PDA

مشاهده نسخه کامل : هشدار ! از خريد سيدي خام فينال جدا خوداري كنيد!

AMD>INTEL
25-08-11, 12:16
حدود 20 روز پيش براي رايت يكسري كليپ و ... بالجبار از سيدي فينال استفاده كردم به دليل كيفيت بد اين محصول سرعت رو روي 24 گذاشتم 1 دقيقه گذشت ديدم صداي عجيبي اومد و من هم فاصله كمي داشتم با درايو يهو ديدم سيدي تركيد و چند تكه با خورد كردن پنل به صورت من پرت شد شانسي كه آوردم عينك به چشمم بود ولي درايو پايونير من داغون شد مدل درايو هم dvr-s19fxv بود كه مدل گراني هست بهرحال يك درايو ما از بين رفت .گفتم كه دوستان مراقب باشند .:give_rose:

تونستم عكسي از درايو نگون بخت اينجا ميذارم

amirpcp30
27-08-11, 10:47
سلام
اتفاقا یکی از آشنایان هم چند وقت پیش همین طور شده بود (مارک سی دی شو نمی دونم) ولی خود سیستم هم فک کنم هاردش بود که صدمه دیده بود بقیشو یادم نیست دیگه چی از سیستمش سوخت

Pami
31-08-11, 02:43
شما مطمئن هستید اون مدیا خامی که استفاده کردید ترک نداشته ؟
تو سرعت 24x احتمال شکستن و خرد شدن دیسک خیلی کمه مگر اینکه ترک داشته باشه ، هرچند سی دی از دی وی دی شکننده تر و ضعیف تر هست .

mehrdad_ab
31-08-11, 12:44
من کم کمش ، حداقل 200 ( 4 تا بسته ی 50 تایی ) تا از این مدیا استفاده کردم با شاهکا سریر سرویس ( پایونیر )؛ کیفیتش از متوسط به پائینه ، اما همچین مشکلی رو تا الان نداشتم ، فقط مشکلم این بوده که دو ، سه تا از سی دی های آخر فلّه لکه دار بودن که مجبور شدم بزارمشون کنار !
الان پرینکو استفاده می کنم کیفیت متوسطی داره و من که کاملاً راضیم . امیدوارم خراب نکنه !!!

nima_hl
05-09-11, 09:28
معمولا کالاهای وارداتی عمده ، از طریق کشتی به بندر عباس میان و در بهترین حالت چند هفته ای در گرمای سوزان اونجا پخته میشن

دما درون کانتینر به حدی بالا میره که به جز ساکنین محلی کسی اصلا نمیتونه به کانتینر نزدیک بشه

حسابش رو بکنید در این دما چه بلائی سر cd یا dvd خام خوهد اومد

حالا اگر پروسه ترخیص به دلیلی طولانی بشه قطعا این محصولات خشک و شکننده میشن که به گمانم یه همچین اتفاقی باید برای اون پارت که امید گرامی خرید کردند افتاده باشه

ولی چون قدیم از محصولات فینال استفاده کردم و مشکلی نداشتم فکر نمیکنم این مشکل در تمام محصولات این شرکت صادق باشه

ahmad_ebrahimian
26-09-11, 13:25
سلام
اتفاقا یکی از آشنایان هم چند وقت پیش همین طور شده بود (مارک سی دی شو نمی دونم) ولی خود سیستم هم فک کنم هاردش بود که صدمه دیده بود بقیشو یادم نیست دیگه چی از سیستمش سوخت

هیچ ربطی به صدمه دیدن هارد نداره

حدود 20 روز پيش براي رايت يكسري كليپ و ... بالجبار از سيدي فينال استفاده كردم به دليل كيفيت بد اين محصول سرعت رو روي 24 گذاشتم 1 دقيقه گذشت ديدم صداي عجيبي اومد و من هم فاصله كمي داشتم با درايو يهو ديدم سيدي تركيد و چند تكه با خورد كردن پنل به صورت من پرت شد شانسي كه آوردم عينك به چشمم بود ولي درايو پايونير من داغون شد مدل درايو هم dvr-s19fxv بود كه مدل گراني هست بهرحال يك درايو ما از بين رفت .گفتم كه دوستان مراقب باشند .:give_rose:
تونستم عكسي از درايو نگون بخت اينجا ميذارم

دوست عزیز وقتی cd بشکنه انفدر قدرت نداره که بتونه پنل درایو را بشکنه و تازه بیاد بخوره تو عینک شما

X62
26-09-11, 23:27
فينال ايرانيه؟

amir mohammaad
12-06-12, 10:30
من از این مدل استفاده میکنم .خیلی هم راضیم .هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم :1. (5):
Only the registered members can see the link