PDA

مشاهده نسخه کامل : » اتاق ایده ، پیشنهاد و همفکری برای تغییرات Different Level

Shahryar
19-08-11, 11:39
سلام به همه عزیزان در مجموعه شهر سخت افزار ؛

در این تاپیک که ما ازش به عنوان یک اتاق برای تجمع دوستان استفاده میکنیم از همه عزیزانی که براشون مجموعه شهر سخت افزار اهمیت داره خواهشمندیم که با ارائه پیشنهادات ، ایده ها و همفکریشون برای تغییرات Different Level با مجموعه همکاری و همیاری داشته باشند . :yes:

در صورتی که فکر میکنید صحبتتون ممکنه باعث برهم زدن اتحاد عمومی و یا آزار افرادی بشه میتونید به اعضای تیم مدیریت این پیشنهاد را پی ام کنید .

برای بعضی از تیم ها مثل تیم مدیریت بخش اختصاصی برای ارائه پیشنهاد در نظر گرفته شده و با وجود اینکه این عزیزان در بحث های این تاپیک شرکت میکنند تعجب نکنید اگر پیشنهاداتی در این تاپیک به طور مستقیم ارائه نمیکنند .

منتظر حضور گرمتان هستیم ... :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

X62
20-08-11, 01:10
اي كاش در مورد اين Different Level تون يه مقدار بيشتر توضيح مي‌دادين اينكه مي‌خواين تا چه سطحي و چه زمينه‌هايي تغيير ايجاد كنين.
درضمن به نظر من بهتره تمام نظرات يكجا گفته بشه.اينجور تبادل نظر بهتري انجام ميشه.ممكنه شخصي حتي تخصص خاصي نداشته باشه اما جايي مطلبي چيزي ديده كه شايد بكار بياد.اگه مطالب با كمال احترام گفته بشه و درطرف مقابل انتقاد پذيري و احترام به نظر ديگران باشه اين خودش تمرينيه براي آزادي فكرو عقيده ويك گام بزرگ در Different Level .
اين شعار نيست.

.D3VIL.
20-08-11, 16:21
سلام.
خوب..
اولین قضیه ای که به طور کامل انجمن رو دچار ضعف کرده قالب انجمن هست....!
این قالب با تغییر به vB 4 روی کار اومد و از اون موقع به بعد هم آمار کاربر ها کاهش پیدا کرد هم سایت یک مقدار سنگین شد (واقعا هم هست) و تقریبا این مشکلات انجمن رو یک مقدار خشک و سرد کرد...! تعداد پست های ارسالی کاهش پیدا کرد و در کل فعالیت کاربران کم شد.
+
یک سری مشکلات و باگ داخل پروفایل ها وجود داره مثل زمانی که وارد پروفایل یک کاربر میشید تب های مشخصات / درباره من......انتخاب میکنید هیچ صفحه ای برای شما باز نمیشه و فقط تبلیغات قابل مشاهده است.

ادامه دارد....

P A R H A M
20-08-11, 17:43
با سلام;

در ابتدا سپاس فراوان برای طرح این ایده و یک تشکر اساسی از تمامی و تک تک کسانی که برای این مجموعه زحمت میکشند.

خب همینطور که میبینید مجموعه کاربران زیادی داره ولی تعداد خیلی کمی از آنها فعال هستند.
و چرا؟

خب تمامی حرف های کاربر .D3VIL. عزیز رو قبول دارم!
مورد بعدی اینه که این مجموعه بیشتر روی سخت افزار وقت گذاشته که بیشتر کاربران این چیزها منظورم اورکلاک و این چیزا رو درک نمیکنن که میگن بریم یک جای دیگه فعالیت کنیم بهتره!

پ.ن:اگه توی همه ی انجمن ها بحث و گفتگو باشه روی بازدید کمک میکنه!

حقیقت اینه که به جز انجمن سخت افزار و برخی دیگر از انجمن ها بقیه ضعیف هستند ! چرا ؟ تعداد کم مدیران و کاربران فعال!

و چرا کاربران فعال کم ~~~> به نظرم دلیلش اینه که مقام سخت داده میشه در این انجمن ولی اشتباه نکنید منظورم این نیست که الکی به کسی مقام داده بشه مثلا کسی در تالاری استعداد داره بهتره زودتر مدیر بشه همین امر باعث میشه اون کاربر احساس مسئولیت بیشتری کنه همچنین دوستان خود رو فراخوان کنه که بیان اینجا که جذب کاربر فعال محسوب میشه.
مدتی اینطور باشه به نظرم بد نیست;اینطور که باشه آخرش اینه که طرف میگه نمیتونم و از مقام برداشته میشه!

بعد بهتره که تاپیک های که ایجاد میشه (آخرین ارسال ها) به صورت گردشی در بالای سایت نمایش داده بشه . مزیتش اینه که همیشه چه توی تاپیک باشی صفحه اصلی یا هرجا نمایش اون رو میبینی ! که کاربران تاپیک ها رو بیشتر میتونند بازدید کنند.

یک مشکل دیگه اینکه زمانی که تاپیک ایجاد میکنی فقط دکمه ی پاسخ به موضوع داره که بهتره به این حالت باشه!
خوبی این کار اینه که کسی بخواد توی یک انجمن چند تاپیک بزنه دیگه لازم نیست بره از اول توی انجمن و ایجاد تاپیک رو بزنه!
Only the registered members can see the link

سپاس:1. (23):

.D3VIL.
20-08-11, 19:53
ادامه:
مهم ترین مسئله که برای کاربرای سایت وجود داره اینه که بحث ها علمی و مطالبی که واقعا جای بحث داشته باشه داخل انجمن صورت نمیگیره...!؟ البته سعی در حل یک همچین مشکلی هست ولی احتیاج به همکاری Power User ها هست که بتونند بحث رو طوری ادامه بدند که سایر افراد مبتدی بتونند بحث رو حداقل دنبال کنند و از نتایجی که بدست میاد حداکثر استفاده رو بکنند.(صرفا بحث ها به روز باشه)

انجمن باید تقسیم/تفکیک بشه ! بخش ها زیادی رو احتیاج داریم که جای بحث دارند و در حال حاضر بحث ها درون این قسمت (فعلی) به طور خیلی کلی صورت میگره و اگر قرار باشه کاربران/مدیران و Power User ها با تغییرات Different Level در این بحث ها شرکت کنند و تاپیک ها جدید زده بشه و بحث های جدید راه بیفته احتمال اینکه به مشکل برخورد کنیم زیاد هست!

نکته بعدی این ایندکس پایین انجمن هست که تمامی بحث ها جدید رو نمایش میده...نظر من تب به چند قسمت مربوط به اورکلاک / مسائل عمومی سخت افزار / اخبار و بحث بررسی.....(از این قبیل موضوعات) تقسیم بشع ها تا با توجه به پیچیدگی قالب فعلی سایت و قسمت ها ، کاربران مبتدی به مشکل برخورد نکنند.

Amir.l
20-08-11, 22:42
در صورت امکان یک تولبار برای چک آنلاین اضافه کنین عالی میشه!
قالب فروم هم تغییر کنه بهتره

mehrdad_ab
21-08-11, 13:35
سلام
منم تا الان اینا به ذهنم میرسه :
انجمن زیردایرکتوری خیلی زیاد داره .
بعضی تاپیک های اساسی و به درد بخور هستند که توی این انبوه زیرمجموعه ها گم شدن و اگر توی تاپیکی اساتید به اون تاپیک لینک ندن ، من خودم که حدود 1.5 ساله تو انجمن هستم ازش بی خبر میمونم . پیشنهاد می کنم تاپیکهای قدیمی آرشیو بشن و تاپیک های که توی اونها آموزش ، یا بحث اساسی توسط مدیران و اساتید باتجربون انجام شده یکجا جمع آوری بشن ، چون به نظرم با اینکا یه دایرة المعارف خیلی خیلی قوی و پربار برای انجمن ایجاد میشه که توی هیچ کدوم از فروم ها لنگش پیدا نمیشه . همونطو که گفتم مطالب زیاد هستند و دسترسی به منابع پربار از توی تاپیک ها کاری بسیار دشوار هستش .
دوم ، قصد جسارت ندارم ، اما میخوام بیشتر تلاش بشه تا نخبه های انجمن حفظ بشن ، هرچند میدونم که همه گرفتاریهای خاص خودشون رو دارند و نمی تونن تمام وقت خودشون رو پای اینترنت صرف کنند ، اما تا حد امکان تلاش بشه تا نیروهای تازه کار توسط این نخبه ها آموزش ببینند ( توسط مشاوره هاشون ، تاپیکهای جدید و اخبار و ترجمه های بروزشون )
کم کاری توی قسمت انجمن برنامه نویسی به وفور دیده میشه که که این انجمن الان چند وقته که فقط توسط جناب Ravegoat اداره میشه که به شخصه بهشون تبریک می گم که تا جائی که میتونن کمکشون رو دریغ نمی کنن . پیشنهادم استفاده چند کاربر فعال برای این سمت هست تا وقتایی که ایشون در انجمن نیستند این قسمت بدون جواب نمونه .
قسمت موبایل که چند وقتی بود بطور کل میشه گفت غیر فعال شده ، اما توسط دوستمون آقا پرهام اخبار موبایل به جریان افتاده که اگه مثل قسمت سخت افزار کامپیوتر نقد و بررسی هم داشته باشه به نظرم خیلی خوب میشه .
قسمت انجمن لپ تاپ که به کل تعطیله و دلیلش هم خب می دونم همکار انجمن این قسمت تو خدمت سربازی هستند ولی سعی بشه که این قسمت هم کاربر فعال جذب کنه تا سئوالات بدون جواب نمونه.
قسمت عکس و عکاسی فعالیت مناسبی داره .
قسمت اورکلاک اگر کمی آپدیت بشه ( که بازهم میدونم مشغله مدیران این قسمت زیاده ) و با مطالب جدید بروزتر بشه که خیلی زیادتر بار علمی انجمن بالا میره.
قسمت گیم و آموزش بازیهای آنلاین بدون استفاده مونده چون نظارتی روش نیست و تمامی تاپیک ها بدو پاسخ میمونه که بازهم طلب کاربران فعال رو داره .
انجمنهایی که تا الان تو ذهن بود و مطالبی روکه تا الان حضور ذهن داشتم بیان کردم .
با تشکر از آقا شهریار عزیز که این قسمت رو ایجاد کردند.

mohamad70
21-08-11, 14:25
اول سلام

جا داره اول از شهریار عزیز تشکر کنم که این قسمت رو ایجاد کرده تا همه دوستان نظرات سازندشون رو اعلام کنند.

اول صحبتم با کلمه Different Level هست.

تغییر

عموما وقتی صحبت از تغییر میشه افراد یک مجموعه احساس میکنن که مدیریت باید اون تغییر رو ایجاد کنه و مجموعه صرفا

نظاره گر تغییر باشه. اشتباه همین جاست. به نظر من انجمن = اعضا یعنی اینکه خوب بودن یا بد بودن موفق بودن یا نبودن رو

اعضای انجمن مشخص میکنن و مدیریت بیشتر وظیفه نظم بخشیدن و نظارت به انجمن رو داره. پس وقتی صحبت از تغییر میشه

به نظر من این تغییر باید متوجه اعضا بشه یعنی من نوعی .

در جوامع هم همیشه انقلاب و تغییر توسط اعضای جامعه انجام میشه و رهبران فقط نقش یک هدایتگر رو دارن.

پس نتیجه نهایی که میگیریم اینه که تغییراصلی باید اول در خود ماها صورت بگیره تا تغییر اصلی بوجود بیاد.

بعضی از دوستان میگن که فلان قسمت ها غیر فعال هست و باید کاربر فعال جذب کنه.

ببینید به نظر من اکثر کسانی که برای اولین بار به فروم میان از طریق سرچ های گوگل به این فروم میرسن 1 نمونش خودم

وقتی بخش موبایل غیر فعاله مسلما توی سرچ های گوگل هم کمتر ظاهر میشه پس احتمال جذب کاربر مستعد هم کم میشه

پس بهتره که اعضای فعلی تا اونجا که ممکنه در زمینه های دیگه هم اطلاعات کسب کنن و این بخش ها رو فعال کنن تا کاربر هم

جذب بشه .همیشه صحبت از اساتید قبلی میشه. بالاخره هر کسی مشکلات شخصیه خودش روداره و ممکنه برای 1 مدت زیاد نتونه

به انجمن سر بزنه پس این وظیفه اعضای فعلی هست که در زمینه های دیگه هم از طریق منابع معتبر اینترنتی اطلاعات خودش رو

افزایش بده و سایر قسمت ها رو در حد وسعش فعال کنه . بالاخره همه اساتید هم زمانی مثل امثال من بودند و قطعا با مطالعات و

تجربیات زیاد به اون حد رسیدند.

خلاصه عرایضم اینه که تغییر باید ابتدا در اعضای فعلی که عموما به انجمن سر میزنن ایجاد بشه اون هم به وسیله افزاایش اطلاعات

فردی و فعال کردن قسمت هایی که در انجمن غیر فعال هست تا در نهایت به اون تغییر اساسی برسیم.

ببخشید پر حرفی کردم .

با آرزوی تغییر مثبت

Rezasam1
21-08-11, 22:01
من هم نظری کوچک دارم البته دوستان همه موارد رو فرمودند

یکی قالب سایت هست برای هردو قسمت هم انجمن هم سایت اصلی اگه تغییر کنه و به خالت گیم و اورکلاک بخوره عالی میشه

ترکیب رنگ ابی و توسی و سفید سرد هست

بزودی پردازنده ها و مادربرد های جدیدی از دو تولید کننده وارد میشن که همه مشتاق کسب اطلاعات هستند

به دوستان مترجم و حرفه ای همانند mehrdad_ab , mohamad70 نیاز هست برای کاملترین اطلاع رسانی از قطعات جدید

عناوین هم یک مقدار اصلاح بشه کاربران فعال بنفش و همکار انجمن مشکی که بی وقفه پاسخگوی سوالات کاربران هستند به مدیر انجمن

تغییر کنند الان خیلی مدیر سبز رنگ هست که نیستند یا سرپرست انجمن . داشتن مدیر انجمن سبز رنگ واجب هست

Jagvar
22-08-11, 15:30
بعد بهتره که تاپیک های که ایجاد میشه (آخرین ارسال ها) به صورت گردشی در بالای سایت نمایش داده بشه . مزیتش اینه که همیشه چه توی تاپیک باشی صفحه اصلی یا هرجا نمایش اون رو میبینی ! که کاربران تاپیک ها رو بیشتر میتونند بازدید کنند.

دوستي دارم که توي کار طراحي سايت هستش، و به شدت از اين کار هاي نچندان جالب انتقاد مي کنه و دليلش هم اينه که جز عزيت چشم و تمرکز بيش از هد کار ديگه اي نداره. و البته که اين کارا براي طراحي هاي دهه 90 ميلادي استفاده مي شده
1- به جاي اين جملات که زير اواتار نشون مي ده چيزاي ديگه باشه بهتره، مثلا بجاش اطلاعات سخت افزاري باشه! يا اصلا داراي چندين بخش باشه

موقعیت : ----
1,480 تشکر در 381 ارسال

2- قالب سبک تر بشه و کلاسيک باشه
3- تاپيک هاي که در مورد برسي نوشتن خود کار بران باشه بخشي جدا پيدا کنه. مثلا فردي قطعه اي داره مي خواد يه چند خط در مورد مزيت و معايبش بنويسه و ديگران راحت تر دسترسي داشته باشن.
4- بخش هاي کوچک تر هم داراي مدير باشه البته نه براي حذف پست هاي بيجا بلکه براي مديريت مباحث و ايجاد مباحث جديد
مثلا مبايل يه مدير خواهد داشت ولي موبايل نوکيا يه مدير ديگه که تخصي روي نوکيا کار خوهد کرد.
براي سخت افزار يه مدير براي اور کلاک يه مدير ديگه
که البته کلمه مير بهش نمي خوره هچي خودون بفکرتون رسيد

+

dot
22-08-11, 21:59
با سلام
فروم پی سی نتورک متاسفانه دارای پراکندگی بیش از حد موضوعات و تکراری بودن آنهاست که نیاز مند جمع آوری ، دسته بندی و حذف و ویرایش موضوعات و مطالب تکرای و انسجام و یکپارچه سازی آنهاست .

به عنوان مثال :
در قسمت فروش :
هر فردی مطلب فروش خود را ثبت می کند که با توجه به تعداد زیاد افراد و صفحه های زیاد ، مشاهده مفید و موثر شکل نمی گیرد .

پیشنهاد :
دسته بندی قطعات رایانه ها به صورت کاملا تفکیک شده و درج مطلب فروش تنها در این تاپیک ها .
بهتر است افراد توانایی ایجاد تاپیک جدید را به تنهایی نداشته باشند و صرفا با ایجاد صفحه ای با عنوان ایجاد تاپیک با موضوعی خاص را به مدیریت کنترل و ایجاد تاپیک ها بدهند تا تاپیکی ایجاد گردد .
! NEW !
استفاده از IP.Board 3.1.2 or higher version به جای vBulletin
همچنین استفاده از نظرات متخصصین برنامه نویس تحت وب برای فروم ها و شبکه های اجتماعی
بیشتر شدن و تفکیک پذیر کردن عنوان ها تاپیک ها و موضوعات برای یکپارچه تر شدن و دست یابی و جست و جوی بهتر موضوعات

همراهی برای حل مشکل :
من از بابت دسته بندی و تفکیک موضوعات و خواندن و ویرایش و حذف موضوعات اضافی برنامه بسیار ویژه و کمک کننده ای دارم و همچنین می توانم به صورت مفید این تغییرات را در یک بازه زمانی مشخص و مدیریت شده انجام بدم
از مدیریت محترم سایت و فروم تقاضا دارم در صورت صلاحدید راجع به این موضوع و کمک به بهتر شدن ترافیک و مفید تر واقع شدن مطالب سایت و فروم خودشان حتما با من تماس بگیرند .

با تشکر
:great:

X62
23-08-11, 01:58
به نظر من از اونجايي كه دنياي سخت‌افزار اصطلاحات زياد و خاص خودش رو داره وجود يه ويكي مي‌تونه سطح آگاهي افراد رو بالا ببره.
از اون گذشته چه اشكالي داره كه سايتتون (يا سايتمون) يه مرجع اصطلاحات معتبر باشه. اين باعث بالا رفتن آمار كاربرا ميشه و مهمتر از اون ما با انبوهي از كاربر مواجه نيستيم كه فقط موقعي كه مشكل براشون پيش مياد به انجمن سر مي‌زنن.
با آرزوي سلامتي و موفقيت براي همتون.

Shahryar
24-08-11, 22:55
کمال تشکر را همه عزیزانی که وقت میگذارند و این تاپیک را دنبال میکنند داریم و امیدواریم به همین روال با انرژی پیش بره تا شاهد کلاس جدیدی از فعالیت مجموعه باشیم . :yes:

با توجه به گستردگی پیشنهادات و اینکه نیاز هست روی هر پیشنهادی فکر و بررسی بشه کمی با تاخیر و قدم به قدم به پیشنهادات پاسخ داده میشه .

سلام.
خوب..
اولین قضیه ای که به طور کامل انجمن رو دچار ضعف کرده قالب انجمن هست....!
این قالب با تغییر به vB 4 روی کار اومد و از اون موقع به بعد هم آمار کاربر ها کاهش پیدا کرد هم سایت یک مقدار سنگین شد (واقعا هم هست) و تقریبا این مشکلات انجمن رو یک مقدار خشک و سرد کرد...! تعداد پست های ارسالی کاهش پیدا کرد و در کل فعالیت کاربران کم شد.
+
یک سری مشکلات و باگ داخل پروفایل ها وجود داره مثل زمانی که وارد پروفایل یک کاربر میشید تب های مشخصات / درباره من......انتخاب میکنید هیچ صفحه ای برای شما باز نمیشه و فقط تبلیغات قابل مشاهده است.

ادامه دارد....

کلیه مسائلی که گفتید در فاز اولش با آپگرید به آخرین نسخه انجمن vBulletin که 4.1.5 هست حل خواهد شد و باگ ها برطرف میشه .

قالب هم قطعاً سعی میکنیم که خیلی بهتر از گذشته بشه ولی اگه بخوایم خیلی تنظیمات دستی مثل نسخه vB 3.8 انجام بدیم در آپگرید ها به مشکلات جدی میخوریم .

با سلام;

در ابتدا سپاس فراوان برای طرح این ایده و یک تشکر اساسی از تمامی و تک تک کسانی که برای این مجموعه زحمت میکشند.

خب همینطور که میبینید مجموعه کاربران زیادی داره ولی تعداد خیلی کمی از آنها فعال هستند.
و چرا؟

خب تمامی حرف های کاربر .D3VIL. عزیز رو قبول دارم!
مورد بعدی اینه که این مجموعه بیشتر روی سخت افزار وقت گذاشته که بیشتر کاربران این چیزها منظورم اورکلاک و این چیزا رو درک نمیکنن که میگن بریم یک جای دیگه فعالیت کنیم بهتره!

پ.ن:اگه توی همه ی انجمن ها بحث و گفتگو باشه روی بازدید کمک میکنه!

حقیقت اینه که به جز انجمن سخت افزار و برخی دیگر از انجمن ها بقیه ضعیف هستند ! چرا ؟ تعداد کم مدیران و کاربران فعال!

و چرا کاربران فعال کم ~~~> به نظرم دلیلش اینه که مقام سخت داده میشه در این انجمن ولی اشتباه نکنید منظورم این نیست که الکی به کسی مقام داده بشه مثلا کسی در تالاری استعداد داره بهتره زودتر مدیر بشه همین امر باعث میشه اون کاربر احساس مسئولیت بیشتری کنه همچنین دوستان خود رو فراخوان کنه که بیان اینجا که جذب کاربر فعال محسوب میشه.
مدتی اینطور باشه به نظرم بد نیست;اینطور که باشه آخرش اینه که طرف میگه نمیتونم و از مقام برداشته میشه!

یک مشکل دیگه اینکه زمانی که تاپیک ایجاد میکنی فقط دکمه ی پاسخ به موضوع داره که بهتره به این حالت باشه!
خوبی این کار اینه که کسی بخواد توی یک انجمن چند تاپیک بزنه دیگه لازم نیست بره از اول توی انجمن و ایجاد تاپیک رو بزنه!
Only the registered members can see the link

سپاس:1. (23):

خیلی خوبه که ضمن ایده ، راهکار عملیش هم پیشنهاد میشه .

پیشنهادتون در راستای ورود ساده تر به تیم های مدیریت در تیم مدیریت بررسی میشه و داریم سعی میکنیم که به جای ورود راحت تر در واقع سیستم ورود به تیم مدیریت را تغییر بدیم که ایشالله بحث هاش با عزیزان تیم مدیریت نهایی بشه در این تاپیک یا تاپیک های مربوطه قرار میگیره . ولی در کل صحبتتون کاملاً درست هست .

در مورد آخرین ارسال ها با توجه به لود زیادی که این قسمت از نظر پردازشی برای سرور و حتی سرعت لود میگیره و شلوغیش دلیلی برای این موضوع وجود نداره و کماکان جدیدترین ارسال ها در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد .

دکمه ایجاد موضوع جدید هم پس از آپگرید به نسخه جدیدتر vBulletin اضافه میشه و پیشنهاد خوبیه .

ادامه:
مهم ترین مسئله که برای کاربرای سایت وجود داره اینه که بحث ها علمی و مطالبی که واقعا جای بحث داشته باشه داخل انجمن صورت نمیگیره...!؟ البته سعی در حل یک همچین مشکلی هست ولی احتیاج به همکاری Power User ها هست که بتونند بحث رو طوری ادامه بدند که سایر افراد مبتدی بتونند بحث رو حداقل دنبال کنند و از نتایجی که بدست میاد حداکثر استفاده رو بکنند.(صرفا بحث ها به روز باشه)

انجمن باید تقسیم/تفکیک بشه ! بخش ها زیادی رو احتیاج داریم که جای بحث دارند و در حال حاضر بحث ها درون این قسمت (فعلی) به طور خیلی کلی صورت میگره و اگر قرار باشه کاربران/مدیران و Power User ها با تغییرات Different Level در این بحث ها شرکت کنند و تاپیک ها جدید زده بشه و بحث های جدید راه بیفته احتمال اینکه به مشکل برخورد کنیم زیاد هست!

نکته بعدی این ایندکس پایین انجمن هست که تمامی بحث ها جدید رو نمایش میده...نظر من تب به چند قسمت مربوط به اورکلاک / مسائل عمومی سخت افزار / اخبار و بحث بررسی.....(از این قبیل موضوعات) تقسیم بشع ها تا با توجه به پیچیدگی قالب فعلی سایت و قسمت ها ، کاربران مبتدی به مشکل برخورد نکنند.

یک برنامه جامعی برای تجمع هر چه بهتر Power User ها تعبیه میشه در Different Level ولی لازم هست اینو هم بگیم که نیاز هست کاربران از جون برای سطح علمی مجموعه مایه بگذارند یعنی با ایجاد تاپیک های جدید ، قرار دادن آخرین اخبار و ... به بهبود هر چه بیشتر کمک کنند . برای مثال روی بحث اورکلاکینگ بحث های خیلی زیادی هست که میتونید راه اندازی کنید و با تعداد زیاد اورکلاکر های مجموعه پیش ببریدشون یا بحث های علمی آخرین تکنولوژی های دنیا را با کاربران فعال در زمینه های مختلف . پس این قسمت هم نیاز به سازمان دهی ما داره و مهم تر از اون نیاز به همت کاربران عزیزی مثل شما .

اگه پیشنهادی در راستای ایجاد تالار های جدید دارید بفرمایید تا بررسی بشه . البته چیدمان تالار ها تغییرات زیادی را براش پیش بینی کردیم که ایشالله با پیشنهادات شما عزیزان غنی تر هم میشه .

فقط یک نکته مهم : اضافه کردن تالار به معنای فعال تر شدنش نیست ! بلکه باید با توجه به ظرفیت های مجموعه و کشور این کار را کرد و حد متعادلش را پیدا کرد .

در مورد تفیفکش هم با توجه به اینکه سعی داریم میکنیم نمایش بخش های مختلف همزمان باشه خیلی شلوغ میشه و حداقل تا مدتی به همین شکل سرشاخه های اصلی باقی میمونه تا تعداد آپدیت های بخش ها به حدی زیاد بشه که هر قسمت نیاز به بخش بندی داشته باشه .

در صورت امکان یک تولبار برای چک آنلاین اضافه کنین عالی میشه!
قالب فروم هم تغییر کنه بهتره

در مورد قالب توضیحات داده شد .

تولبار چک آنلاین منظورتون دقیقاً چیه ؟

ادامــــه دارد ...
:Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

X62
25-08-11, 02:40
باسلام و خسته نباشيد.
مي‌خواستم اگه لطف كنيد و قسمت آخرين ارسالها رو مثل قبل بالاي سايت قرار بديد. چون احتمالا بقيه دوستان هم به محض ورود به سايت اول اين قسمت رو بازديد مي‌كنن. من خودم وقتي وارد سايت ميشم اول بايد اين غلطك موس رو بچرخونم بيام پايين سايت ببينم ارسال جديد چيه؟
بعدش اينكه چند وقتيه چند نفري پيدا شدن محصولات يه شركت خاص رو تبليغ مي‌كنن.من اسم اين افراد پايين هيچ صفحه‌ي تاپيكي تا حالا نديدم. گويا اينا ميان فقط محصولات شركت سامسونگ رو تبليغ كنن. من به شخصه دشمني با سامسونگ ندارم اتفاقا شركت موفق و رو به پيشرفتي هم هست اما به نظر من در شان يه انجمن حرفه‌اي نيست. مگه اينكه معرفي اون محصول با بيان نكات مثبت يا منفي اون صورت بگيره و از نظر فني بحث بشه. يا اگه تبليغه اينكار توسط مديران در جاي مخصوص در سايت باشه كه حداقل درآمدي هم براي امورات سايت باشه.
از اون گذشته اين ارسال‌هاي غير مفيد باعث تنگ شدن جا واسه آخرين پست‌هاي ارسالي ميشه.
سربلند باشيد.

NeodymiumCarbide
26-08-11, 14:40
انجمن آیفون لطفا؟

Shahryar
27-08-11, 12:47
سلام
منم تا الان اینا به ذهنم میرسه :
انجمن زیردایرکتوری خیلی زیاد داره .
بعضی تاپیک های اساسی و به درد بخور هستند که توی این انبوه زیرمجموعه ها گم شدن و اگر توی تاپیکی اساتید به اون تاپیک لینک ندن ، من خودم که حدود 1.5 ساله تو انجمن هستم ازش بی خبر میمونم . پیشنهاد می کنم تاپیکهای قدیمی آرشیو بشن و تاپیک های که توی اونها آموزش ، یا بحث اساسی توسط مدیران و اساتید باتجربون انجام شده یکجا جمع آوری بشن ، چون به نظرم با اینکا یه دایرة المعارف خیلی خیلی قوی و پربار برای انجمن ایجاد میشه که توی هیچ کدوم از فروم ها لنگش پیدا نمیشه . همونطو که گفتم مطالب زیاد هستند و دسترسی به منابع پربار از توی تاپیک ها کاری بسیار دشوار هستش .
دوم ، قصد جسارت ندارم ، اما میخوام بیشتر تلاش بشه تا نخبه های انجمن حفظ بشن ، هرچند میدونم که همه گرفتاریهای خاص خودشون رو دارند و نمی تونن تمام وقت خودشون رو پای اینترنت صرف کنند ، اما تا حد امکان تلاش بشه تا نیروهای تازه کار توسط این نخبه ها آموزش ببینند ( توسط مشاوره هاشون ، تاپیکهای جدید و اخبار و ترجمه های بروزشون )
کم کاری توی قسمت انجمن برنامه نویسی به وفور دیده میشه که که این انجمن الان چند وقته که فقط توسط جناب Ravegoat اداره میشه که به شخصه بهشون تبریک می گم که تا جائی که میتونن کمکشون رو دریغ نمی کنن . پیشنهادم استفاده چند کاربر فعال برای این سمت هست تا وقتایی که ایشون در انجمن نیستند این قسمت بدون جواب نمونه .
قسمت موبایل که چند وقتی بود بطور کل میشه گفت غیر فعال شده ، اما توسط دوستمون آقا پرهام اخبار موبایل به جریان افتاده که اگه مثل قسمت سخت افزار کامپیوتر نقد و بررسی هم داشته باشه به نظرم خیلی خوب میشه .
قسمت انجمن لپ تاپ که به کل تعطیله و دلیلش هم خب می دونم همکار انجمن این قسمت تو خدمت سربازی هستند ولی سعی بشه که این قسمت هم کاربر فعال جذب کنه تا سئوالات بدون جواب نمونه.
قسمت عکس و عکاسی فعالیت مناسبی داره .
قسمت اورکلاک اگر کمی آپدیت بشه ( که بازهم میدونم مشغله مدیران این قسمت زیاده ) و با مطالب جدید بروزتر بشه که خیلی زیادتر بار علمی انجمن بالا میره.
قسمت گیم و آموزش بازیهای آنلاین بدون استفاده مونده چون نظارتی روش نیست و تمامی تاپیک ها بدو پاسخ میمونه که بازهم طلب کاربران فعال رو داره .
انجمنهایی که تا الان تو ذهن بود و مطالبی روکه تا الان حضور ذهن داشتم بیان کردم .
با تشکر از آقا شهریار عزیز که این قسمت رو ایجاد کردند.

در واقع پیشنهاد اول شما در رابطه با ایجاد آرشیوی از تاپیک های مهم و برتر تالار های مختلف هست که پیشنهاد بسیار خوبی هست . لازم به ذکر هست که این موضوع را ما قبلاً هم در انجمن های سخت افزاریمون داشتیم ولی متاسفانه با درگیری های زیادی که پیش اومده تیم مدیریت نتونستند این تاپیک ها را آپدیت کنند بعد از مدتی و خوبه که در Different Level دوباره شاهد این تاپیک ها باشیم .

در مورد جذب نخبه ها و پرورش کاربران تازه وارد هم سیستمی در حال طراحی هستیم که ایشالله به محض اتمام به نظرخواهی خواهیم گذاشت .

صحبت های شما در مورد انجمن های مختلف هم صحیح هست .

اول سلام

جا داره اول از شهریار عزیز تشکر کنم که این قسمت رو ایجاد کرده تا همه دوستان نظرات سازندشون رو اعلام کنند.

اول صحبتم با کلمه Different Level هست.

تغییر

عموما وقتی صحبت از تغییر میشه افراد یک مجموعه احساس میکنن که مدیریت باید اون تغییر رو ایجاد کنه و مجموعه صرفا

نظاره گر تغییر باشه. اشتباه همین جاست. به نظر من انجمن = اعضا یعنی اینکه خوب بودن یا بد بودن موفق بودن یا نبودن رو

اعضای انجمن مشخص میکنن و مدیریت بیشتر وظیفه نظم بخشیدن و نظارت به انجمن رو داره. پس وقتی صحبت از تغییر میشه

به نظر من این تغییر باید متوجه اعضا بشه یعنی من نوعی .

در جوامع هم همیشه انقلاب و تغییر توسط اعضای جامعه انجام میشه و رهبران فقط نقش یک هدایتگر رو دارن.

پس نتیجه نهایی که میگیریم اینه که تغییراصلی باید اول در خود ماها صورت بگیره تا تغییر اصلی بوجود بیاد.

بعضی از دوستان میگن که فلان قسمت ها غیر فعال هست و باید کاربر فعال جذب کنه.

ببینید به نظر من اکثر کسانی که برای اولین بار به فروم میان از طریق سرچ های گوگل به این فروم میرسن 1 نمونش خودم

وقتی بخش موبایل غیر فعاله مسلما توی سرچ های گوگل هم کمتر ظاهر میشه پس احتمال جذب کاربر مستعد هم کم میشه

پس بهتره که اعضای فعلی تا اونجا که ممکنه در زمینه های دیگه هم اطلاعات کسب کنن و این بخش ها رو فعال کنن تا کاربر هم

جذب بشه .همیشه صحبت از اساتید قبلی میشه. بالاخره هر کسی مشکلات شخصیه خودش روداره و ممکنه برای 1 مدت زیاد نتونه

به انجمن سر بزنه پس این وظیفه اعضای فعلی هست که در زمینه های دیگه هم از طریق منابع معتبر اینترنتی اطلاعات خودش رو

افزایش بده و سایر قسمت ها رو در حد وسعش فعال کنه . بالاخره همه اساتید هم زمانی مثل امثال من بودند و قطعا با مطالعات و

تجربیات زیاد به اون حد رسیدند.

خلاصه عرایضم اینه که تغییر باید ابتدا در اعضای فعلی که عموما به انجمن سر میزنن ایجاد بشه اون هم به وسیله افزاایش اطلاعات

فردی و فعال کردن قسمت هایی که در انجمن غیر فعال هست تا در نهایت به اون تغییر اساسی برسیم.

ببخشید پر حرفی کردم .

با آرزوی تغییر مثبت

صحبت بسیار خوبی بود محمد جان . حقیقتاً اعضای یک انجمن نقش بزرگی دارند و هدف اصلی ما در Different level هم تغییر در یکایک کاربران هست اون هم از نظر دیدی و نگرشی بیش از هر چیزی .

در رابطه با مجموعه اگه پیشنهاد دیگه ای هم داریم لطفاً مطرح کنید .

من هم نظری کوچک دارم البته دوستان همه موارد رو فرمودند

یکی قالب سایت هست برای هردو قسمت هم انجمن هم سایت اصلی اگه تغییر کنه و به خالت گیم و اورکلاک بخوره عالی میشه

ترکیب رنگ ابی و توسی و سفید سرد هست

بزودی پردازنده ها و مادربرد های جدیدی از دو تولید کننده وارد میشن که همه مشتاق کسب اطلاعات هستند

به دوستان مترجم و حرفه ای همانند mehrdad_ab , mohamad70 نیاز هست برای کاملترین اطلاع رسانی از قطعات جدید

عناوین هم یک مقدار اصلاح بشه کاربران فعال بنفش و همکار انجمن مشکی که بی وقفه پاسخگوی سوالات کاربران هستند به مدیر انجمن

تغییر کنند الان خیلی مدیر سبز رنگ هست که نیستند یا سرپرست انجمن . داشتن مدیر انجمن سبز رنگ واجب هست

در مورد قالب انجمن که صحبت شد . قالب سایت را برنامه براش داریم ولی فکر کنم تغییرات سایت بره برای فاز دوم Different Level چون هزینه چندین میلیونی را طلب میکنه .

در مورد ارتقاء کاربران هم صحبتتون کاملاً صحیح هست و قطعاً همین اتفاق خواهد افتاد .

دوستي دارم که توي کار طراحي سايت هستش، و به شدت از اين کار هاي نچندان جالب انتقاد مي کنه و دليلش هم اينه که جز عزيت چشم و تمرکز بيش از هد کار ديگه اي نداره. و البته که اين کارا براي طراحي هاي دهه 90 ميلادي استفاده مي شده
1- به جاي اين جملات که زير اواتار نشون مي ده چيزاي ديگه باشه بهتره، مثلا بجاش اطلاعات سخت افزاري باشه! يا اصلا داراي چندين بخش باشه

2- قالب سبک تر بشه و کلاسيک باشه
3- تاپيک هاي که در مورد برسي نوشتن خود کار بران باشه بخشي جدا پيدا کنه. مثلا فردي قطعه اي داره مي خواد يه چند خط در مورد مزيت و معايبش بنويسه و ديگران راحت تر دسترسي داشته باشن.
4- بخش هاي کوچک تر هم داراي مدير باشه البته نه براي حذف پست هاي بيجا بلکه براي مديريت مباحث و ايجاد مباحث جديد
مثلا مبايل يه مدير خواهد داشت ولي موبايل نوکيا يه مدير ديگه که تخصي روي نوکيا کار خوهد کرد.
براي سخت افزار يه مدير براي اور کلاک يه مدير ديگه
که البته کلمه مير بهش نمي خوره هچي خودون بفکرتون رسيد

+

ایشالله پس از ارتقاء به آخرین نسخه vBulletin یک سیستم هم برای مشخصات سیستم کاربران به مجموعه اضافه خواهد شد و پیشنهاد خوبی هست .

انتخاب مدیران تخصصی تر هم در انجمن های تخصصی تری مثل سخت افزار قطعاً رعایت خواهد شد .

با سلام
فروم پی سی نتورک متاسفانه دارای پراکندگی بیش از حد موضوعات و تکراری بودن آنهاست که نیاز مند جمع آوری ، دسته بندی و حذف و ویرایش موضوعات و مطالب تکرای و انسجام و یکپارچه سازی آنهاست .

به عنوان مثال :
در قسمت فروش :
هر فردی مطلب فروش خود را ثبت می کند که با توجه به تعداد زیاد افراد و صفحه های زیاد ، مشاهده مفید و موثر شکل نمی گیرد .

پیشنهاد :
دسته بندی قطعات رایانه ها به صورت کاملا تفکیک شده و درج مطلب فروش تنها در این تاپیک ها .
بهتر است افراد توانایی ایجاد تاپیک جدید را به تنهایی نداشته باشند و صرفا با ایجاد صفحه ای با عنوان ایجاد تاپیک با موضوعی خاص را به مدیریت کنترل و ایجاد تاپیک ها بدهند تا تاپیکی ایجاد گردد .
! NEW !
استفاده از IP.Board 3.1.2 or higher version به جای vBulletin
همچنین استفاده از نظرات متخصصین برنامه نویس تحت وب برای فروم ها و شبکه های اجتماعی
بیشتر شدن و تفکیک پذیر کردن عنوان ها تاپیک ها و موضوعات برای یکپارچه تر شدن و دست یابی و جست و جوی بهتر موضوعات

همراهی برای حل مشکل :
من از بابت دسته بندی و تفکیک موضوعات و خواندن و ویرایش و حذف موضوعات اضافی برنامه بسیار ویژه و کمک کننده ای دارم و همچنین می توانم به صورت مفید این تغییرات را در یک بازه زمانی مشخص و مدیریت شده انجام بدم
از مدیریت محترم سایت و فروم تقاضا دارم در صورت صلاحدید راجع به این موضوع و کمک به بهتر شدن ترافیک و مفید تر واقع شدن مطالب سایت و فروم خودشان حتما با من تماس بگیرند .

با تشکر
:great:

در مورد سیستم انجمن ، از vBulletin نسخه جدیدترش استفاده خواهیم کرد .

در مورد مطالب هم نیاز به یک نظارت و مدیریت قدرتمندتر هست که ایشالله مباحثش در این تاپیک مطرح میشه و نظرخواهی خواهد شد .

اما در رابطه با تاپیک های فروش یا تاپیک های جدید ، مناسب نیست زیاد چراکه باید هر فردی بتونه تاپیکی را آزادانه ایجاد کنه و تاخیر تیم مدیریت بهش نخوره . در مورد فروش هم هر فروشی باید فرصت بحث در رابطه با همون قطعه را داشته باشه و این شکلی بحث قطعات با هم قاطی میشه .

به نظر من از اونجايي كه دنياي سخت‌افزار اصطلاحات زياد و خاص خودش رو داره وجود يه ويكي مي‌تونه سطح آگاهي افراد رو بالا ببره.
از اون گذشته چه اشكالي داره كه سايتتون (يا سايتمون) يه مرجع اصطلاحات معتبر باشه. اين باعث بالا رفتن آمار كاربرا ميشه و مهمتر از اون ما با انبوهي از كاربر مواجه نيستيم كه فقط موقعي كه مشكل براشون پيش مياد به انجمن سر مي‌زنن.
با آرزوي سلامتي و موفقيت براي همتون.

دوست عزیز پیشنهاد Wiki خیلی پیشنهاد خوبیه و سعی میشه در آینده همچین کاری کرد ولی با توجه به نیاز به چندین نفر آدم بسیار فعال برای بروزرسانی این Wiki باید برنامه ریزی دقیق تری به عمل بیاد و تشکیل تیم تخصصی برای این قسمت بشه .

انجمن آیفون لطفا؟

پیشنهاد خوبی هست و در تغییرات تالار ها اضافه خواهد شد .

باتشکر از همه عزیزانی در بحث شرکت میکنند ، منتظر نظرات و ایده های بسیار خوب شما هستیم ... :give_rose:

P A R H A M
27-08-11, 19:04
با سلام و درود;

از تیم مدیریت درخواست دارم وقتی ورژن به 4.1.5 ارتقاء پیدا کرد برای قالبش یک فراخوان بزارند و کاربران نظرات خودشون در مورد استایل و یا رنگش رو بگن یا قالبی رو که دیدن خوبه عکسش رو بزارند تا با نظر دوستان یک استایل شیک و حرفه ای برای سایت در نظر گرفته بشه!

با تشکر

X62
28-08-11, 02:20
با سلام و درود;

از تیم مدیریت درخواست دارم وقتی ورژن به 4.1.5 ارتقاء پیدا کرد برای قالبش یک فراخوان بزارند و کاربران نظرات خودشون در مورد استایل و یا رنگش رو بگن یا قالبی رو که دیدن خوبه عکسش رو بزارند تا با نظر دوستان یک استایل شیک و حرفه ای برای سایت در نظر گرفته بشه!

با تشکر
اميدوارم و خواهشمند كه حتما اينكارو انجام بدن.

Rezasam1
01-09-11, 16:22
سلام . من یک نظری دارم ممکنه نشدنی باشه ولی خب با اجازه شما عرض میکنم

اینکه بهتره کل سایت یکپارچه بشه و فروم به نام شهرسخت افزار باشه . خیلی ها هستند که سایت پی سی نت ورک رو مجزا از شهر سخت افزار میدونن که خب طبیعی هم هست

چون به جای انجمن شهر سخت افزار یک آدرس دیگه میبینند از اونجاییکه اسم شهر سخت افزار مطرح هست و خیلی از آموزشهای اورکلاک هم در خود سایت شهرسخت افزار هست

اسم پی سی نت ورک معرف سایتی جدا از شهر سخت افزار میشه چون از نظر لوگو هم کاملا" متفاوت هست و نه در SSA و نه در PCN از لوگوهای هم خبری نیست

اینطوری هرکاری انجام بشه این سوال در ذهن پیش میاد که چرا اسمشون با هم فرق میکنه

دیگه ببخشید 2 بار نظر دادم

Shahryar
01-09-11, 17:04

اینکه بهتره کل سایت یکپارچه بشه و فروم به نام شهرسخت افزار باشه . خیلی ها هستند که سایت پی سی نت ورک رو مجزا از شهر سخت افزار میدونن که خب طبیعی هم هست

چون به جای انجمن شهر سخت افزار یک آدرس دیگه میبینند از اونجاییکه اسم شهر سخت افزار مطرح هست و خیلی از آموزشهای اورکلاک هم در خود سایت شهرسخت افزار هست

اسم پی سی نت ورک معرف سایتی جدا از شهر سخت افزار میشه چون از نظر لوگو هم کاملا" متفاوت هست و نه در SSA و نه در PCN از لوگوهای هم خبری نیست

بدون نظر دادن در مورد پیشنهاد شما به دلایل خاص ، نظر سایر دوستان را هم در این مورد دوست داریم بدونیم ؟

یک نکته مهم هم اینکه دوستان نه تنها محدودیتی برای ارائه ایده ها نیست بلکه از تعداد هر چه بیشتر ایده های شما ( البته ایده های فکر شده ) استقبال میشه . چراکه به اشتراک گذاری تفکرات میتونه باعث پیشرفت بسیار زیاد مجموعه بشه . :yes:

پی نوشت : موضوعاتی مثل ورود افراد به تیم مدیریت ، ترفیع کاربران ، وضعیت مدیران غایب و ... در تیم مدیریت در حال صحبت و نظرخواهی هست و نتیجه به زودی به اطلاع کاربران خواهد رسید که بدون شک خیلی از مهم ترین موضوعات Different Level خواهد بود . :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

.D3VIL.
01-09-11, 18:46
نظر سایر دوستان را هم در این مورد دوست داریم بدونیم ؟
سلام.
به نظر من هم اگه بتونید مثلا PCnetwork.ir رو به Only the registered members can see the link تبدیل کنید بهتر میشه.

NeodymiumCarbide
01-09-11, 22:06
سلام.
به نظر من هم اگه بتونید مثلا PCnetwork.ir رو به Only the registered members can see the link تبدیل کنید بهتر میشه.

راستش من حدود 3-4 سال پیش با سایت سخت افزار آشنا شدم اون موقع اعضاش خیلی کم بود منم با توجه به یه تاپیک تو انجمن بازی که الانم یادم نمیاد اومدم اینجا و یادمه که اون موقع این دامینی که نوشتین بود آدرس سایت!

X62
04-09-11, 11:41

با اجازه بزرگترا منم موافقم هر چی فعالیتها مجتمع تر باشه بهتره و از پراکندگی جلوگیری میشه:give_rose:

Bahador
07-09-11, 13:48
سلام.

قبلا به همچین شکلی بوده. ما سعی کردیم آدرس رو کوتاهتر کنیم.

پیشنهاد من بیشتر به ظاهر انجمن مربوط میشه. نمیدونم قالب VB3 چی داشت که بیشتر دوستش داشتم اگرچه امکانات ورژن جدید حرف نداره!!!

P A R H A M
07-09-11, 15:44
قبلا به همچین شکلی بوده. ما سعی کردیم آدرس رو کوتاهتر کنیم.

پیشنهاد من بیشتر به ظاهر انجمن مربوط میشه. نمیدونم قالب VB3 چی داشت که بیشتر دوستش داشتم اگرچه امکانات ورژن جدید حرف نداره!!!

درود

دوستان اگه تمایل داشته باشند قالب دیفالت ویبی 3 برای ورژن 4 موجود است با همون ویژگی های ویبی4

پیش نمایش:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

پ.ن:من خودم نیز قالب رو دارم اگه خواستین بگین تا قرار بدم برای دانلود!

microsoft3000
10-09-11, 20:55
خب منم یه نظری داشتم.
به نظر من اگه هر زیر انجمن هم یک مدیر (یا مثلا" یک سرپرست) داشته باشه خیلی بهتر میشه. چون مثلا" انجمن گرافیک شامل زیر انجمن های فتوشاپ-فلش- 3D Studio- انیمیشن و... هست که هر کدوم به افرادی که در این زمینه تخصص دارند نیاز داره . البته بعضی انجمن ها نیازی به مدیریت زیر انجمن ها ندارند مثل انجمن عکس و عکاسی.
ببخشید که دیر نظر دادم.

Shahryar
22-09-11, 19:07
دوستان بیش از 30 مورد تغییر سیستمی و کلی برای فاز اول Different Level تا به امروز آماده و لیست شده .

لطفاً از الان ضمن اون تغییرات سیستمی که تا الان ارائه شد ، تمرکز زیادی روی تغییرات تالار ها برای هر چه بهتر شدن این بخش مهم ، بگذارید .

قطعاً در نظرخواهی های گروهی و خردجمعی پیشنهادات و نظرات سازنده ای برای بهبود کیفی مجموعه ارائه میشه و این یکی از اهداف مهم Different Level هست .:give_rose:

Bahador
23-09-11, 23:47
به نظر من بخش موبایل خیلی در حقش کم لطفی شده. یعنی بهتره یه بروز رسانی کلی کنیم، گوشی های جدید رو توی پارتیشن وارد کنیم، سیستم عامل جدید، بخش دانلودش رو گسترش بدیم.

a_k
24-09-11, 16:49
به نظر من اگر برای هر بخش مدیر و کاربران فعال گذاشته شود اوضاع خیلی بهتر میشه در ضمن با تخصصی ماندن انجمن موافقم.فقط سخت افزار

X62
12-10-11, 22:53
سلام.
خواستم بگم انشاءالله تو مرحله متفاوت انجمن جايي هم براي محصولات ايراني باز كنيد.مثلا چرا نبايد قسمت موبايل حرفي از گوشي GLX نباشه. مي‌دونم الان بعضيا جبهه مي‌گيرن كه آقا تو اين گوشيا رو با مثلا نوكيا و آيفون و... مقايسه مي‌كني؟ يا بگن اين گوشيا خودش قطعاتش چينيه و فقط اينجا سرهم ميشه.
البته كه من قصد مقايسه ندارم شايدم قطعاتش چيني باشه. اما لازمه چندتا نكته بگم. مي‌دونيد بعضي از مردم از گوشيشون انتظارخاصي ندارن همون تماس يا يه پيامك زدن كارشونو راه مي‌ندازه. واسه همين دنبال گوشي ارزون مي‌گردن. خيلياشونم مي‌رن يه گوشي چيني مي‌خرن. حالا سوالم اينه چرا نبايد محصولي خريد كه اگه شايد قطعاتش چينيه ولي لااقل اينجا توليد شده و از كنار اين كارخونه چندتا جوون ايراني نون مي‌خورن؟ تازه از اون جايي كه كارخونه مال بخش خصوصيه و بخش خصوصي هم دنبال هميشه دنبال سهم بيشتر بازار و در نتيجه سود بيشتر مي‌گرده اگه خريدار داشته باشه و سود كنه درجا نخواهد زد و دنبال فناوري بالاتر مي‌ره. من از چندتا از كساني GLX داشتن پرسيدن گفتن خوب گوشيايي هست.
بذاريد چيزي رو براتون بگم. دوستم تو يه اداره‌اي كار مي‌كنه. اداره‌شون چند وقت پيش واسه جابه‌جايي احتياج به كارگر داشت. همكاراي رفيقم رفتن سراغ چندتا كارگر ايراني باهاشون طي كردن كارگراي ايراني گفتن نفري ده هزار تومن اين نادونا گفتن نه گرون مي‌گيد و به خيال خودشون رفتن سراغ كارگر افغاني و چون فكر مي‌كردن اينا ارزونتر مي‌گن ديگه باهاشون طي نكردن . كار تموم شد و رفتن سراغ پرداخت دستمزد ولي با يه مكافاتي بيست و پنج تومن بهشون دادن تازه گفتن ما راضي نيستيم كم بهمون دادين!
رفيقم كه ماجرا رو فهميد بهشون گفت خوبتون شد شما اگه به اون كارگراي ايراني پنجاه هزارتومن هم مي‌دادين پول خودمون بود كه واسه خودمون خرج مي‌شد.
حالا اگه آدم بتونه يه محصولي كه بتونه نياز آدمو برطرف كنه داخليشو بخره چرا پولشو بده به كارگرو كارخونه دار چيني؟
ابته گوشي مثال بود حالا هر كالايي.
پس دوستان اين مطابم درنظر بگيرن در اين ديفرنت لول.
اگه به جاي اين ديفرنت لول يه اسم پارسي مي‌گذاشتين هم بد نبود مثلا به افتخار حافظ بزرگ كه حتي گوته هم مريدشه "طرحي نو" قشنگ بود:
فلك را سقف بشكافيم و طرحي نو دراندازيم

Shahryar
13-10-11, 10:32
دوستان در حال بررسی های نهایی برای آپگرید به vBulletin 4.1.7 هستیم ، متاسفانه با توجه به حجم بسیار بالای اطلاعات و دیتابیس ها و وضعیت افتضاح سرعت اینترنت کشور روی SSL ؛ آپگرید و بک آپ گیری بسیار بسیار دشوار هست و سرعتی که ما اینجا با اینترنت 2 مگابیت بر ثانیه داریم استفاده میکنیم روی SSL و یا استفاده از پروتکل SSTP چیزی نزدیک به 1.0 کیلوبایت در ثانیه هست و به تبعش مجبوریم از راه هایی با امنیت پایین تر و ریسک بیشتر استفاده کنیم ...

اما به هر حال احتمال میره که امروز ( مورخ 21 مهر ماه 90 ) آپگرید به vBulletin 4.1.7 به عنوان اولین حرکت برای اجرایی شدن راه طولانی Different Level صورت بگیره .

شـــاد بــاشیــد !

X62
20-10-11, 00:17
اگه بتونيد قسمتي رو هم به عنوان فرصتهای شغلی ايجاد كنيد كه طرح پیشنهادات شغلی برای جویندگان‌کار و کارفرمایان باشه بد نيس. يعني شهرسخت افزار واسطي باشه بين كساني كه مهارتي دارن و كساني كه دنبال صاحب مهارت مي‌گردن.توي اين وانفساي بيكاري شايد گرهي واكنيد به اميد خدا.

Shahryar
23-10-11, 19:44
سرانجام قالب جدید طراحی شد و داره استفاده میشه . الان میشه گفت اکثر زیر ساخت های سیستمی برای Different Level را داریم ...

طی روز های آینده به پیاده سازی سیستم های کاربری و تغییرات مدیریتی و ... می پردازیم .

با ما همراه باشید ... :Love-ssa~! (1):

Shahryar
23-01-12, 11:47
سلام دوستان عزیز ؛

از تمامی عزیزانی که این پست را دارند میخونند درخواست میشه که پیشنهادات خودشون را در رابطه با بخش بندی انجمن "سخت افزار" در این تاپیک مطرح فرمایند.

باتشکر از همیاری شما :give_rose:

smrbh
23-01-12, 17:37
سلام بر همگی
به نظر من در بخش مشاوره ، اطلاع رســانـي و قيمت انــواع سـخت افزار (Only the registered members can see the linkمشاوره-،-اطلاع-رســانـي-و-قيمت-انــواع-سـخت-افزار) ، قسمتی با عنوان مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ایجاد شود تا دوستانی که برای خرید کل سیستم مشاوره می خواهند در اون قسمت تاپیک را ایجاد کنند و کلیه ی پستهایی را که در قسمت مشاوره ، اطلاع رسانی و قیمت انواع سخت افزار وجود دارد به تاپیک جدید منتقل شوند تا تاپیک از شکل خوبی و منظمی برخوردار شود .
بخش دیگه ای که به نظرم باید اضافه شود ، قسمتی با عنوان مشکلات نرم افزاری می باشد ، تا دوستان بتوانند مشکلات نرم افزاری خودشون رو در اون قسمت بیان کنند .
در بعضی از تاپیک ها به خصوص تاپیکهای آموزش که در قسمت اورکلاک وجود دارد ، پستها و مطالب زیادی وجود دارد که اصلا به موضوع تاپیک مربوط نمی شود که به نظرم این پستها پاک شوند خیلی بهتر می باشد تا دوستانی که به این آموزشها نیاز دارند راحت تر بتوانند به مطالب مورد نیاز دسترسی داشته باشند .

Shahryar
24-01-12, 18:54
سلام بر همگی
به نظر من در بخش مشاوره ، اطلاع رســانـي و قيمت انــواع سـخت افزار (Only the registered members can see the link) ، قسمتی با عنوان مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ایجاد شود تا دوستانی که برای خرید کل سیستم مشاوره می خواهند در اون قسمت تاپیک را ایجاد کنند و کلیه ی پستهایی را که در قسمت مشاوره ، اطلاع رسانی و قیمت انواع سخت افزار وجود دارد به تاپیک جدید منتقل شوند تا تاپیک از شکل خوبی و منظمی برخوردار شود .
بخش دیگه ای که به نظرم باید اضافه شود ، قسمتی با عنوان مشکلات نرم افزاری می باشد ، تا دوستان بتوانند مشکلات نرم افزاری خودشون رو در اون قسمت بیان کنند .
در بعضی از تاپیک ها به خصوص تاپیکهای آموزش که در قسمت اورکلاک وجود دارد ، پستها و مطالب زیادی وجود دارد که اصلا به موضوع تاپیک مربوط نمی شود که به نظرم این پستها پاک شوند خیلی بهتر می باشد تا دوستانی که به این آموزشها نیاز دارند راحت تر بتوانند به مطالب مورد نیاز دسترسی داشته باشند .

سلام دوست عزیز ؛

خوشحالیم از اینکه در بحث شرکت کردید . :give_rose:

پیشنهاداتتون هم در مورد قسمت ایجاد " خرید کل سیستم " و هم پست های اضافی در تاپیک های قسمت اورکلاک کاملاً درسته و قطعاً پس از بحث در تالار های مدیریتی در حالت بهینه اعمال خواهد شد .

smrbh
24-01-12, 19:06
سلام بر همگی
به نظرم اگه یک مدل چت باکس حرفه ای که در پایین یا بالای بعضی از سایتهای خارجی و ایرانی وجود داره در این سایت هم ایجاد بشه ، عالی خواهد بود . چون دیگر نیازی نخواهد بود برای برخی از سوالات و مشکلات ساده تاپیکی ایجاد شود و کاربران میتوانند در چت باکس سوالات خود را مطرح کنند تا دوستان و مدیران محترم در همان قسمت پاسخ آنها را بدهند ... البته این به عنوان یک نظر و پیشنهاد از طرف من می باشد و اگر دوستان در این مورد نظری دارند لطفا بیان کنند تا به نتیجه بهتری برسیم .
موفق و پیروز باشید ...

Shahryar
24-01-12, 23:32
سلام بر همگی
به نظرم اگه یک مدل چت باکس حرفه ای که در پایین یا بالای بعضی از سایتهای خارجی و ایرانی وجود داره در این سایت هم ایجاد بشه ، عالی خواهد بود . چون دیگر نیازی نخواهد بود برای برخی از سوالات و مشکلات ساده تاپیکی ایجاد شود و کاربران میتوانند در چت باکس سوالات خود را مطرح کنند تا دوستان و مدیران محترم در همان قسمت پاسخ آنها را بدهند ... البته این به عنوان یک نظر و پیشنهاد از طرف من می باشد و اگر دوستان در این مورد نظری دارند لطفا بیان کنند تا به نتیجه بهتری برسیم .
موفق و پیروز باشید ...

سلام دوست عزیز ؛

باتشکر از پیشنهاد شما ؛ این تجربه قبلاً شده و متاسفانه اصلاً وجهه جالبی ایجاد نکرد و استفاده خوبی ازش نشد ==> از انجمن حذف شد !

شاد باشید :give_rose:

Shahryar
27-01-12, 15:55
دوستان پس از چند سال تصمیم داریم که دوباره بخش بازارچه انجمن را راه اندازی کنیم !

لذا از کلیه دوستان درخواست میشه که پیشنهادتشون در رابطه با بخش بندی و ... این قسمت را از طریق این تاپیک به اطلاع ما برسونند ... :great:

smrbh
21-08-12, 11:23
سلام بر همگی
به نظرم یک بخش با عنوان مناسبت ها در انجمن ایجاد کنید تا پستهایی که برای مناسبتهایی که در طول سال وجود دارد در این بخش قرار گیرد ... ( من پستی رو در قسمت اطلاعیه ها و اخبار ســایـت و انجمن ها برای تبریک عید سعید فطر زدم که تا به این لحظه هیچکدام از دوستان این پست رو جهت نمایش تایید نکردند و یا شایدم دوستان این پست رو حذف کردند . ) ... ممنون :11():

Rezasam1
11-04-13, 15:57
امکانش هست که پست اول در هر صفحه از تایپیک ایجاد شده بصورت اولین پست نمایش داده بشه که در هر صفحه ببینیم نسبت به سوال یا مطلب ارائه شده در پست اول چه جوابهایی در صفحات بعدی داده شده ؟

یعنی پست اول هر تایپیک در همه صفحات نمایش داده بشه