PDA

مشاهده نسخه کامل : دی وی دی رایتر ،دیگه رایت نمی کنه ،اما

weblox
15-08-11, 01:50
سلام

من یه دی وی دی رایتر سوزوکی دارم که چند روزه دی وی دی رایت نمی کنه ولی هم سی دی رایت می کنه و هم دی وی دی ها رو راحت می خونه مشکل چیست!؟

با تشکر

mehrdad_ab
15-08-11, 10:42
سلام

من یه دی وی دی رایتر سوزوکی دارم که چند روزه دی وی دی رایت نمی کنه ولی هم سی دی رایت می کنه و هم دی وی دی ها رو راحت می خونه مشکل چیست!؟

با تشکر

سلام
چند تا مشکل میتونه تو این وسط دخیل باشه .
اما اول از همه برنامه رایت رو عوض کنید یا ورژنش رو تغییر بدین . مثلاً اگه از نرو 9 استفاده می کردین به 10 ارتقاء بدین .
مدیای انتخابی رو عوض کنید ، مثلاً اگه داتیس استفاده می کردین ، با پیرینکو هم امتحان کنید .
از سلامت سیستم ، سیستم عامل و کابل های ارتباطی مطمئن شید .
اگر جواب نگرفتین فریمور دستگاه رو آپ کنید .
در نهایت اگر مدت زیادی از عمر درایو نگذشته باشه ، راهی گارانتی کنید ولاغیر به فکر تعویضش باشین .
موفق باشین.

weblox
15-08-11, 11:27
سلام
چند تا مشکل میتونه تو این وسط دخیل باشه .
اما اول از همه برنامه رایت رو عوض کنید یا ورژنش رو تغییر بدین . مثلاً اگه از نرو 9 استفاده می کردین به 10 ارتقاء بدین .
مدیای انتخابی رو عوض کنید ، مثلاً اگه داتیس استفاده می کردین ، با پیرینکو هم امتحان کنید .
از سلامت سیستم ، سیستم عامل و کابل های ارتباطی مطمئن شید .
اگر جواب نگرفتین فریمور دستگاه رو آپ کنید .
در نهایت اگر مدت زیادی از عمر درایو نگذشته باشه ، راهی گارانتی کنید ولاغیر به فکر تعویضش باشین .
موفق باشین.
سلام خدمت شما
برنامه رو تعویض کردن مشکل حل نشده.
منظورتون از مدیای انتخابی چیست؟!منظور نوع رایته؟! مثلا data یا vcd .منظور انواع حالت های رایت کردن هست؟
از دی وی دی های پرینکو استفاده می کنم.قبلا هم از همین نوع استفاده می کردم.
و منظورتون رو از آپ کردن فریم دستگاه نگرفتم.
بعد یه چیزی دیگه این که در دستگاه بعد باز میشده و گه گاه با کشیدن بازش کردن ممکنه این دلیل این اتفاق باشه؟!
با تشکر

mehrdad_ab
15-08-11, 11:37
سلام خدمت شما
برنامه رو تعویض کردن مشکل حل نشده.
منظورتون از مدیای انتخابی چیست؟!منظور نوع رایته؟! مثلا data یا vcd .منظور انواع حالت های رایت کردن هست؟
از دی وی دی های پرینکو استفاده می کنم.قبلا هم از همین نوع استفاده می کردم.
و منظورتون رو از آپ کردن فریم دستگاه نگرفتم.
بعد یه چیزی دیگه این که در دستگاه بعد باز میشده و گه گاه با کشیدن بازش کردن ممکنه این دلیل این اتفاق باشه؟!
با تشکر
منظورم رو از مدیا توضیح دادم ، مثلاً از داتیس استفاده می کنید اینبار بجای اون با مارک پرینکو یا ... امتحان کنید .
درایو یک حافظه رام داره که گاهی نیاز به آپدیت داره و با این آپدیت مشکلش حل میشه . تاپیک های زیادی توی انجمن راجبش هست . توصیه می کنم یه مطالعه راجبش انجام بدین و اگه سئوالی داشتین و از عهدم براومد راهنمائیتون کنم .
درب درایو دلایل زیادی میتونه داشته باشه ، اما دلیل نمیشه که دی وی دی رایت نشه !

weblox
15-08-11, 12:34
منظورم رو از مدیا توضیح دادم ، مثلاً از داتیس استفاده می کنید اینبار بجای اون با مارک پرینکو یا ... امتحان کنید .
درایو یک حافظه رام داره که گاهی نیاز به آپدیت داره و با این آپدیت مشکلش حل میشه . تاپیک های زیادی توی انجمن راجبش هست . توصیه می کنم یه مطالعه راجبش انجام بدین و اگه سئوالی داشتین و از عهدم براومد راهنمائیتون کنم .
درب درایو دلایل زیادی میتونه داشته باشه ، اما دلیل نمیشه که دی وی دی رایت نشه !

سلام مجدد
گویا با آپ دیت firmware باید مشکب حل شود.اما هرچه می گردم firmware این رایتر رو پیدا نمی کنم.
مدل دقیقش suzuki sl-188 است
و سایت شرکت هم Only the registered members can see the link
البته یه مدل دیگه هم نوشته که نمی دونم واسه چی هست شاید مدل آی سی یا برد باشه : dh-18a1h

اگر در این زمینه اطلاعی دارید بنده را راهنمایی کنید.

mohammad1985
15-08-11, 13:40
احتمال هم داره لیزر رایت دی وی دی از خراب شده باشه ولی این باید آخرین گزینه باشه شما بتونی فریم ور رو آپدیت کنی اگر قابل حل باشه مشکل حل میشه

mehrdad_ab
15-08-11, 14:01
زیاد جستجو کنید .
من خودم توی گوگل زیاد گشتم تا فریمور optirac یا piooner خودم رو پیدا کردم ، در حالی که توی سایت خودشون آثاری از فریمور نبود . ولی برای لایتون به راحتی از سایت خودش دانلود کردم .
پ.ن :
مدلش هم به احتمال خیلی زیاد باید همین باشه suzuki sl-188
شما با برنامه نرو قسمت drive info میتونید مدلش روببینید.

weblox
15-08-11, 16:39
سلام

ممنون از دوستان.خیلی تو گوگل گشتم ولی خبری نیست که نیست.الان می خوام ویندوز رو عوض کنم ببینم چی می شه!
آخه دیگه واسه شبیه سازی هم گیر میده.

weblox
15-08-11, 21:36
مشکل با نصل ویندوز هم حل نشد.حالا فقط مونده ای فریمور رو پیدا کنم تست کنم.

دوستان کسی راهی ،سایت خاصی برای دانلود این فریمور نداره؟من که گوگل رو زیر رو رو کردم هیچی پیدا نشد.

weblox
16-08-11, 01:17
سلام مجدد هرچی گشتم نه با مدل دستگاه و نه با ورژن فریم ویمور که ss41 هست چیزی پیدا نکردم!

mehrdad_ab
16-08-11, 10:55
سلام مجدد هرچی گشتم نه با مدل دستگاه و نه با ورژن فریم ویمور که ss41 هست چیزی پیدا نکردم!

:lol: تو پی سی ورلد جایزه هم گذاشتی که :دی
آقا اگه گارانتی سریر داره بده با هزینه واست تعمیر می کنن ( البته اگه باز نشده باشه )

weblox
16-08-11, 11:56
:lol: تو پی سی ورلد جایزه هم گذاشتی که :دی
آقا اگه گارانتی سریر داره بده با هزینه واست تعمیر می کنن ( البته اگه باز نشده باشه )

سلام
چیکار کنیم دیگه :1. (35):
فکر کنم این مدل وجود خارجی نداره!:1. (27):
نه متاسفانه گارانتی نداره.

از برنامه ashampoo برای رایت استفاده می کنم.قبل از رایت می زنم برای شبیه سازی ولی شبیه سازی هم نمی تونه بکنه و دی وی دی رو میده بیرون.شاید هم بخاطر این دی وی دی های پربنکو باشه.

mehrdad_ab
16-08-11, 13:06
سلام
چیکار کنیم دیگه :1. (35):
فکر کنم این مدل وجود خارجی نداره!:1. (27):
نه متاسفانه گارانتی نداره.

از برنامه ashampoo برای رایت استفاده می کنم.قبل از رایت می زنم برای شبیه سازی ولی شبیه سازی هم نمی تونه بکنه و دی وی دی رو میده بیرون.شاید هم بخاطر این دی وی دی های پربنکو باشه.
من الان چند وقته پیرینکو قرمز استفاده می کنم
یدونه سوخته هم نداشتم
منظورم اینه که اگه گارانتیش سریر سرویس باشه و ( اگه حتی تموم شده باشه ) به شرط اینکه درایو باز نشده باشه ، با هزینه تعمیر می کنن .

mohammad1985
17-08-11, 04:57
بعید می دونم حتی با آدیت فریم ور هم مشکل حل بشه البته احتمال درست شدن هم داره ولی با توجه به مشکل شما احتمالش کمه