PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد عوض کردن iP

moh3n_o631
14-08-11, 19:55
سلام دوستان،من یه مدتی سر در گمم . تو بازیه مدرن وارفر 2 بیخود و بی جهت بن شدم،بعضی ها میگن به خاطر درست نبودن network adaptor و ... هست. فکر کنم که درست هم میگن،چون با xuid بن نشدم و با وی پی میتونم برم تو بازی ! مودمم وایرلس هست و دوستم برام کانفیگ کرده،طوری که مستقیم کانکت میشه و کانکشنی نساختم. البته من قبلا با یه برنامه هایی xuid رو عوض کردم
الان میخوام ببینم ip من چی هست،تو cmd میزنم ipconfig این رو میاره ! :
Only the registered members can see the link
قبلا اینطور نبود ( قبل از عوض کردن xuid )
الان یه سوالی دارم،اینکه کسی راه ساده ای برای عوض کردن xuid و ip سراغ نداره ؟

P A R H A M
15-08-11, 11:55
سلام دوستان،من یه مدتی سر در گمم . تو بازیه مدرن وارفر 2 بیخود و بی جهت بن شدم،بعضی ها میگن به خاطر درست نبودن network adaptor و ... هست. فکر کنم که درست هم میگن،چون با xuid بن نشدم و با وی پی میتونم برم تو بازی ! مودمم وایرلس هست و دوستم برام کانفیگ کرده،طوری که مستقیم کانکت میشه و کانکشنی نساختم. البته من قبلا با یه برنامه هایی xuid رو عوض کردم
الان میخوام ببینم ip من چی هست،تو cmd میزنم ipconfig این رو میاره ! :
Only the registered members can see the link
قبلا اینطور نبود ( قبل از عوض کردن xuid )
الان یه سوالی دارم،اینکه کسی راه ساده ای برای عوض کردن xuid و ip سراغ نداره ؟

درود

شما میتوانید از VPN استفاده کنید
همچنین میتوانید از نرم افزارهای آی پی چنجر استفاده کنید
مثل Real Hide IP

- قبل از نصب نرم افزار اتصال اينترنت خود را قطع كنيد و سپس اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
- در مرحله آخر مي بايستي تيك مربوط به اجراي برنامه را برداشته تا برنامه اجرا نگردد.
- در صورتي كه برنامه به صورت خودكار اجرا شد. از محيط نرم افزار خارج شويد، لازم به ذكر است در برخي از برنامه ها نرم افزار مورد نظر به صورت كامل بسته نشده و آيكون آن در نوار وظيفه شما نمايان مي شود و شما مي بايستي با کليک راست كردن بر روي آيکون برنامه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit برنامه را از حالت اجرا خارج نماييد.
- محتويات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار كپي كرده و با استفاده از Patch نرم افزار را كرك نماييد.

DOWNLOAD (Only the registered members can see the link)

پسورد فايل زيپ : Only the registered members can see the link

EhsanHF
31-01-12, 16:51
فقط محض تکمیل صحبتهای پرهام جان بگم که دستور IPConfig ، آی پی های لوکالی شما رو نشون میده .
برای دیدن آی پی اینترنتی خودتون باید از سایتهایی مثل Only the registered members can see the link استفاده کنین .

tsotoodeh
19-04-12, 11:46
اگر ip ایران تحریم نشده باشه می تونید یکبار مودم adsl رو خاموش و روشن کنید تا ip شما عوض بشه
بعید می دونم ip valid داشته باشید. از چه شرکتی سرویس می گیرید؟