PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کارت TV اکسترنال

hivs2006
12-08-11, 19:58
درود بر دوستان گرامی.
من می خوام یه کارت TV اکسترنال بخرم. اطلاعات چندانی ندارم، چند راهنمایی از دوستان باتجربه میخواستم.
اول از همه چون نمیدونم نیاز هست یا نه، بگم که سی پی یو بنده AMD Phenom II X4 965 هستش و کارت گرافیکم هم Sapphire 5770.
مشخصات حدودی ش هم یه همچین چیزهایی باشه
گیرنده دیجیتال و آنالوگ (فرقش رو نمیدونم، یه توضیح بدید ممنون میشم)
کیفیت تصویر بالا
پخش تصاویر به صورت فول اسکرین
TV+Radio
امکان ضبط با کیفیت مناسب رو داشته باشه + Time Shifting + schedule Recording
USB2 رو ساپورت کنه
با ویندوز 7 سازگار باشه (32 بیتی)
ریموت هم داشته باشه.
قیمت هم نهایتن 75 هزار تومن بیشتر نشه دیگه.

من خودم یه سرچ توی اینترنت زدم به نظرم این مارکها از بقیه بهتر اومد: ProVision, XVison, PixelView
راستی دو مدل هم از GigaByte دیدم که به نظرم خوب اومد، لینکش رو میذارم اینجا در مورد اون هم یه نظر بدید ممنون میشم.
مدل اول (Only the registered members can see the link)
مدل دوم (Only the registered members can see the link)

اگر نکته ای هم به نظرتون میاد که باید بهش توجه بشه موقع خرید، ممنون میشم من رو بی نصیب نذارید.
پیشاپیش سپاسگذارم Only the registered members can see the link

hivs2006
13-08-11, 13:59
درود بر دوستان گرامی.
من می خوام یه کارت TV اکسترنال بخرم. اطلاعات چندانی ندارم، چند راهنمایی از دوستان باتجربه میخواستم.
اول از همه چون نمیدونم نیاز هست یا نه، بگم که سی پی یو بنده AMD Phenom II X4 965 هستش و کارت گرافیکم هم Sapphire 5770.
مشخصات حدودی ش هم یه همچین چیزهایی باشه
گیرنده دیجیتال و آنالوگ (فرقش رو نمیدونم، یه توضیح بدید ممنون میشم)
کیفیت تصویر بالا
پخش تصاویر به صورت فول اسکرین
TV+Radio
امکان ضبط با کیفیت مناسب رو داشته باشه + Time Shifting + schedule Recording
USB2 رو ساپورت کنه
با ویندوز 7 سازگار باشه (32 بیتی)
ریموت هم داشته باشه.
قیمت هم نهایتن 75 هزار تومن بیشتر نشه دیگه.

من خودم یه سرچ توی اینترنت زدم به نظرم این مارکها از بقیه بهتر اومد: ProVision, XVison, PixelView
راستی دو مدل هم از GigaByte دیدم که به نظرم خوب اومد، لینکش رو میذارم اینجا در مورد اون هم یه نظر بدید ممنون میشم.
مدل اول (Only the registered members can see the link)
مدل دوم (Only the registered members can see the link)

اگر نکته ای هم به نظرتون میاد که باید بهش توجه بشه موقع خرید، ممنون میشم من رو بی نصیب نذارید.
پیشاپیش سپاسگذارم Only the registered members can see the link

دوستان کمک کنید لطفا

hapalii
14-08-11, 11:00
مدل XVison به قیمت 23000 الان به فروش میره که دیجیتال 14 تا کانال میگریه ریموت داره و کیفیتش هم بد نیست فقط مشکلی که می تونه پیدا کنه ضعیف بودن انتن می توننه باشه که بیستگی به منطقه شما داره .

hivs2006
14-08-11, 17:08
درود. ممنون از راهنمایی تون. الآن من بین این سه مدل گیر کردم.

Only the registered members can see the link

اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم. راستی من متوجه فرق Giga U8300 و Giga GT-U8000 نشدم. اگه میشه یه توضیحی راجع به اون میدید؟ (توضیحاتش توی لینکهایی که دادم هست، فقط من نتونستم سر در بیارم)

mehrdad_ab
15-08-11, 11:17
درود. ممنون از راهنمایی تون. الآن من بین این سه مدل گیر کردم.

اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم. راستی من متوجه فرق Giga U8300 و Giga GT-U8000 نشدم. اگه میشه یه توضیحی راجع به اون میدید؟ (توضیحاتش توی لینکهایی که دادم هست، فقط من نتونستم سر در بیارم)
سلام
سه مدل فوق رو نگاه کردم
اولاً یه نکته ای رو بگم که kWORLD یه سابقه چندین ساله تو زمینه تولید کارت های dvb و امثال اون رو داره . اما چون از این کارت ها استفاده نکردم نمی تونم به جرأت بگم که کدوم رو انتخاب کنید ، فقط میونم بگم اگر از گارانتی kWORLD مطمئن هستید انتخاب بدی نیست و گیگا رو بخاطر گارانتیش توصیه می کنم .
دو مدل گیگابایت هم در چیپ اصلیشون تفاوت دارند که متاسفانه بازهم در موردشون بی خبرم ولی از چیپ کانکسانت که تو مدل 8300 هم بکار رفته زیاد استفاده کردم و به اصطلاح یه چیپ اصل و نصب داره !
در ضمن U8300 امکان ورودی از دستگاه هایی مثل دانگل های بازی یا دوربین های فیلمبرداری رو هم داره ( همانند مدل مشابه از Kworld )

hivs2006
15-08-11, 12:26
بسیار عالی و جامع و مفید بود. دست شما درد نکنه. اتفاقا من هم مد نظر خودم U8300 بود، اون هم نه بخاطر اینکه نسبت به Kworld مزیت بیشتری داره، بلکه بخاطر گارانتی ش.
در مورد تفاوت چیپ ها هم سپاسگزارم که توضیح دادید، چون به کل بی اطلاع بودم.

و در انتها بی نهایت سپاسگزارم از توضیحات تون، چون امروز قصد خرید داشتم و الآن می تونم با خیالی آسوده اقدام کنم :love::love:

hivs2006
15-08-11, 14:35
عذر میخوام، فقط یه چیز: این مدل گیگا امکان ضبط تصاویر از حالت دیجیتال رو داره؟ اصلا چیزی در موردش توی سایت نوشته نشده، ولی در مورد ضبط از آنالوگ نوشته. شایدم نوشته و من نمیفهمم :-؟ امکان داره که این قابلیت رو نداشته باشه به کل؟

Time shifting, schedule recording هم مسکوت موندن...

mehrdad_ab
15-08-11, 17:11
عذر میخوام، فقط یه چیز: این مدل گیگا امکان ضبط تصاویر از حالت دیجیتال رو داره؟ اصلا چیزی در موردش توی سایت نوشته نشده، ولی در مورد ضبط از آنالوگ نوشته. شایدم نوشته و من نمیفهمم :-؟ امکان داره که این قابلیت رو نداشته باشه به کل؟

Time shifting, schedule recording هم مسکوت موندن...
توضیحی در مورد ضبط برنامه نداده ، ولی حتماً این امکان رو خواهد داشت .
پ.ن : ضبط از کانالهای تلویزیونی به صورت دیجیتال یکم واسم گنگ میزنه .
ولی کپچر تحت نرم افزار میتونه حالت های مختلف dvd - svcd - vcd- mpeg و امثال اینها رو شامل بشه

hivs2006
15-08-11, 17:16
سپاسگزارم، منتظر پاسخ تون بودم تا راه بیفتم!:wink:

با اجازه :cool:

AMD>INTEL
20-08-11, 16:11
مدل هاي kworld به نظر من بهتره هم برند شناخته شده اي است . البته avermedia هم بد نيست