PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال برای اخرین بار درباره M2n-e

MOHAMMAD1
16-05-07, 10:25
سلام
1 در مورد اینکه رم با باس 800 ocz که بندازم روش مشکلی که ایجاد نمیشه چون این رم تو سایتش که رفتم جز ساپورت شده هاش نبود ولی همه میگن سازگارترین رم موجود تو بازاره (یه وقت سیستم روشن کنم شروع به بوق بوق کنه)

2در باره cpu 4600x2 من بندازم روش که احتیاجی به اپدین بایوس که نداره چون شما میگین با اپدیت کاراییش بهتر میشه میخواستم ببینم وقتی cpu رو گذاشتم روش اصلا نیومد بالا اون وقت که اصلا اپدیت هم نمیتونم بکنم ایا همچین چیزی اصلا امکان داره یا نه؟

3 در مورد گرافیک 8600gt میخواستم ببینم مشکلی با این مادر بورد نداره و باهاش مچ میشه؟

ممنون:1. (22):

WORYA_SH
16-05-07, 12:19
با اینکه انتخاب های بهتری از این مین بود ولی فکر کنم گرفتیش در مورد رم هم هیچ مشکلی نداره احتیاج هم به update نداری .

در حال حاضر twinmos 667 هم با قیمت 29 هزار تومان خیلی مناسبه .

در مورد گرافیک هم فکر نکنم مشکلی نداشته باشه و لی چون هنوز تو بازار تازه اومده و ردی مینهای مختلف تست نشده دقیقا نمی تونم جوابت را بدم .

M A H R A D
16-05-07, 14:05
با تشکر از وریای عزیز ...

من هم فکر میکنم که نیازی به آپدیت ندارید و موارد 1 و 2 و 3 هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

راستی محمد جان شما تا حالا چیا رو خریدی؟

MOHAMMAD1
16-05-07, 14:32
سلام مهرداد جان
بابا ما تا میایم بخریم یه چیز جدید میاد
میخواستم 7600gt رو بخرم دیدم 8600gt با قیمت خوب اومده نمیدونم این از شانس بده ماست یا خوب
اون موقع میخواستیم amd بخریم ارزون شد
رم هم که همین جور
راستی ocz 1 gig dual ddr 2 800 رو کسی قیمتشو نداره
هنوز هیچی نگرفتم

Shahryar
16-05-07, 14:38
دوست عزیزم در مورد کارت گرافیک مشکلی نداره من 8600GT از XFXForce روی یک مادربورد GigaByte تست کردم خوب بوده و دلیلی هم نداره مشکلی داشته باشه با مین دیگه ای ...

در مورد رم هم رم خوبیه ...

در مورد پردازنده هم نیازی به آپدیت بایوس ندارید ...

در مورد مادربورد چون Abit در شهر شما کم هست و ایسوس بود خوبه بگیر خیلی داری دست دست میکنی...

قربانت شهریار

MOHGOLD
16-05-07, 15:39
سلام
رمهاي Ocz با مادبرها اكثرا سازكار نيستند
به نظر من كينگ ارجينال بگير
بقيش هم خوبه
موفق باشيد

Shahryar
16-05-07, 16:06
محمد جان من تا حالا Ocz ای را ندیدیم مشکلی داشته باشه با این حال کینگ استون سازگار تر هست ولی به نظر من تفاوت آن چنانی نداره آخه دلیلی نداره فقطی رم ها یک کیت باشند مشکلی پیش بیاره ...

موفق باشید
شهریار

MOHAMMAD1
16-05-07, 16:12
دیدی Mohgold

MOHGOLD
16-05-07, 16:54
دیدی Mohgold

من فقط براساس تجربه گفتم
بنظر من OCZ در حال حاضر فقط در زمينه رم تو بورس هستش و قيمتش بالاست
و توجيه علمي حداقل به نظر من براش نيست
كيفيت و سابقه كينگ استون به عنوان بزرگترين توليد كننده رم در دنياست و در اكثر QVL هاي مادربرهاي مختلف OCZ جايي نداره

به طور مثال كمپاني CSX براي كمپاني هاي زير رم توليد ميكند با كيفيت بالا :
Apple, Acer, Dell, HP, IBM, Fujitsu-Siemens, Toshiba ...

MOHAMMAD1
16-05-07, 18:54
مطمئن باش قیمتش الکی بالا نیست
یه ضرب المثل هست که میگه هر چقدر پول بدی اش میخوری

Emperatour
16-05-07, 21:04
نه ایشون نه اوشون. لعنت به هردوتاشون. من میگم کرسیر بگیر حالشو ببر Corsair

Shahryar
16-05-07, 22:19
مطمئن باش قیمتش الکی بالا نیست
یه ضرب المثل هست که میگه هر چقدر پول بدی اش میخوری

نه اصلا قبول ندارم ! من یادمه یک زمانی رم های King Max که غیر استاندارد ترین رم ها را داره ( البته به غیر از سوپر رم هاش ، خیلی توی بورس بود و قیمتش بالا بود اما تجربه شخصی بسیار بی خود بود ! )

در مورد گفته ی محمد عزیز ( MOHGOLD ) ببینید رم های کینگ استون سازگاری بیشتری دارند اما به نظر نمیاد OCZ ها هم مشکلی داشته باشند....

سعید عزیزم Corsair هم همین طوری که همگی میدونیم اول توی دنیا نباشه از نظر بزرگی دوم هست ! ...

ببینید در کل برای انتخاب رم که متاسفانه نه ما و هیچ جای دیگه ندیدم راهنمایی برای خریدش باشه معیار های فرد خریدار ملاک هست . برای مثال همین رمی که آقای WOrya_SH دارند از رم KingStone 400 من داره در اورکلاک بهتر کار میکنه ! میگم باید دید ملاک شما چیه ! به شخصه این که سازگار نباشه را قبول ندارم چراکه دیگه این قدر شرکت های مشهور استاندارد و ... دارند که دیگه معنی ای نمیتونه داشته باشه و بسیار نادره...

موفق باشید
شهریار:1. (11):

Mehdi_Full
16-05-07, 22:44
بنده هم در مورد رم همون كینگ استون رو پیشنهاد میكنم كه تقریبا دارم 10-11 ساله فقط كینگ استون استفاده میكنم و خداروشكر تا حالا هیچ وقت هم مشكلی باهاش نداشتم و از سرعت قابل قبولی هم برخورداره
همین الآن هم دوتا 512 با باس 667 رو سیستمم دارم كه كاملا راضی هستم
فقط اگه خواستی بگیری با گارانتی معتبر و با چیپ خود كینگ استون بگیر
گارانتی های معتبرش هم انفورماتیك گستر - سریر و یكی دیگه هست كه الآن یادم نمیاد

MOHGOLD
17-05-07, 08:46
بنده هم در مورد رم همون كینگ استون رو پیشنهاد میكنم كه تقریبا دارم 10-11 ساله فقط كینگ استون استفاده میكنم و خداروشكر تا حالا هیچ وقت هم مشكلی باهاش نداشتم و از سرعت قابل قبولی هم برخورداره
همین الآن هم دوتا 512 با باس 667 رو سیستمم دارم كه كاملا راضی هستم
فقط اگه خواستی بگیری با گارانتی معتبر و با چیپ خود كینگ استون بگیر
گارانتی های معتبرش هم انفورماتیك گستر - سریر و یكی دیگه هست كه الآن یادم نمیاد

سلام
با گارانتي ايمانتك از همشون معتبر تره

موفق باشيد