PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی لپ تاپ سامسونگ QX 412

dvdtools
07-08-11, 08:43
معرفی و بررسی لپ‌تاپ QX412 از سامسونگ

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سامسونگ به تازگی یک لپ‌تاپ ۱۴ اینچی از سری QX خود را معرفی کرده و هم‌اکنون این مدل وارد بازار اروپا و البته ایران شده است . Samsung QX412 با یک طراحی شیک و کارایی قوی همراه با امکاناتی قابل تحسین می‌تواند یکی از گزینه‌های خرید لپ‌تاپ آینده‌ی شما باشد.

در زیر به ۴ خصوصیت تاثیرگذار این لپ‌تاپ جدید سامسونگ اشاره می‌کنیم :

۱ .صفحه‌ نمایش شفاف
اولین خصوصیت برجسته که در این لپ‌تاپ جلب توجه می‌کند صفحه نمایش ۱۴ اینچی LED-backlit آن است که با قابلیت Super Bright و ۱۶٫۲ میلیون رنگ ، تصویری فوق‌العاده و درخشنده را در اختیار کاربر می‌گذارد که این خصوصیت در یک وسیله‌ی پرتابل بسیار لذت بخش است .

۲ .پردازنده‌ای سریع و قدرتمند
داشتن دیوایسی با کارایی و عملکرد سریع همیشه آرزویی دست یافتنی بوده است . این لپ‌تاپ دارای پردازنده‌ی سریع ،قدرتمند و نسل دوم اینتل Intel Core i5 – ۲۴۱۰M Dual Core است که برای ارائه‌ی گرافیک بهتر هنگام گیم و کارهای دیگر به یک کارت گرافیک ( ۱GB Nvidia GeForce GT 520M یا Intel HD 3000) متصل شده است .

۳ .تکنولوژی Fast Start :
چیزی شبیه به این تکنولوژی را روی مین‌بورد دسکتاپ خودم دارم و واقعا کارایی بسیار زیادی برای من دارد . با این تکنولوژی می‌توانید در هر وضعیتی ویندوز خود را به حالت Sleep ببرید و تمام فایل‌ها و برنامه‌های باز ذخیره خواهند شد . در عرض ۳ ثانیه هم می‌توانید سیستم خود را با همان فایل‌ها و برنامه‌هایی که باز بودند بالا بیاورید.

۴ .طول عمر زیاد باتری
یکی از بزرگترین دقدقه‌های کاربر با یک دیوایس همراه مدت عمر باتری آن است . اگر شما کاربری هستید که کمتر در یک جای ثابت از لپ‌تاپ خود استفاده می‌کنید طول عمر زیاد باتری برای شما بسیار ارزشمند است . این لپ‌تاپ با مشخصاتی قوی چیزی نزدیک به ۸ ساعت برای شما کار خواهد کرد بنابراین نیاز نیست زیاد نگران شارژ باتری خود باشید .

(در همین رابطه : )
Web Page Name (Only the registered members can see the link)بهترین لپ تاپ ها از نظر طول عمر باتری (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

به تازگی این لپ‌تاپ وارد بازار ایران شده است و هم‌اکنون ۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان قیمت دارد . من فکر می‌کنم با توجه به قابلیت‌های تاثیرگذاری مثل صفحه‌نمایش شفاف،وزن مناسب ، طراحی منحصربه‌فرد و همچنین عمر باتری طولانی در رنج نوت‌بوک‌های ۱۴ اینچ انتخاب خوبی باشد.می‌توانید Samsung QX412 را از این سایت سفارش دهید.

اطلاعات بیشتر:

Web Page Name (Only the registered members can see the link)