PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای تصویری مراحل بازی GTA IV

D J V A H I D
02-08-11, 14:54
با سلام

به درخواست یکی از دوستان عزیز راهنمای تصویری مراحل این بازی رو خدمت شما ضمیمه میکنم ...

موفق باشید :give_rose:

D J V A H I D
02-08-11, 17:03
دقت کنید دوستان اشتباه نکنید ... پارت شماره 1 ... آخر قرار گرفته

P A R H A M
02-08-11, 20:25
درود

با تشکر از وحید عزیز

منم بعد از کلی پرسش و پاسخ آخر پیدا کردم!

امیدوارم دوست عزیزمون هم مشکلش حل بشه:love:(این دیگه کاملترین آموزش هست)

yab
03-08-11, 07:27
سلام عزیزان
واقعا سورپریز شدم وقتی اومدم انجمن و این تاپیک رو دیدم.بن بستی که درمراحل برام ایجادشده بود به لطف شما حل شد.
ازهردوتون بی نهایت ممنونم و از اقاشهریار هم تشکر میکنم که راهنماییم کردن ازشما دونفر کمک بگیرم.
بااجازه هردوتون میخواستم یه کمک دیگه ازتون بگیرم.راستش بازی روی سیستم خونه م خیلی راحت اجرامیشه و با خوندن تمام 67صفحه تاپیک مشکلات فریم و غیره رو حل کردم و خیلی روان شده.
اما روی لپتاپی که تازه خریدم(core i7-6gb ram-1gb geforce 525-win7 )؛ازهمون اول تا نیکو ماشین رو چندمتر راه میبره تکسچرها ناپدید میشن.میمونه ماشین و ادما که همه رو هوا راه میرن!!!
تمام پچ و کرک هارو تست کردم فایده نداشت.اخرین درایور گرافیکم نصب کردم بازم بی اثر بود.و ازون عجیب تر که هیچ جای تاپیک ندیدم اینکه توی تنظیمات که میرم برعکس pc اصلا نمیتونم دستکاری کنم.مثلا روی تکسچر کوالیتی که میرم هرچقدر دکمه چپ و راست رو میزنم ازروی low تکون نمیخوره.و این ارور که عکسشو گرفتم پایین صفحه تنظیمات گرافیک میاد.توی هیچ پستی از تاپیک به این مشکل برنخورده بود کسی!
احساس میکنم کلید حل آخرین مشکلم با این بازی هم در دست شماست...
بی صبرانه منتظر یاری شما هستم.

Only the registered members can see the link

P A R H A M
03-08-11, 11:41
سلام عزیزان
واقعا سورپریز شدم وقتی اومدم انجمن و این تاپیک رو دیدم.بن بستی که درمراحل برام ایجادشده بود به لطف شما حل شد.
ازهردوتون بی نهایت ممنونم و از اقاشهریار هم تشکر میکنم که راهنماییم کردن ازشما دونفر کمک بگیرم.
بااجازه هردوتون میخواستم یه کمک دیگه ازتون بگیرم.راستش بازی روی سیستم خونه م خیلی راحت اجرامیشه و با خوندن تمام 67صفحه تاپیک مشکلات فریم و غیره رو حل کردم و خیلی روان شده.
اما روی لپتاپی که تازه خریدم(core i7-6gb ram-1gb geforce 525-win7 )؛ازهمون اول تا نیکو ماشین رو چندمتر راه میبره تکسچرها ناپدید میشن.میمونه ماشین و ادما که همه رو هوا راه میرن!!!
تمام پچ و کرک هارو تست کردم فایده نداشت.اخرین درایور گرافیکم نصب کردم بازم بی اثر بود.و ازون عجیب تر که هیچ جای تاپیک ندیدم اینکه توی تنظیمات که میرم برعکس pc اصلا نمیتونم دستکاری کنم.مثلا روی تکسچر کوالیتی که میرم هرچقدر دکمه چپ و راست رو میزنم ازروی low تکون نمیخوره.و این ارور که عکسشو گرفتم پایین صفحه تنظیمات گرافیک میاد.توی هیچ پستی از تاپیک به این مشکل برنخورده بود کسی!
احساس میکنم کلید حل آخرین مشکلم با این بازی هم در دست شماست...
بی صبرانه منتظر یاری شما هستم.

درود

از پچ 1.0.4.0 استفاده کن. بیشتر کسایی که این بازی رو دنبال میکنند از این پچ استفاده میکنن و نتیجه هم گرفتن!

دانلود پچ:

اگر درست نشد از کرک گروه razor1911 استفاده کن

سپاس

game2amin
23-08-11, 16:20
سلام
دی جی وحید عاشقتم. میخوامت ممنون

majidfire2003
08-12-11, 13:39
سلام دوستان
من يک ترينر دانلود کردم و در محل بازي کپي کردم که روي سه تا از فايل هاي من نشته و بازي رو هم خراب کرده
لطفا" يکي از دوستان 3 فايل زير را که حجم بسار کمي هم دارند براي من اينجا ضميمه کنند
1- binkhooked.dll
2- binkw32.dll
3- snt.asi

اين فايل ها درون شاخه اصلي برنامه که نصب کرديد وجود دارند
صميمانه تشکر ميکنم

البته نمیدونم مهمه یا نه ولی سیستم عامل من سون 64 بیتی هست

m.rosano.e
13-05-12, 17:52
سلام من تمام مراحل بازی GTA IV رو رفتم و بازی رو تموم کردم. بعد از اتمام بازی واسم یک ایمیل اومد که شما از این به بعد میتونید آزادانه در خیابان قدم بزنید و در اختیار خود باشید.
و یک ایمیل دیگه هم همون موقع اومد که مکان هایی رو در نقشه بازی مشخص کرده بود که هنوز باز نشده مثل آرایشگاه یا گاراژ اسپرت کردن ماشین و... ، کسی هست بدونه اینا چه جوری باز میشه؟
اگه میدونید تورو خدا بفرستید به ایمیلم m.rosano.eGmail.com

erafn
28-09-13, 11:03
دقت کنید دوستان اشتباه نکنید ... پارت شماره 1 ... آخر قرار گرفته

آمو.ش خوبیه ولی این 60% hast iv gta

CI4
08-03-14, 16:24
عالی بود. با تشکر

AMD>INTEL
08-03-14, 16:33
مجتبی جان برای این بازی میشه game saved دانلود کرد .

*MoJtAbA*
08-03-14, 16:47
مجتبی جان برای این بازی میشه game saved دانلود کرد .

آره سیو های 100 درصد این بازی توی سایت های مختلف هست. مثل این (Only the registered members can see the link) سیو که همه چی بازی رو صد در صد تموم کرده.

AMD>INTEL
08-03-14, 16:50
توی ویندوز 8.1 دسترسی به Documents and Settings باید به خودت پرمیشن بدی با یک مصیبتی .

saber88
19-08-14, 01:20
سلام دوستان==خسته نباشید=== من توی یه مرحله گیر کردم==همون اولای بازی=جایی که میری ماشینو میدزدی بعدش باید ببری توی پارکینگ بزاری=====هر جا خوندم باید یه تلفنی به شما بشه که بری کارواش بعدش بری پارکینگ=اما برا من هیچی نمیشه در پارکینگم هم بسته است= کسی میدونه چیکار باید بکنم؟؟؟ یا اگه سیو تیکه تیک شو داره برام بفرسته.fcsaberyahoo.com
ممنون میشم