PDA

مشاهده نسخه کامل : سرعت هارد قبلیم رو جدیده تاثیرمیزاره؟

mrwalt
25-07-11, 21:46
سلام من یه هارد 320 مکستور دارم
یه W.D 1T BLACK تازه گرفتم الان جفتشون نصب هستن
یکی از دوستام گفت هارد قبلیتو قطع کن وصل باشه سرعت کم میشه
درست میگه؟

mehrdad_ab
26-07-11, 11:57
سلام من یه هارد 320 مکستور دارم
یه W.D 1T BLACK تازه گرفتم الان جفتشون نصب هستن
یکی از دوستام گفت هارد قبلیتو قطع کن وصل باشه سرعت کم میشه
درست میگه؟
سلام
نه ، ربطی نداره به این موضوع .
شما ویندوزتون رو روی هارد جدیدتون بریزین .
ممکنه انتقال اطلاعات از درایو X به درایو Y از هارد 320 به هارد یک ترا و بلعکس کمی بیشتر از انتقال اطلاعات از درایو به درایو هارد یک ترابایت طول بکشه ، ولی گفته ی دوستتون رو در هر صورت رد می کنم .

black ghost
26-07-11, 23:59
مهرداد جان این سوال منم بود.یه هارد مکستور 80 گیگ دارم و الانم یه هارد سیگیت 1 ترا گرفتم،قصد داشتم ویندوز رو رو اون 80 گیگی بریزم و 1 ترا رو برای آرشیو حفظ کنم!نظر شما اینه که ویندوز رو ببرم رو 1 ترا؟80 رو قسمتی از آرشیو کنم؟رو سرعت تاثیر داره یا مسئله ی دیگه ایه؟

mehrdad_ab
27-07-11, 11:26
مهرداد جان این سوال منم بود.یه هارد مکستور 80 گیگ دارم و الانم یه هارد سیگیت 1 ترا گرفتم،قصد داشتم ویندوز رو رو اون 80 گیگی بریزم و 1 ترا رو برای آرشیو حفظ کنم!نظر شما اینه که ویندوز رو ببرم رو 1 ترا؟80 رو قسمتی از آرشیو کنم؟رو سرعت تاثیر داره یا مسئله ی دیگه ایه؟
شما ویندوزتون رو حتما ً روی هارد یک ترابایت نصب کنید و اگر کمبود حجم نداشته باشین ، به نظرم هارد 80 رو به کل بزارین کنار ، که هم فضای داخل کیس رو اشغال نکنه ، هم برق کمتری بشه ، هم صدای کمتری تولید بشه و همچنین جریان هوای بهتری داخل کیس چرخش داشته باشه و مهمتر از همه اینکه این هارد الان چندین ساله که کار کره و آرشیو اطلاعات روزانه روی اون زیاد قابل اطمینان نیست ( هرچند که این هاردها چندین سال هم کار کنند )