PDA

مشاهده نسخه کامل : در ان 73و گوشي هاي مشابه عكس بكگراند رو تمام صفحه بگزاريد

P A R H A M
22-07-11, 11:10
در ان 73و گوشي هاي مشابه عكس بكگراند رو تمام صفحه بگزاريد
سلام دوستان
خيليا با عكس بكگراند موبايلشون مشكل دارن به خاطر اينكه نصفه ميوفته ...تمام صفحرو نميگيره ...و چون تمام صفحرو نميگيره ترجيح ميدن عكسي نذارن .....مثل خوده من ...كه هيچ وقت دوست نداشتم عكسي بذارم چون تمام صفحرو نميگرفت
شما اول 2 تا اسكرين شاتي كه در زير هست و از گوشيه خودمه ببينيد تا بدونيد موضوع از چه قراره ....

دوستان من خيلي از برنامه ي روتيت در 73 استفاده ميكنم طوري كه به اين برنامه عادت كردم و اسكرين گوشيم هميشه روتيت هست (همونطور كه در عكس مشاهده ميكنيد)
اين موضوع باعث شد يه چيزيو بفهمم ....
اگه در حالت روتيت سايز خاصي رو در بكگراند قرار بديم گوشي مجبوره اونو در بكگراند تمام صفحه بندازه .....
و من اون سايزو فهميدم ....
كافيه شما دوستان از برنامه ي روتيت استفاده كنيد و صفحه گوشيتونو مثل بالا كنيد بعد سايز عكسي كه من ميدم رو در بكگراند قرار بديد همين ....
در ابتدا من يه عكس با سايز 1920در 1200 انداختم و اين اتفاق افتاد ولي ميشه سايزو به نسبت هم كم كرد مثلا عكسهايي با سايز 600 در 375 تبديل كرد (به همون نسبت سايز رو پايين اوردم)يعني شما اگه عكسي رو با سايز 600 در 375 در بكگراند بندازيد اون عكس حتما تمام صفحه خواهد شد !
حالا چطور عكسهايي با اين سايز پيدا كنيد ...
من 2 تاشو ميذارم (همينا كه عكسشون بالاست)
ولي اگه عكسي خودتون داريد راحت با فتوشاپ ميشه
تو فتوشاپ : يه new با سايز 600 در 375 پيكسل باز كنيد ...بعد عكس خودتونو open كنيد حالا عكسي كه داريد به داخل new بكشيد (با موس) كافيه ctrl+t رو بزنيد و عكس رو مناسب صفحه كنيد ...(زياد پيچيده نيست اگه مشكل داريد با فتوشاپ بگيد تا واضح تر توضيح بدم )
دوستان من پيشنهاد ميكنم حتما با 2 عكسي كه در زير گذاشتم و برنامه ي روتيت اين كارو امتحان كنيد ...خيلي خوب و با كيفيت ميوفته )
و مشكل عدم تمام صفحه بودن حل ميشه .....