PDA

مشاهده نسخه کامل : تبديل n85 rm-334 بهn85 rm-333 با nsu و بدون باکس

P A R H A M
22-07-11, 09:41
با سلام

ابتدا فايلهاي mcu و ppm و uda ورژن 30.101 را دانلود کنيد

mcu

Only the registered members can see the link

ppm

uda

خوب pc suit و nsu رو نصب کنيد بعد پروداکت کد گوشي رو به 0576878تبديل کنيد سپس به سراغ فايل mcu که دانلود کرديد بريد و اسم اونو بصورت زير تغيير بدهيد :
RM-334_30.101_prd.core.fpsx
سپس nsu رو باز کنيد تا شروع کنه فايلهاي آپديت رو بگيره وقتي 200 يا 300 کيلو بايت دانلود شد ارتباط رو با اينترنت قطع کنيد و nsu رو ببنديد سپس به مسير زير برويد و فايل mcu رو که در مرحله قبل اسمش رو عوض کرديد را کپي کنيد
c-document and setting-all user-application data-nokia- Nokia Service Layer-a-nsl_service_module_00001-vpls-Only the registered members can see the link
دوباره برنامه nsu رو باز کنيد و اينبار اجازه بديد تا آخر پر بشه و گوشي رو آپديت کنه.
بعد از آپديت گوشي با زدن کد *#0000# ميبينيد که rm گوشي شما 333 شده است
حالا براي اضافه کردن زبان فارسي يکبار ديگه پروداکت کد رو عوض کنيد به اين پروداکت کد 0561234
و باز مثل قبلبرنامه nsu رو باز کنيد و بزاريد 200 يا 300 کيلوبايت دانلود بشه و بعد اينترنت رو قطع و nsu رو ببنديد .
دوباره به مسير بالا بريد ولي بجاي پوشه rm334 به پوشه rm-333 بريد و سه تا فايل mcu , ppm , uda رو که در بالا گزاشتم و دانلود کرديد اونجا کپي کنيد.
برنامه nsu رو اجرا و بزاريد تا مجددا گوشي آپديت بشه.
حالا شما گوشيتون از rm-334 به rm-333 تبديل شده و مهمتر اينکه زبان فارسي رو هم بدون نصب هيچ نرم افزاري داره.
ممکنه اين روش روي ديگر گوشيها هم جواب بده ولي من امتحان نکردم و فقط روي 85خودم تست کردم و بخوبي جواب داد.
در ضمن من هيچ گونه مسيوليتي در قبال خراب شدن گوشي شما بر عهده نميگيرم پس اول فکراتون رو بکنيد و سپس اقدام کنيد .