PDA

مشاهده نسخه کامل : افزایش صدای S8003 jet در اسپیکر و هدفون

P A R H A M
20-07-11, 14:40
افزایش صدای S8003 بدون نیاز به نصب برنامه و غیره!!!
من این روش رو روی گوشی خودم تست کردم و جواب داده.
البته فکر نمیکنم جت توی اسپیکر نیازی به تقویت داشته باشه اما تو هدفون بد نیست صداش زیاد بشه.

روش انجام کار:
1. توی صفحه کلید گوشی کد #*6984125#* رو وارد کنید.
2. توی منوی باز شده گزینه Internals رو انتخاب کنید.
در اینجا گوشی از شما Master Key میخواد که باید کد #*9072641#* رو وارد کرده و Confirm رو بزنید.
3. وار قسمت 3 یعنی Test mode شوید.
در این قسمت 1 صفحه اعداد ساده در اختیار شما هست و در جلوی هر گزینه عددی قرار گرفته که میتونید با زدن عدد مربوط به هر گزینه وارد منوی مربوطه بشید.
4. حالا با وارد کردن عدد 5 وارد منوی Audio شوید.
5. عدد 2 را زده و وارد AP Volume Config شوید.
6. در این قسمت با زدن عدد 2 (EAR Config) وارد تنظیمات هدفون و با زدن عدد 3 (SPK Config) وارد تنظیمات اسپیکر میشوید.
7. پس از ورود به تنظیمات اسپیکر یا هدفون وارد گزینه 1 (MP volume) شوید.
در اینجا مقدار بلندی صدای گوشی شما به 7 قسمت شده که کمترین آن 32dB و بیشترین آن 75dB است. شما می تونید با تغییر این مقادیر و افزایش اونها صدای گوشیتون رو به صورت دلخواه تنظیم کنید. توجه داشته باشید که بیشترین مقدار قابل استفاده 100dB می باشد و اگر مقادیر بیشتر از 100dB وارد کنید دستگاه مقدار را قبول می کند اما در عمل تغییری ایجاد نمی کند.

طریقه وارد کردن مقادیر: برای وارد کردن مقادیر مورد نظر در هر قسمت ابتدا عدد مربوط به اون قسمت رو از اعداد روی صفحه بزنید (مثلا برای تغییر مقدار [12] گوشی عدد کنار اون یعنی 5 یا برای تغییر مقدار [14] عدد 6 رو بزنید)

دقت داشته باشید که با وارد کردن عدد مورد نظر، در خط اول
SPK [MP vol],READ یا EAR [MP vol],READ
به
SPK [MP vol],WRITE یا EAR [MP vol],WRITE
تغییر می کند

حالا باید مقدار دلخواهتون رو وارد کنید اما برای این کار نمیتونید از اعداد روی صفحه استفاده کنید چون با زدن اولین رقم گوشی مقدار رو از شما قبول میکنه یعنی اگر بخواهید اعداد 2 یا 3 رقمی وارد کنید با زدن اولین رقم، WRITE به READ تغییر کرده و همون رقم اول از شما پذیرفته میشه. (مثلا اگر بخواهید مقدار 95 رو وارد کنید به محض زدن رقم 9 WRITE به READ تغییر کرده مقدار 9 از شما پذیرفته میشه.)
اما برای وارد کردن اعداد 2 یا 3 رقمی بر روی قسمتی که در زیر اعداد روی صفحه قرار دارد و مقادیر وارد شده رو نشون میده کلیک کنید تا صفحه کلید اصلی گوشی باز بشه. حالا مقدار دلخواهتون (از 0 تا 100) رو وارد کنید و Done بعد هم OK رو بزنید. (گاهی اوقات لازمه چند بار پشت سر هم OK رو بزنید تا مقدار رو قبول کنه!!!)

سپاس:give_rose: