PDA

مشاهده نسخه کامل : خانواده‌مان 150.000 نفره شد! / به استقبال Different Level

M A H R A D
19-07-11, 21:27
با سلام خدمت تمام دوستان، کاربران و همراهان عزیز ؛

پی سی نتورک بزودی صد و پنجاه هزارمین عضو خانواده خود را خواهد شناخت.

جا داره برای بار چندم در این چند سال، از همراهی و دلگرمی شما خوبان تشکر کنیم.

Only the registered members can see the link

و اما ...

بزودی به سراغ Different Level خواهیم رفت که تغییرات زیادی رو در پی اون شاهد خواهیم بود.

این روند جدیدی برای ما خواهد بود. پس ما رو از نظرات و ایده های خودتون محروم نکنید.

(بزودی تاپیکی در انجمن Different Level برای ارائه ایده ها ایجاد خواهد شد)

سپاس

ViViD
19-07-11, 22:36
مهراد عزیز اگر ممکنه توضیحات کوچکی بدید در این زمینه دیفرنت لول که در اصل قراره چکارهای اصولی انجام بگیره تا در اون زمینه بحث و مشاوره کنیم یا اینکه اگر قراره خودمون باید نظر بدیم برای اینکه چه قسمتهایی باید ایجاد بشود

M A H R A D
20-07-11, 00:45
مهراد عزیز اگر ممکنه توضیحات کوچکی بدید در این زمینه دیفرنت لول که در اصل قراره چکارهای اصولی انجام بگیره تا در اون زمینه بحث و مشاوره کنیم یا اینکه اگر قراره خودمون باید نظر بدیم برای اینکه چه قسمتهایی باید ایجاد بشود

این تغییرات شامل تغییراتی مثل موارد زیره:

ایجاد انجمن های جدید
بازنگری و تغییر در انجمن های حال حاضر
ارتقاء سیستم انجمن و بهبود آن
تغییراتی در حوزه مدیریتی
...

و البته سعی کنیم تغییرات مثبتی هم در خودمون ایجاد کنیم. حس همیاری و نوع دوستی رو در خودمون بیشتر کنیم. حس احترام رو در خودمون بیشتر کنیم.

قطعا بدون این ها، موارد بالا ارزش چندانی ندارند.

شما هر ایده ای که دارید میتونه آغازی باشه برای تغییرات گسترده تر. حتما خوشحال میشیم اگه نظراتتون رو راجع به فروم بشنویم.

سپاس

P A R H A M
20-07-11, 16:12
تبریک میگم از صمیم قلب...

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

امیدوارم روز به روز این انجمن پیشرفت کنه و به عنوان اولین انجمن ایران شناخته بشه.

پ.ن 90/4/29 - 16:17

آرزوی بهترینا...

ravegoat
20-07-11, 19:24
من هم 150 كيلويي شدن PCN رو تبريك مي گم!:party:
اميدوارم روزي هم بتونيم به همين اندازه كاربر فعال داشته باشيم و بتونيم باعث پيشرفت هر چه بيش تر انجمن بشيم.:1. (5):

آرمين:Love-PCN~!:

Mehdi_Full
22-07-11, 23:12
تبریک بنده را هم نیز پذیرا باشید :give_rose:
با امید موفقیتهای مکرر برای پی سی نتورک عزیز
و تمامی کاربران و مدیران محترم

ارادتمند :1. (23):

Shahryar
23-07-11, 11:10
سلام به دوستان عزیز و کاربران محترم مجموعه :1. (29):

بالاخره بعد از مدت زیادی غیبت برگشم به خانواده عزیز پی سی نتورک و کاربران دوست داشتنیش . :yes:

من هم تبریک میگم 150,000 هزار کاربره شدن مجموعه را و نوید این را میدیم که در زمان جشن 200,000 کاربره شدن ، مجموعه روال خیلی متفاوت و بهتری نسبت به الان با توجه به تغییرات Different Level خواهد داشت و ضمن کمیت کاربران کیفیت کاربران بیش از پیش در این برهه مورد توجه قرار خواهد گرفت .

به امید شادی و سلامتی برای همه شما عزیزان :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

D J V A H I D
23-07-11, 12:01
منم به قول ارمین جان 150k شدن این مجموعه بزرگ به همه دوستان خوب و کاربران عزیز و دوست داشتنی تبریک عرض میکنم ... امیدوارم شاهد موفقیت و پیشرفت روز افزون این سایت باشیم ...

mehrdad_ab
23-07-11, 12:11
من هم تــــــبریکات خودم رو از ته دل:love:
به خانواده دومم ( تک تک اعضای شهر 150 هزار نفریمون و تمام مدیران انجمن ) تبریک می گم:give_rose:

Rezasam1
23-07-11, 13:39
سلام خدمت همه دوستان و مدیران عزیز

من هم تبریک عرض میکنم خدمت شما

به سفارش جناب آقای شهریار بارانی, ادمین سایت , یک اینترو به همین مناسبت طراحی شده که امیدوارم مورد پسند قرار بگیرد

کیفیت بالا با حجم 46 مگابایت

(Only the registered members can see the link)

کیفیت پایین با حجم 10 مگابایت

(Only the registered members can see the link)

mohamad70
23-07-11, 14:42
دَم بچه های با معرفت پی سی نتورک گررررررررم !!

به افتخار همشون :126fs3186991::126fs3186991::126fs3186991::126fs31 86991::126fs3186991:

:merci::Love-PCN~!:

Saeid.aZm
02-08-11, 17:14
من هم به نوبه خودم این واقعه رو به همه دوستان و مدریان عزیز پی سی نتوورک تبریک می گم.