PDA

مشاهده نسخه کامل : تغییر کوکی میزان آنلاین بودن افراد سایت

P A R H A M
14-07-11, 09:40
با سلام و درود

خدمت اساتید محترم پی سی نتورک عرض کنم که یک انتقاد داشتم!که پیشنهاد هم حساب میشه.
همانطور که میدونید انجمن های حرفه ای که خودتون یعنی پی سی نتورک یکی از آنها هستید به نظر من به عنوان فرد کوچیکی که نظر خودم رو فقط میخوام بدم اینه که کوکی افراد آنلاین درون این این سایت خیلی بالا و غیر حرفه ای است یعنی که فردی که وارد سایت میشه و نام کاربریش اون پایین در قسمت آنلاین های سایت نمایش داده میشه تا زمانی که درون سایت هست که هیچی!ولی زمانی که صفحه سایت رو می بنده و خارج میشه خیلی زیاد اسمش باقی میمونه که من خودم چک کردم بالای 30دقیقه هست شایدم بیشتر!پس به نظر من بهتره که این روند را به 15دقیقه تغییر بدین که بازدید تقریبا واقعی باشه!
به نظر من اگر این کار رو برای 1ماه انجام بدید ضرر نداره و هیچ اتفاق خاصی نمیوفته.

با تشکر از مدیران زحمت کش و کاربران عزیز این انجمن که واقعا برای این سایت زحمت میکشند:Love-PCN~!:
موفق باشید:give_rose:

Shahryar
14-08-11, 12:57
دوست عزیز ؛

خیلی وقت ها پست هایی ارسال میشه که بیش از 15 دقیقه نوشتنشون وقت میگیره و به این شکل کاربر دوباره مجبور میشه که لاگین کنه . برای جلوگیری از این موضوع هست که مقدار بیشتر تنظیم شده تا نیاز به لاگین دوباره برای ارسال پست های مقاله ای و دراز نباشه . به خصوص اینکه عده ای از کاربران از Dial-Up استفاده میکنند .

شاد باشید :give_rose: