PDA

مشاهده نسخه کامل : phonebook میخواستم .بعد چه جوری میتونم یه چند تا mp3 در برنامهgameذخیره کنم تا موقع بازی پخش کنم.

aliwolf
10-07-11, 13:11
یه phonebook میخواستم ساده یا حرفه ای.البته اگر حرفه ای باشه خوبه.فقط میخوام سورس کدش رو یاد بگیرم. دو سه تا دانلود کردم ولی کار نمی کنند. لطفا یادم بدید که چه جوری میتونم یه چند تا mp3 در سورس یک برنامه گیم بزارم و در حافظش بمونه و موقع بازی هر کدام را که خواستم پخش کنم. با تشکر.

ravegoat
10-07-11, 20:01
سورس Phonebook ساده با رجيستري:
Only the registered members can see the link

سورس Phonebook ساده با ADO:

سورس Phonebook حرفه اي:

سورس برنامه ي پخش mp3 با ليست پخش:

سورس برنامه ي پخش MP3 پيشرفته:

با سپاس
آرمين

aliwolf
13-07-11, 16:48
آرمین جان سایتی که گفتی رفتم ولی میگه باید عضو شوی ایمیل میدم اما جوابی نمیاد. میگه یک کد برات فرستاده ایم به ایمیل ولی هر چه صبر کردم که ایمیل میاد نیومد.

ravegoat
13-07-11, 18:18
آرمین جان سایتی که گفتی رفتم ولی میگه باید عضو شوی ایمیل میدم اما جوابی نمیاد. میگه یک کد برات فرستاده ایم به ایمیل ولی هر چه صبر کردم که ایمیل میاد نیومد.

دوست گرامي لطفا" مسايل مربوط به هر تاپيك رو در در درون همان تاپيك مطرح كنيد و از ايجاد تاپيك جديد براي آن خودداري كنيد.

دوست گرامي لطفا" نام مناسبي براي تاپيك خود انتخاب كنيد. (قوانين انجمن را مطالعه كنيد.)

نيازي به عضويت نيست. كوكي مرورگر خودتون رو خاموش كنيد و مجددا" وارد آدرس ها شده و سورس هاي مربوط را دانلود كنيد.