PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی بهترين گيم سرور ایرانی World Of Warcraft 3.3.5a

amir.kish
07-07-11, 19:20
معرفی بهترين گيم سرور ایرانی World Of Warcraft 3.3.5a
1. ساخت اکانت کاملا و بازي کردن در سرور رایگان است
2. جابجایی از سرور های دیگر به صورت رایگان انجام می شود
3. بيش از 99% Quest هاي بازي Fix شده است و مشکلي در LevelUp کردن ساير بازيکن ها بوجود نمي آورد
4. استفاده از بهترين Game Master هاي ايران
5. قابليت پرداخت آنلاين در فروشگاه اينترنتي .
6. 99% UpTime سرور .
7. Backup گيري روزانه به منظور عدم مشکلات به وجود آمده

مشخصات سرور :
XP Quest : 50x
XP Kill : 20x
XP Explore : 20x
Patch : 3.3.5a
Realmlist : 10.7.95.219
Intel® Xeon® X3440 Quad-Core
32GB DDR3 ECC
2x 1500 GB SATA II, 5.400

Only the registered members can see the link

darklordsclan
01-08-13, 20:38
سلام. قبل از شروع باید بگم که هیچ سروری بجز BLIZZARD بازی wow رو ارایه نمیکنه و تمام سرورهای Private فقط اسم این بازی رو به یدک میکشن. Only the registered members can see the link
ولی اگه اهل بازی آنلاین و بخصوص world of warcraft: wrath of the lich king هستین حتما میدونین که تمام سرورهای ایران فان هستند و حتی سروری مثل پیشگامان هم که ادعا میکنه هارده در واقع 16x هست. 4x kill + 4x quest = 16x faster to gain level
سرورها 4 نوع هستند :
1- blizzlike rate (normal as like as Blizzard) a
2- midrate
3- fun server
4- PVP server (instant 80) b
یه سرور جدید دیدم که خیلی واسم جالب به نظر اومد. اولین سرور blizzlike rate ایران. یعنی یه ساختارشکنی تو خواسته های بیجای خیلیها که بدون زحمت اسم خودشون رو پلیر میذارن.
به نظر من ارزش یه تست رو داره

حتی اسمش هم تکه Only the registered members can see the link

Numberone-game
27-09-13, 10:06

سلام قصد دارم يه سرور فان پچ 3.3.5 که حدود 2 ساله انلاينه با لول کب 255 به اسم Numberone Game (Only the registered members can see the link) رو به شما معرفي کنم:

اين سرور امکانات بسيار جالبي داره مثل: لول آپ بسيار جذاب , کاستوم ارا , ايونتاي باحال , bg کاملا فيکس و رندوم بتلش هميشه بچه ها هستن

باز يه چيز ديگه هم که من ازش خوشم اومد اين بود که اينساش کامل فيکسن مثلا icc تموم باساش کاملا فيکس بود حتي تموم اسپلاش و ايتماي با حاليم دراپ ميشد و ريد ديفيکالتي هم فيکس بود مثلا 10norm.25norm.10hc.25hc اينارو همه فيکس کردن اينسم زياد داره و چند تا باس خيلي قوي و آيتم دراپ شاخ هم توي مپ گزاشتن که خيلي جالبه

ويپون هاشم پچ فيکس نميخاد اولين باره که يه ويپون کاستومو ميديدم تو يه سرور که بدون پچ دانلود کردن کار کنه انطوري اگه هر جا که ان شديد راحت بازي ميکنيد و بالانس کلاساشم فيکسه

هم چنين اسکريپت هاي بسيار جالبي داره مثل :..... , teleporter , npc all in one , .buf , .duel , .arena . , .chat

ست ايتماي جالبي هم داره تقريبا 9 تا ست تو سرور هست که به اين زوديا از سرور خسه نميشيد مثلا يه ست ايتمي برا بتلگراند گزاشتن که وقتي کاملش کني بافاي در حد دونيت ميده يني جوري هست که انگيزه کاملو به شما ميده برا پلي کردن و لذت بردن

"به نظر من اگه حتي طرفدار سرور فانم نيستيد اينو حتما امتحان کنيد چون واقعا ارزششو داره"

ادرس سايت : numberone-game.ir (Only the registered members can see the link)

ادرس ريلم : logon.numberone-game.ir

Disturbed
11-10-13, 12:28
با سلام به همه ی دوستداران این بازی (instant 80)

برخی از امکانات برجسته:

1- دوئل شرطی
2- transmogrifier
3- item upgrader
4- آیتم گرفتن از طریق اچیومنت پوینت
5- و سیستم حرفه ای فروشگاه که به پلیر اجازه میدهد خودش آیتم مورد نظر خود را بسازد و سفارش دهد
6- Event های زیبا و ثابت در بازی و Event های مخصوص توسط gm ها
7- کادری مجرب برای مدیریت سرور

و بسیاری امکانات دیگر که فقط یک شروع است ! هنوز برنامه های بسیاری در راه است...

ریلم : logon.glory-wow.ir

albablood
13-02-17, 15:27
گیم سرور G4Me در پچ Wotlk دارای دو ریلم نرمال و فان میباشد

هیچ وقت ادعا نمیکنیم بهترینیم ولی این را شما باید بگویید

پچ های بالااتر به زودی اضافه میشود

سایت :
wotlk.g4me.ir