PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل در اجراي بعضي از برنامه ها

gokhan
03-07-11, 02:25
با سلام خدمت دوستان عزيز
من الان 10 روز ميشه كه يه مشكل اساسي در سيستم خود پيدا كردم اونم اينكه من وقتي km player را باز كردم سپس مرورگر هاي اينترنت سيستم من به طوري شد كه وقتي ماوس را حركت ميدم يه ثانيه استب ميكنه بعد ول ميكنه بعدش وقتي km player را باز ميكنم باز ماوس معلوم هست كه يواش يواش حركت ميكنه بعداز نصب ويندوز به مدت 10 دقيقه درست ميشه اما بعداز نصب برنامه هاي درايور ها اين حالت دوباره شروع ميشه حتي من f discهم كردم اما نشد ميشه يه كمكي كنيد تا مشكل من حل شود.

mehrdad_ab
03-07-11, 11:40
با سلام خدمت دوستان عزيز
من الان 10 روز ميشه كه يه مشكل اساسي در سيستم خود پيدا كردم اونم اينكه من وقتي km player را باز كردم سپس مرورگر هاي اينترنت سيستم من به طوري شد كه وقتي ماوس را حركت ميدم يه ثانيه استب ميكنه بعد ول ميكنه بعدش وقتي km player را باز ميكنم باز ماوس معلوم هست كه يواش يواش حركت ميكنه بعداز نصب ويندوز به مدت 10 دقيقه درست ميشه اما بعداز نصب برنامه هاي درايور ها اين حالت دوباره شروع ميشه حتي من f discهم كردم اما نشد ميشه يه كمكي كنيد تا مشكل من حل شود.
سلام
احتمالاً یکی از همین نرم افزارهای باگ ایجاد می کنن.
شما با ورزن های دیگر برنامه ها کار کنید .
در ضمن آپدیت یک آنتی ویروس قوی و تعویض ویندوز که متعلق به یه شرکت دیگه هست رو هم امتحان کنید.

gokhan
03-07-11, 16:07
من آنتي ويروس 3تا انتي ويروس كاسپر آويرا و ندو 32 امتحان كردم كه همشونم آپديت كردم تو اين 10 روز ويندوز را هم تغيير دادم مال يه شركت ديگه رو زدم اما با زهم اين مشكا پيش مياد كه نميتونم مثلا برنامه اسكاي نت مال آفلاين رو ازش استفاده كنم كه وقتي مديريت را ميزنم سي پي يو را خيلي بالا ميبره در ضمن حتي ميخوام يه برنامه رو اجرا كنم سيستم من خيلي سنگين ميشه

gokhan
03-07-11, 16:07
من آنتي ويروس 3تا انتي ويروس كاسپر آويرا و ندو 32 امتحان كردم كه همشونم آپديت كردم تو اين 10 روز ويندوز را هم تغيير دادم مال يه شركت ديگه رو زدم اما با زهم اين مشكا پيش مياد كه نميتونم مثلا برنامه اسكاي نت مال آفلاين رو ازش استفاده كنم كه وقتي مديريت را ميزنم سي پي يو را خيلي بالا ميبره در ضمن حتي ميخوام يه برنامه رو اجرا كنم سيستم من خيلي سنگين ميشه اول فكر كردم از فن هاي

gokhan
03-07-11, 16:08
من آنتي ويروس 3تا انتي ويروس كاسپر آويرا و ندو 32 امتحان كردم كه همشونم آپديت كردم تو اين 10 روز ويندوز را هم تغيير دادم مال يه شركت ديگه رو زدم اما با زهم اين مشكا پيش مياد كه نميتونم مثلا برنامه اسكاي نت مال آفلاين رو ازش استفاده كنم كه وقتي مديريت را ميزنم سي پي يو را خيلي بالا ميبره در ضمن حتي ميخوام يه برنامه رو اجرا كنم سيستم من خيلي سنگين ميشه اول فكر كردم از فن هاي سي پي يو يا كارت گرافيك باشه اما اونها به خوبي كار ميكنن حالا خيلي كلافم كردن

mehrdad_ab
03-07-11, 16:21
من آنتي ويروس 3تا انتي ويروس كاسپر آويرا و ندو 32 امتحان كردم كه همشونم آپديت كردم تو اين 10 روز ويندوز را هم تغيير دادم مال يه شركت ديگه رو زدم اما با زهم اين مشكا پيش مياد كه نميتونم مثلا برنامه اسكاي نت مال آفلاين رو ازش استفاده كنم كه وقتي مديريت را ميزنم سي پي يو را خيلي بالا ميبره در ضمن حتي ميخوام يه برنامه رو اجرا كنم سيستم من خيلي سنگين ميشه اول فكر كردم از فن هاي سي پي يو يا كارت گرافيك باشه اما اونها به خوبي كار ميكنن حالا خيلي كلافم كردن
مشخصات سیستمتون رو ذکر می کنید .
رم های سیستم چطور ؟ سینگل هستند یا دوال ؟ با رم دیگه ای هم همین مشکل رو دارین ؟
برای احتیاط ، بایوس سیستم رو هم یکبار آپدیت کنید.

gokhan
03-07-11, 21:45
مشخصات سیستمتون رو ذکر می کنید .
رم های سیستم چطور ؟ سینگل هستند یا دوال ؟ با رم دیگه ای هم همین مشکل رو دارین ؟
برای احتیاط ، بایوس سیستم رو هم یکبار آپدیت کنید.

رم 512 دوتا 256
و سي پي يو 3000 فول تك هسته اي
بايوس را چه جوري آپ كنم نوشته آپ ديت شده تاريخ 2006 با برنامه cpu-z ديدم

mehrdad_ab
04-07-11, 15:23
رم 512 دوتا 256
و سي پي يو 3000 فول تك هسته اي
بايوس را چه جوري آپ كنم نوشته آپ ديت شده تاريخ 2006 با برنامه cpu-z ديدم
سلام
شما رم رو به صورت تکی ، روی یک یک اسلاتها امتحان کن و تس بگیر .
همونطور که گفتم از ورژن های دیگر برنامه ها استفاده کن
اگر از ویروسی نبودن سیستم و برنامه ها اطمینان دارین ، با توجه به ضعیف بودن سیستم اون رو نصب نکنید .
دمای پردازنده و پل شمالی رو کنترل و در صورت مشکوک بودن یه شات بزارین
در مورد آپدیت بایوس هم همونطور که گفتم شاید چاره ساز باشه ، پس اون رو به عنوان آخرین شانس نگه دارین و در مورد نحوه آپدیت هم مقاله ی بسیار مفصل و کاملی توی انجمن و صفحه اصلی سایتمون هستش.
در ضمن تنظیمات ستاپ رو هم یکبار Clear cmos کنید .

gokhan
04-07-11, 19:13
سلام
شما رم رو به صورت تکی ، روی یک یک اسلاتها امتحان کن و تس بگیر .
همونطور که گفتم از ورژن های دیگر برنامه ها استفاده کن
اگر از ویروسی نبودن سیستم و برنامه ها اطمینان دارین ، با توجه به ضعیف بودن سیستم اون رو نصب نکنید .
دمای پردازنده و پل شمالی رو کنترل و در صورت مشکوک بودن یه شات بزارین
در مورد آپدیت بایوس هم همونطور که گفتم شاید چاره ساز باشه ، پس اون رو به عنوان آخرین شانس نگه دارین و در مورد نحوه آپدیت هم مقاله ی بسیار مفصل و کاملی توی انجمن و صفحه اصلی سایتمون هستش.
در ضمن تنظیمات ستاپ رو هم یکبار Clear cmos کنید .

من آخرين اپديت بايوس زا از سايتش asrockگرفتم اما باز مشكلم حل نشد در مورد دماي پل شمالي هم مطمئن هستم حتي برناه از وژنهاي ديگه استفاده كردم اصلا نميشه

mehrdad_ab
04-07-11, 19:19
من آخرين اپديت بايوس زا از سايتش asrockگرفتم اما باز مشكلم حل نشد در مورد دماي پل شمالي هم مطمئن هستم حتي برناه از وژنهاي ديگه استفاده كردم اصلا نميشه
میتونید با یه هارد دیگه سیستم رو تست کنید ؟

gokhan
08-07-11, 00:17
مشكل را پيدا كردم اونم اينكه كارت دي وي بي وقتي نصب ميكنم ارور در اول بوت ميگه كه pci error A8:17:03 وقتي اين كارت را در ميارم مشكل حل ميشه به نظرم مادر برد را بايد ريسيت كنم CLEARCMOSچون كارت در وينروز به خوبي كار ميكنه اما اين ارور را در بوت اول كه ميخواد سيستم روشن بشه ميگه