PDA

مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن پرینترها هر چند وقت یکبار ؟

K1LOU
27-06-11, 09:25
با سلام خدمت دوستان
روی سیستم من چند تا پرینتر نصب هست که معمولا بعد از چند وقت کار یکدفعه همشون غیر فعال میشن . چند بار این اتفاق افتاده اخرین بار سیستم رو از لحاظ ویروسی بودن چک کردم چند تا تروجان پیدا شد و الان هم فایروال دارم هم انتی ویروس ناد با اخرین ابدیتها و هم یک antimalware با ابدیت
امروز اول وقت یه پیام دیدم و فکر کنم بعدش غیر فعال شد چون بعد روشن کردن پرینتر پرینترهایی گرفته شد که دیروز توسط یه سیستم دیگه از طریق شبکه فرستاده شده بود
نرم افزار soluto روی سیستم نصب هست که پیامی مبنی بر کرش spooler داشتم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در سری قبل بعد از ویروس یابی مشکل حل شد اما این بار می دونم سیستم ویروس نداره
با تشکر

این عکس رو هم الان گرفتم دوباره repaire کردم ولی هنوز ری استارت نکردم که این پیام اومد

mehrdad_ab
27-06-11, 11:32
سلام
متاسفانه ناد32 تازگیا زیاد سیف نیست
توی این ده روز ، دوبار ویندوزم رو بخاطر عدم کفایتش ، عوض کردم
از این بابت یکبار هم مطمئن شید .
اتصالات usb رو چک کنید . اگر از هاب برای اتصال usb ها به سیستم استفاده می کنید ، کابل ها رو بطور مستقیم به سیستم وصل کنید . در صورت امکان یکبار ویندوز عوض کنید و درایورهای جدید براشون نصب کنید.
از نرم افزار فوق استفاده نکردم و از کارکردش بی اطلاعم .

hapalii
27-06-11, 11:46
سلام
فکر نمی کنم مشکل از ویروس باشه و فکر نمی کنم اصلا بشه اسمش رو مشکل گذاشت وقتی یک پرینتر بین چند تا سیستم شبکه شده این اتفاق خیلی می افته من که هر جا بودم دیدم که حداقل هر دو هفته یک بار باید تنظیمات شبکه دوباره تنظیم بشه و پرینتر باز تعریف بشه این اتفاق هم فکر کنم اولا بخاطر این که هم ویندوز و هم خیلی از نرم افزار های ما مخصوص افیس کرک شده اند و هیچ وقت نمیشه رو سلامتی انها مطمئن بود چون دستکاری شده اند و دوم این که معمولا کاربر های که پشت این PC های می نشینند به هر حال یه جا یه اشتباه کوچیک می کنند که تنظیمات رو خراب کنه .

K1LOU
27-06-11, 15:04
سلام
فکر نمی کنم مشکل از ویروس باشه و فکر نمی کنم اصلا بشه اسمش رو مشکل گذاشت وقتی یک پرینتر بین چند تا سیستم شبکه شده این اتفاق خیلی می افته من که هر جا بودم دیدم که حداقل هر دو هفته یک بار باید تنظیمات شبکه دوباره تنظیم بشه و پرینتر باز تعریف بشه این اتفاق هم فکر کنم اولا بخاطر این که هم ویندوز و هم خیلی از نرم افزار های ما مخصوص افیس کرک شده اند و هیچ وقت نمیشه رو سلامتی انها مطمئن بود چون دستکاری شده اند و دوم این که معمولا کاربر های که پشت این PC های می نشینند به هر حال یه جا یه اشتباه کوچیک می کنند که تنظیمات رو خراب کنه .

احتمالا مشکل باید از همینجا باشه . البته الان مشکل دیگه ای هم دارم واون اینه که درایورش هم حتی حذف نمیشه و یا نمی تونم دوباره پاک و نصب کنم . می خوام پاک کنم و یا ری پیر کنم چک می کنه و بعد چند تا پرینت که از دیروز توی حافظه بوده دوباره پرینت میگیره شاید یه 50 برگ دوباره گرفته با drive ginus هم درایور رو حذف کردم ولی بازم نمی تونم درایورش رو نصب کنم

mehran gorji
22-07-11, 19:23
دوست عزیز پرینتر را به صورت اتوران نصب کردید یا سخت افزاری {device maneger}
از کابلی که استفاده میکنید اپلود کنید و تو سایت بزارید تا بررسی کنم.