PDA

مشاهده نسخه کامل : هر جا توی هر بازی ای موندید اینجا مطرح کنید!

صفحات : [1] 2

Gamer
10-05-07, 18:41
سلام
من تو این قسمت بازی گیر کردم اگه میشه کمکم کنید:1. (29):

Only the registered members can see the link

Trance
10-05-07, 22:14
ببین پشت سرت یک راه هستش برو اونجا یک اسانسور هست برو جای که دسته هست بوسیله اسانسور باید دسته روفشار بدی تا الکترونها بریزن پائین فقطا مواظب باش خونت رو کم نکن بعد بلافاصله یکی از اون الکترونها رو با اسلحت بگیر و برگرد جای اون زنه تا از یکی از راههای ورود ول کنی داخل تا اون ادمهای فضای کشته و دستگا هاشون خراب بشه.بازهم اگه توضیح خواستی من در خدمتم

Gamer
11-05-07, 22:53
خیلی ممنون رفع شد ولی الآن اینجا گیر کردم اینجا مثل قبلیهاس اما هر کاری میکنم پل درست نمیشه !!
این بازی یه جوراییه به نظر من زیاد گیج کنندس درسته ؟؟

Trance
12-05-07, 14:26
اتفاقا خیلی راحته.شما باید سعی کنید توی هر محله جای که لازم باشه از الکترونها یا همون توپهای اتشی استفاده کنی.توی این قسمت با اسلحه که توی دستت هست پائین رو نگاه کن هر موقع الکترونهای سرگردان دیدی داره رد می شه (به تعداد لازم برای دستگا ها) یک شو بردار و بعد پرتاب کن توی دستگا ههای سمت چپ وراست البته طوری پرتاب کن که داخل دستگاه بره چون اگه وسط دستگا(سوراخ دستگاه) نره دستگا ه روشن نمی شه و پل درست نمی شه پس پرتاب کن وسط دستگا ها .اگه سئوالی بود من در خدمت هستم

Gamer
12-05-07, 20:31
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییهات
من این کاری رو که شما میگی کردم ولی یکی از دستگاهها انگار خاموشه و وقتی الکترونها رو به طرفش پرتاب میکنم اونارو نمیگیره
دوباره سعی میکنم
بازم تشکر میکنم

Trance
14-05-07, 17:28
سعی کن ازجهت های مختلف به سمت اونی که خاموش هستش پرتاپ کنی. فکر کنم از روبرو مانع داره .باید ازچپ یا راست یا بالا یا پائین پرتاپ کنی .الکترون هم پائین زیاد رد می شه

mahmood
05-01-08, 21:43
من تا این مرحله روی ناو پیش رفتم ولی دیگه نمیدونم چی کار کنم

اینم عکسی هست که توش گیر کردم هر کاری میکنم نمیدونم چطور باید این مرحله رو برم جلو :1. (28):

لطفا راهنمایی کنید

mahmood
07-01-08, 23:05
کسی نمیتونه کمکم کنه تو این مرحله از بازی کرایسیس گیر کردم دو هفتست!!!!!! :cry::cry:

Trance
08-01-08, 20:23
باید بری یه ماشین برداری و ماشین بچسبونی به کشتی و ازاون بری بالا یه جای خالی داره توجه کن.

عملیات بمباران کشتی هست شما باید بری یه جایی که تمام کشتی رو از دور واضح ببینی مثلا همون جرثقیل سمت راست عکس...می تونی بری اون بالا و با زدن دکمه B علامت گذاری کنی برای بمبارن ناو.یکی از اینا رو امتحان کن.

البته من خودم بازی رو زیاد جلو نرفتم.امیدواروم بتونی رد کنی.:wink:

mahmood
09-01-08, 01:48
از جناب trance تشكر ميكنم بابت اين راهنمايي

mahmood
17-01-08, 00:32
تو یه مرحله دیگه از کرایسیس گیر کردم اینم عکسش

mahmood
22-01-08, 22:37
trance (Only the registered members can see the link) جان بازم کمککککک ؟!!

چه بازی سختیه ؟

mohsen100
24-01-08, 14:52
مرحله اخری:1. (10): یه اسلحه موشک زن اتوماتیک زمانی که داشتی روی ارشه می امدی گرفتی:cool: اول 4 مسلسل روی سفینه رو بزن بعد سفینه دوست سپر اون را ازکارمی اندازه با موشک زن روی قسمتی که سپرش ازکار افتاده زوم کن وبعد از 6 ثانیه شلیک.

mahmood
25-01-08, 01:55
دوست عزیز من که متوجه نشدم چون موشک انداز اتوماتیک پیدا نکردم و گوینده بازی مکررا میگوید یوز ده تک گان لوک ان .ایا این موشک انداز اتوماتیک با این موشک اندازهایی که روی عرشه موجود است فرق میکند .لطفا بیشتر راهنمایی کنید با تشکر:1. (28):

mahmood
29-01-08, 01:05
کمکم کنیدبا توجه به سوالات بالا

mahmood
30-01-08, 20:42
کمک کنید بابا دو هفتست گیر کردم

omid0120
02-02-08, 23:56
دوست عزیز شما یه اسلحه مخصوص برای کشتن غول بازی نیاز داری که توی یکی از اتاقها باید پیداش کنی .بعد از پیدا کردن اسلحه باید غول و اول به وسیله بازوکا یا همون ال پی چی که روی عرشه کشتی هست به تعداد هم هست یکی یکی اونجایی رو که غول برات بمب پرتاب می کنه بزنی بعد از زدن این کار با اسحه مخصوص باید غول بازی رو بزنی که با باز شدن شکم غول با کلید راست کردن اسلحه رو شارز می کنی و به غول شلیک می کنی همین موفق باشی

miladfans
11-02-08, 01:40
من این بازی رو تا حالا بازی نکردم ولی اگه خیلی سخته می تونی از ترینری یا کد تقلب استفاده کنی

تو تاپیک مخصوص ترینر بگو تا برات بذارند:cool:

saeed25
19-02-08, 21:25
من تو بازی کراسیس یه مرحله ایه نوشته(core) گیر کردم!اونجاش که ساختمون خراب میشه بعد زیر آب هستیم!یه چیز سفینه مانندی هم اونجاست!حودم خدس میزنم باید یه جوری سوار اون بشم!اما آخه نمیشه!همینکه بهش نزدیک میشم کشته میشم!
کمک کندی لطفا الان 1هفتس اینجا گیر کردم:دی

saman_k2
02-03-08, 00:11
من تو بازی کراسیس یه مرحله ایه نوشته(core) گیر کردم!اونجاش که ساختمون خراب میشه بعد زیر آب هستیم!یه چیز سفینه مانندی هم اونجاست!حودم خدس میزنم باید یه جوری سوار اون بشم!اما آخه نمیشه!همینکه بهش نزدیک میشم کشته میشم!
کمک کندی لطفا الان 1هفتس اینجا گیر کردم:دی

سلام. دوست عزیز شما توی این مرحله زیز آب نیستید بلکه روی هوا معلق هستید. به نوعی دچار بی وزنی شده اید.در این سفینه باید به یک سری از محفظه ها که یه چیزی در اون در حال گردش است باید شلیک کنید تا از بین برن. تعداد اونها هم چندتاست. بعد برای اینکه مسیرتون رو پیدا کنید همیشه به سمت مسیرهای روشنتر حرکت کنید. در ضمن اگر هم از پس اون موجودات ترسناک بر نمی ایید کمی هم از کد تقلب یا ترینر برای مخفی شدن استفاده کنید بد نیست. موفق باشید

saman_k2
02-03-08, 00:17
دوستان من خودم هم یه سوال دارم. شنیدم توی این بازی میشه سوار هلیکوپتر شد .حتی تو منوی این بازی هم دکمه های کنترل هلیکوپتر هست. ولی من تا حالا سه دفعه این بازی رو در حالتهای مختلف تموم کردم ولی هیچ هلیکوپتری ندیدم که بشه سوارش شد. هر چی بود فقط داشت رو هوا به من شلیک میکرد. اگر ممکنه دوستان منو راهنمایی کنند تو کدوم مرحله میشه سوار هلیکوپتر شد؟

عرشیا
08-03-08, 21:35
با سلام من در کشتی بعد از امدن از اتاق ناخدا و رفتنن به محل هایی که با علانت سبز نشان میدهد
در کنار هواپیمای سوخته در روی عرشه مانده ام و نمیدانم چکار کنم لطفا در صورت امکان کمک کنید
متشکرم از همه دوستان عزیز

DOMINATOR2
09-03-08, 00:11
دوستان من خودم هم یه سوال دارم. شنیدم توی این بازی میشه سوار هلیکوپتر شد .حتی تو منوی این بازی هم دکمه های کنترل هلیکوپتر هست. ولی من تا حالا سه دفعه این بازی رو در حالتهای مختلف تموم کردم ولی هیچ هلیکوپتری ندیدم که بشه سوارش شد. هر چی بود فقط داشت رو هوا به من شلیک میکرد. اگر ممکنه دوستان منو راهنمایی کنند تو کدوم مرحله میشه سوار هلیکوپتر شد؟
سلام ! دوست عزيز شما به نكته جالبي اشاره كرديد ! من در مجلات و سايتهاي بسياري با اين موضوع مواجه شدم كه به جاي اسم هيليكوپتر ! از اسم هواپيما استفاده ميكنند ! البته اين اشتباه بخاطر شكل عجيب هيليكوپتري هستش كه در اين بازيه ! و همونطور كه شما اشاره كرديد در منوي بازي هم از اسم هيليكوپتر استفاده شده نه هواپيما ! با اين حساب فكر ميكنم به جوابتون رسيده باشيد ! چرا كه طي بازي ! در يك مرحله حتما سوار هيليكوپتر مورد بحث شديد ! موفق باشيد !!

DOMINATOR2
11-03-08, 07:42
سلام ! دوست خوبم ! در مورد مشكلي كه مطرح كرديد باهاس به عرضتون برسونم كه !! شما راهي نداري جز اينكه تعدادي از سيو هاتو برگردي عقب و بري به قسمتي كه هنوز از كشتي خارج نشدي و رو عرشه نيومدي ! بعدش اونجا بدنبال يه اسلحه باهاس بگردي كه رو نقشتم با علامت سبز مشخص شده ! و در اون قسمتي كه رويه صندلي ميشيني و يه دكتر يا مهندس داره چك اپت ميكنه ميتوني قيافه اون اسلحه رو ببيني كه رو ميزه و نفر قبله شما كه رو صندلي بود ! اونو بر ميداره و ميره و قبل از بردنه اون يك سرباز ديگه داره اونو تميز ميكنه ! البته ا توي اين باز ي اين مشكل گاهي پيش مياد و علتشم سيو هاي مكرر هستش و شايد خروج ناگهاني در حين بازي كه باعث ميشه قبل از پيدا كردن اون اسلحه به مرحله بعد پا بذاري ( شايدم يه تله است كه سازندگان بدر نظر گرفتن *) به هر حال بعد از پيدا كردن اسلحه بر ميگردي به همين جاييكه عكسشو گذاشتيد ! تا اونجاييكه من يادم مياد باهاس به اخرين ماموريت در اين قسمت بازي رسيده باشين كه اين قسمتم اخرين مرحله است ! حالا من اون تيكه رو كه دوست عزيزي براتون توضيح دادن رو هم مفصل تر ميگم ! شما بايد با اسلحه هاي موشك اندازي كه رو عرشه وجود دارند !! اول 4 تا موشك انداز رو كه روي بدنه اون غوله هستند رو از كار بيندازيد كه اگه توجه كنيد 2 تا از موشك انداز هاي غوله رو كتفهاي چپ و راستشه و 2 تاي ديگه هم در امتداده اونا به سمت پايين هستش كه با اونا به طرف شما شليك ميكنه و باهاس اونارو هدف بگيريد ! ( فكر كنم هر كدومشون با 3 شليك شما از بين بره ) بعد از اين كار هيليكوپتر گروهتون با ليزر جاييكه باهاس نشونه بگيريد رو نشون ميده و شمام با همون اسلحه اي كه قبل تر براتون گفتم به طرف همون نقطه اي كه ليزر روشه ! نشونه رفته و چند ثانيه اي صبر ميكنيد تا رو هدف قفل شه ! بعدش شليك ميكنيد ! كه اولين بار بر روي كتف راست غوله و بعدش گروهتون بوسيله هيليكوپتر مجددا ليزر رو ميندازن رو كتف يا شونه چپ غوله و شمام همون كار رو تكرار ميكنيد و به همون نقطه اي كه ليزر افتاده شليك ميكنيد به همون ترتيب كه گفتم ! و در مرحله اخر هم زمانيكه غوله دهانش رو باز ميكنه بازم به همون ترتيب عمل كرده و بلافاصله به طرف انتهاي كشتي كه هيليكوپتر گروهتون اونجاست حركت ميكنيد و در لحظه اخر ميپريد به طرف اونا ( هيليكوپتر ) و همينجاست كه به سلامتي بازي رو تموم ميكنيد و تازه با خودتون ميگيد اي كاش تموم نميشد !!! اميدوارم تونسته باشم كمكي بهتون كنم و اگه بازم به مشكلي برخورد كرديد ! از طريق ياهو و با اين اي دي ! من در خدمتتون هستم ! موفق باشيد !! DUCATI_BLACK
پاسخ سوال و مشكل جناب MOHAMAD و ديگر عزيزاني كه در اين قسمت مشكل دارند ! اميدوارم تونسته باشم كمكي كنم !!

dark_horse
06-04-08, 12:17
راهنمای کامل بازی اینجا هستش خیلی کامله و من دارم از اون استفاده میکنیم به زبان فارسی هم هستش

soltanreza
10-04-08, 05:07
سلام دوستان
من تو بازی کرایسیس تو این مرحله گیر کردم
من توضیحات قبلی رو خوندم ولی چیزی دست گیرم نشد
روی عرشه ناو هستم
موجودات عجیب و غریب همش حمله میکنن
همه طرف بسته است
تو اب نمیشه رفت
چند تا ناو دیگه اطرافم هستن
مثل دوست عزیز اقای عرشیا که در بالا این مشکل رو مطرح کردن
و هر جا رو میگردم نمیتونم کاری انجام بدمو در قسمت ماموریت اینو نوشته
Get Out on Deck And Defend the Carrier
لطفا اگه میدونین من باید چیکار کنم راهنمایی کنید
ممنون میشم

dark_horse
06-05-08, 11:14
بچه ها راهنمای کامل این بازی به زبان فارسی در قسمت Game وبلاگ Only the registered members can see the link موجوده برید اونجا رو هم ببینید.
در ضمن در قسمت نظرات اگه مشکلتون رو هم بگید جواب میگیرید.

dark_horse
14-05-08, 10:34
اگه به نقطه سبز رنگ برید میبینید که هیچ اتفاقی نمی افته چونکه اون نقطه دقیقا زیر شماست شما باید از یک نقطه کنار عرشه کشتی به پایین بپرید البته نه توی آب بلکه زیرتون بازم کشتی هشتس و از اونجا به طبقه زیرین کشتی برید در ضمن راهنمای فارسی قدم به قدم رو اینجامیتونید ببینید در قسمت Game
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Overclocker
09-06-08, 18:14
سلام

من در بازیه Tomb rider anniversary در یکی از مرحله ها که باید شمش پیدا کنی و ببری بزاری تو دست یک مجسمه که دستش کنده افتاده روی زمین و کنار خودش . اونجا من از 4 شمش 3 شمش را پیدا کردم ولی آخریش را پیدا نکردم اینو از کجا پیدا کنم راستی شمش هارو که میزاری تو دست مجسمه طلا میشه !

این آخریش کلافم کرده هر کجا گشتم نبود و راهی هم ندیدم که بشه از اون مرحله بری و خلاص بشی !

Quick
09-06-08, 18:21
دوست من من مطلب رو جدا کردم اگه کسی دید بهتون میگه چی کار کنید
ممنون
میلاد

Overclocker
13-06-08, 11:50
یک نفر هم پیدا نمیشه که به من کمک کنه !

:1. (28):

سریع تر جواب را ارسال کنید وگر نه میخوام پاکش کنم بازی رو ! اگه زیاد طول بکشه دیگه حسش نیست وپاک میکنمش!:1. (27)::1. (26):

Quick
13-06-08, 11:55
اسم مرحله که توش موندید چیه؟

Overclocker
13-06-08, 17:46
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Quick
13-06-08, 22:26
دوست من من تو زندگیم این سری بازی رو بازی نکردم اگه اسم مرحله رو بگی 3 سوت بهت میگم چی کار کنی خیلی ها هستن که مثل ما تو یه جاهای بازی می مونن!

D J V A H I D
14-06-08, 14:15
سلام دوستان . من برای اولین باره که دارم DOOM3 بازی میکنم:gasp:.درسته که یه کم قدیمیه ولی واقعا گرافیک خوبی داره :yes:. من این قسمت گیر کردم.لطفا هر کی میتونه راهنمائی
کنه ...ممنون میشم:1. (21):.

++با تشکر و سپاس++

Overclocker
14-06-08, 15:24
دوست من من تو زندگیم این سری بازی رو بازی نکردم اگه اسم مرحله رو بگی 3 سوت بهت میگم چی کار کنی خیلی ها هستن که مثل ما تو یه جاهای بازی می مونن!

والا منم بازیش نکردم یکی از دوستانم داره بازیش میکنه :1. (27):

ازش پرسیدم فقط تونست همینو بگه نمیدونم حالا درست هست یا نه!:1. (26):

اسم مرحله : greese - midas's

اسم مجسمه :midas

D J V A H I D
14-06-08, 23:33
سلام دوستان . من برای اولین باره که دارم DOOM3 بازی میکنم:gasp:.درسته که یه کم قدیمیه ولی واقعا گرافیک خوبی داره :yes:. من این قسمت گیر کردم.لطفا هر کی میتونه راهنمائی
کنه ...ممنون میشم:1. (21):.

++با تشکر و سپاس++

یعنی هیشکی نیست محض رضای خدا ما رو راهنمائی کنه ؟ :cry:

Quick
14-06-08, 23:43
ببینید این خوبه؟

وقت ترجمه ی جملات انگلیسی رو ندارم....

you start the level at the entrance to Midas's Palace, head forward and be ready to fight some angry gorillas. You should jump on a raised surface and shoot them from there (or just jump a lot). Only the registered members can see the link
The shotgun can do quite a lot of damage from a short distance. Either way, kill them quickly.
Notice Midas's hand on the right, make sure you DON'T step on it, anything it touches turns into gold - I know Lara is precious, but I don't think you want that to be literally.
Anyway, use the cracks on the left side to climb up.
On the back of the statue you'll find a switch (and some ammo above it), pick the ammo then flip the switch.
A door will open so go ahead and go through there.
CHECKPOINT
You'll get to a room with huge column, protected by a fence, so there's nothing you can do here, just go past it and proceed through the exit on the left.
There's the exit, just go ahead.

Quick
14-06-08, 23:44
اینم بقیه ی مرحله :

You'll find some stairs leading down, go ahead, some angry gorillas are waiting for you (is there a zoo in here?).
When you're done playing with the animals, notice there are 3 rings attached to 3 wooden logs holding the column, use the grapple then E to pull them. When you did this on all 3 rings the column will collapse.
Notice that a lead bar falls, so pick it up. The whole point in this level is to pick up the 3 lead bars really.
CHECKPOINT
Now head back up, notice how everything's quite ruined. Anyway, there's nothing to do downstairs, head back up.
Right as you go past the entrance/exit, there's a stair leading up. Go that way.
CHECKPOINT
Some bats will come to bug you; there shouldn't be any problems with them though.
Ok, now for the fun part, you need to do some more jumping. Yay.
Jump on the rocks ahead then climb up into the enclosure ahead, there's a large medikit waiting for you.
Jump to the crack on the wall, then use the grapple to do a wall run to the opposite side of the room.
Use the cracks on the wall to move along until you find a rope, do a back jump to it.
Move so you face the cracked column, move back and forth so you can reach it then jump.

Quick
14-06-08, 23:44
قسمت سوم مرحله :

Jump on the column ahead and from it to the other stone surface in front of it.
Use the ledges up ahead and then you should be at the exit.
Follow the tunnel and you'll get to a switch.
The door behind Midas's statue will open, so head through there.
And in the end you should get to the big room with fire contraptions. Even more fun.
Step on the plate ahead and all room pretty much comes back to "life". Whee, fire.
Update: (thanks to Bruce Nicoll)
You can actually traverse this whole section without setting off the fire system. Firstly, jump in the water (without standing on the pad) to catch the alligator's attention. Swim to the side, climb out and kill it. Jump back in and flick the underwater switch. This way, when you go to stand on the pressure pad to jump to the first island, it wont enable the fire system for some reason.
If you fall into the water some way along the course and have to start again, stepping on the pad for a second time will, in fact, set the fire system going. So need to make sure you get it in one!
Anyway, first you'll need to get into the water and pull the lever there. Of course there's also an aligator in the water, so you'll just need to be fast (you can also kill him, but it's quite easy to swim faster than him, use the E key).
Next, from the plate you used to set everything on fire, jump to the cilinder ahead. Just hold on the edge and when you see flames START to come up, get up, it takes some time for this, so you'll end up on top exactly when the fire stops, so you'll have more time to jump to the other cilinder with the moving flames.
Timing is everything on this section. Just try to pay attention to the movement of the flames and ALWAYS run in the same direction with the flames.
Use the cracks on the second cylinder to climb it and then jump to the enclosure with the switch on the right.
Another cylinder will rise from the water. You'll use this one to get to the one with the lion heads.
Jump to the cylinder in front of you, hold on the cracks until it's safe to come down then quickly jump to the new cylinder.

Quick
14-06-08, 23:45
قسمت بعدی :

when it's clear, climb up and then jump to the cylinder with the lion heads, move to the side with the box (use the E to move faster when the lions DON'T spit fire) and do a back jump to it. Only the registered members can see the link
Flip the second switch.
Next you'll need to jump from one ledge to another on the statues with lions. Just watch the timing of the flames and jump up when it's clear.
If you really can't do this, don't forget you can also download a trainer and set God mode on ;)
This part can be quite tricky since you need to move fast enough to avoid the flames (again, the E key is your friend). The idea is to get to the balcony and pick up the other lead bar from there.
CHECKPOINT
Now just jump into the water and swim back (avoid the aligator of course), then get back to Midas's statue. Some (more) gorillas are waiting for you (yup, definatelly a zoo around here).
For the last switch, notice the crack in the wall and the small platform you can use to jump up.

Quick
14-06-08, 23:47
اینم آخر میشن :

flip the last switch and the last door will open, so go in and get to the last puzzle for this level.
CHECKPOINT
Go through the exit, you'll need to get upstairs.
You'll need to pull the box on the right side then flip the switch to raise the grates (well, that was easy).
Now go right inside and admire the ... spikes.
CHECKPOINT
Pull the lever and now make sure you're fast. Of course if you don't make it from the first time I suggest you jump into some spikes, there's a checkpoint right after you pulled the lever.
I maked the path which you need to follow on the picture. However, you need to be fast and don't make any mistakes since pretty much everything it timed.
And in the end you should have the last lead bar. Phew, that was hard.
Additionally you can pull the blocks on the right with the grapple, there's an artifact inside and then figure out a way to get there (you'll need to do pretty much everything a second time and instead of going left for the lead bar, go right).
Now get back to the statue, get close to the hand (but DON'T step on it), and use each bar on it. They will turn into pure gold. Sweet.
Now put those into the holes on the statue and the exit in the pool will open. Tada.

Quick
14-06-08, 23:47
آقا وحید نام مرحله رو بگو بینم.....

HoJJaT_007
15-06-08, 00:02
یکی از مراحل AGE OF EMPIRE III مثل چی موندم!

Quick
15-06-08, 00:03
Age رو باید با فکر خودت تموم کنی اینطوری نیست که کسی بتونه کمک کنه!

HoJJaT_007
15-06-08, 00:09
بابا یه مرحلشه همش میمیرم! راستی جان بلک چقدر باحال مرد!

اون مرحله ای که کورپال (همون مرده که دوست اون کمپانی دارست) میمیره بعدش تو با چند نفر فرانسوی توی یه کوهستانی من میرم جلو تند تند ولی اون سوارکارای برانوت میریزن سرم ! معمولا هیچوقت شخصیت اصلی نمیمیرد جونش 1 میشد که باز پر میشد ول این دفعه مرد! نمیدونم چی کار کنم. فکر کنم باید از چیت کد پیروزی استفاده کرد

D J V A H I D
15-06-08, 00:38
آقا وحید نام مرحله رو بگو بینم.....

Delta labs sector 2a

Quick
15-06-08, 00:42
کل میشن!

مال تو اون وسطاست!

1. Grab this clip to your left and the elevator opens. Whispery voices bellow from the shaft and an Imp spawns behind you.

2. Proceed down either walkway and an Imp pops up from the subfloor. A second Imp joins him in battle.

3. Grab this medkit and armor vest before continuing through the door ahead.

4. Step forward and experience this bloody vision.

5. Two Imps, a commando and a zombie attack. I'm using a shotgun here but found the plasma gun to be preferable.

6. As you enter you'll find armor to the right, and these two medkits behind the counter. Note the red button under the counter's left side.

7. Here's a close up. Press the button then look behind you.

8. A secret panel opens, revealing shells, grenades and armor.

9. In the restroom, you'll find armor and a fat zombie in the middle stall. If you jump up and down on the toilet seat like I am here (to see into the neighboring stall, of course) two Imps will spawn.

10. Two Imps are waiting as you exit the restroom. Call the elevator seen in the back and ride it up to Level 2 - Archives.

11. A whip commando attacks through that door ahead -- I recommend the plasma gun. Clips are on each side of the corridor. As you approach the clip on the right, this Imp emerges from the right wall. Armor is in his alcove. Continue through the door ahead.

12. Through another door and these zombies attack. Grenades and a medkit are to the left.

13. A fat zombie is hiding on the right. Defeat him then this commando spawns. Peter Raleigh's PDA on the left has some fascinating background revealing the psychological trauma suffered by the teleportation test subjects. Search the other workstations for shells and clips.

14. Kick a box so that it's propped up as seen here. Shoot out any remaining glass and climb into the room for cells and rockets.

15. Defeat the zombies blocking your way to the health terminal on the left, and the supplies in the unlocked cabinet on the right. You don't have the code for the cabinet on the left - yet.

16. Pass through two sets of doors as Betruger taunts you. Ready your plasma gun to defeat two commandos and this Revenant. Continue straight ahead as the doors on either side are locked.

17. Don't miss the medkit on the left before climbing over the debris.

18. Pick up some shells as you continue to the test chamber door on the left. The observation room door on the right is broken.

19. An important cutscene plays. McCormick explains how the hellforces followed Betruger out of the portal. Your objectives are updated. Use the amber terminal on the right to receive an email about the soul cube.

20. Use the health station -- don't proceed thorough the door on the right just yet.

21. Instead, backtrack across the debris-filled corridor, defeating a commando and a Revenant.

22. Return here (Only the registered members can see the link) to find that McCormick has unlocked both doors. Ready your shotgun before opening the operations door -- an Imp is crouched within, followed by another.

23. Follow the corridor left to this room and defeat a waiting commando. Grab the armor and medkit.

24. Backtrack to the opposite corridor and peer through the window to see a feeding zombie. As you advance an Imp spawns behind you.

25. Hop through this broken window in the office of Mal Blackwell. Grab Frank Cinders' PDA for some background and the code 538 to locker 112 (Only the registered members can see the link), containing shells, cells and armor.

26. Slip under the stairs for cells and armor.

27. Once atop these stairs you'll receive a new objective.

28. Backtrack out the Operations door, battling two Imps along the way.

29. Proceed through this Security Bio Labs door, directly across from the Operations door.

30. Three zombies are on the other side. An armor vest is to the left.

31. Approach this door on the right to learn that the halon gas system prevents access. Instead, continue through the door on the left.

32. Defeating this zombie triggers the spawn of two Imps. You may wish to grab the medkit and armor behind the cabinets on the left first. Clips are on the counter to the right.

33. Grab the medkit under the stairs before proceeding through the door beyond - where a fat zombie awaits.

34. Follow the corridor to this room, where four zombies attack.

35. Approach the terminal on the left to hear an audio log and read the October and November reports - great background. Activate the indicated switch to open a secret panel, revealing a health station.

36. Gawk at these specimens then continue through the door ahead.

37. Defeat two Imps - one ahead and one behind.

38. Defeat two zombies in this room, then Imps spawn - two in this room, and two behind the door you just passed.

39. Grab the supplies in this side room, including rockets and armor.

40. This puzzle is much more straightforward than I first thought. Select any number with a canister, and that canister is placed in front of you. Select a number with an empty slot then jump onto the canister before it begins moving.

41. The crane will swing you past this ledge where you can access the supplies seen here before slipping into the crawlspace. Simple.

42. Supplies are on the left, including two medkits. This opening allows access to the room below.

43. Defeat these two Imps then peer through the window on the left.

44. Inside you can see the luscious BFG-9000. Michael Abrams' (Only the registered members can see the link) audio log contains a request for security code 901. A subsequent email on his PDA contains a correction from security indicating they have changed the 0 to a 3. The code for this door is 931.

45. A medkit is to your left as you enter the room. Use this control panel on the wall to open the BFG-9000 chamber.

46. Approach the chamber to pick up the BFG-9000. I recommend that you conserve ammo on the BFG, maintaining 8-12 rounds for an upcoming boss battle in Delta Labs Sector 4 (Only the registered members can see the link).

47. The next room down the hall has this terminal, revealing the code to security locker 116 - 972.

48. The cabinet is in the same room. Inside you'll find armor, a medkit, a plasma gun, and BFG ammo.

49. Use this terminal on the right to purge the halon gas and unlock the door on the left.

50. Plasma cells are to the left and an armor vest is to the right. On this counter is a medkit and a terminal that will unlock the offices. Activating it spawns an Imp.

51. Keep left then battle this Revenant and Imp. Return through the Operations door ahead.

52. Keep right and battle several zombies before entering the now-unlocked (Only the registered members can see the link) office of Steve Rescoe seen here on the left. Inside are cells, a medkit and armor - plus Phil Wilson's PDA which has some background.

53. Return (Only the registered members can see the link) up these stairs to the now-unlocked (Only the registered members can see the link) Records Storage door.

54. After the first bend, this Imp attacks from behind a secret panel on the left. You'll find armor on the floor. More zombies attack from the right.

55. Note the medkit on this desk.

56. More zombies attack from all sides. Enter the server room ahead.

57. Grab the supplies from these two cabinets. The code for the left cabinet is on the sticky to the right of the keypad - 715.

58. Approach this cabinet to receive a new inventory item.

59. Don't miss the hand grenades in this next room.

60. Follow the corridor through this door for another zombie battle.

62. Armor is to the left of this elevator. Ride it to the lobby below.

63. Backtrack through these double doors and mow down a small army of zombies with your machine gun. Ready your chain gun.

64. Take out the two commandos that attack.

65. Proceed through this "Restricted Area" door.

66. Stay left.

67. Return to Ian McCormick to complete the objective. Listen to the video disk he gives you for some background.

68. Fill up on health then continue to the decontamination chamber on the right.

69. Wait for the decontamination process to complete before continuing through the door.

70. Activate the teleporter to initiate a brief cutscene and end the level.

HoJJaT_007
15-06-08, 12:26
چی شد میلاد؟ حداقل یه راهنمایی کوچیک کن:

اون مرحله ای که کورپال (همون مرده که دوست اون کمپانی دارست) میمیره بعدش تو با چند نفر فرانسوی توی یه کوهستانی من میرم جلو تند تند ولی اون سوارکارای برانوت میریزن سرم ! معمولا هیچوقت شخصیت اصلی نمیمیرد جونش 1 میشد که باز پر میشد ول این دفعه مرد! نمیدونم چی کار کنم. فکر کنم باید از چیت کد پیروزی استفاده کرد

Quick
15-06-08, 12:34
قهرمان ها رو که نمیتونی بکشی!

میفتن رو زمین ..... یادم نیست چطور میشن قهرمان ها رو کشت....

D J V A H I D
15-06-08, 13:37
Quick (Only the registered members can see the link) جان مشتی دمت گرم :cool:... حال دادی ... الحق که یه بازیخوری !!! کارت 20 :yes: :yes:

HoJJaT_007
15-06-08, 22:05
آره میفتادن زمین دوباره جونشون 100 میشد. ایندفعه سوارکارای طرف ریختن سر من قهرمانم مرد! بعد نوشت شکست خوردید
سیو گیم بدم رد میکنی؟

Quick
15-06-08, 22:13
اصلا ندارم بازیش رو....

HoJJaT_007
15-06-08, 23:13
پس چی میگی؟!

Quick
16-06-08, 01:02
من حرفی نزدم تو می گی بیا برام ردش کن

HoJJaT_007
16-06-08, 23:25
نداری واقعا؟ پس یه راه هست زدن چیت کد پیروزی

kickboxer
29-06-08, 13:54
سلام
من هم توی کرایسیس گیر کردم ، توی مرحله Ascension (البته با خوندن اون راهنمای فارسی مشکلم حل نشد)
من اینجایی که توی عکس می بینین گیر کردم با این سفینه اومدم تا به اینجا رسیدم ، به محض رسیدن چند تا از اون فضایی ها حمله کردن که نابودشون کردم ولی هرچی روی نقطه زرد رنگ میرم اتفاقی نمی افته. نه خودم می تونم پیاده شم و نه اون سربازایی که روی زمین نشستن افتخار سوار شدن میدن ، روی زمین فرود میام و درب پشتی باز میشه ولی سوار نمیشن. آخه من چیکار کنم؟
خواهش می کنم کمک کنید
اینم عکسش:

satelliteir
08-07-08, 07:39
با سلام من روی فیفا08 لیگ ایران رو نصب کردم بعد از نصب تیم های ایرانی لباس عجیبی داشتن توسایت زدم گفتن پچ لباس رو دانلود کن من هم دانلود کردم حالا که گرفتم میبینم چند تا عکس داخلشه وجایی برای ستاپ نداره لطفا" راهنماییم کنید که چطور نصبش کنم

satelliteir
08-07-08, 14:32
کمک;;;;;;;;;;;;;;

Quick
20-07-08, 12:02
Crysis Walkthrough (Only the registered members can see the link)

hsk
23-08-08, 11:49
می خوام فوتبال 2008 نصب کنم نمیدونم چه جوری ؟ادرس بازی میخوام متشکر

Merlin360
23-08-08, 12:33
من فیفا 2008 رو نصب کردم چنگی به دل نمیزنه به نظر من برو دنبال Soccer 6 چون هنوز بهترین فوتبال برای pc

هست.

Overclocker
23-08-08, 15:40
من فیفا 2008 رو نصب کردم چنگی به دل نمیزنه به نظر من برو دنبال Soccer 6 چون هنوز بهترین فوتبال برای pc

هست.

البته ساکر 06 اصل که روی یک عدد DVD موجود هست نه روی یک CD و همراه چند بازیه دیگر :1. (38)::yes:

Quick
23-08-08, 17:10
می خوام فوتبال 2008 نصب کنم نمیدونم چه جوری ؟ادرس بازی میخوام متشکر

یه مقدار لطفا واضح تر بگو.

هست.

آره ساکر روی PC بهتره به نظرم 2008 رو بریزه خیلی بهتر از 6 هست!

Overclocker
23-08-08, 17:31
آره ساکر روی PC بهتره به نظرم 2008 رو بریزه خیلی بهتر از 6 هست!

اتفاقا ساکر 8 خیلی آشغاله ! :1. (38)::1. (38)::1. (38):

من این حرف رو نمیزنم از بروبچس فوتبالیست اینو پرسیدم میگن که ساکر 8 آشغاله ! 7 و 6 و الون 11 یا 10 بهترین فوتبال های جدید هستند :1. (38):

Merlin360
24-08-08, 12:10
به نظرم 2008 رو بریزه خیلی بهتر از 6 هست![/quote]

ولی من هم 2008 رو نصب کردم وهم 6 رو و به نظر من 6 خیلــــــــــــی بهتر از 2008 هست کسی که هردو را بازی

کرده میدونه که این دوتا اصلا با هم دیگه قابل مقایسه نیستند.:yes:

arven_andomil
26-08-08, 16:42
سلام.من بازی most wanted رو قبلا با دایرکس مارس 2008 نصب کردم و بازی شد.
اما حالا که میخوام با همون دایرکس بازی کنم میگه قدیمی و نمیشه!!!!کسی میدونه چرا؟

Quick
26-08-08, 21:33
اررور میده؟ میگه فایل فلان ( .dll ) پیدا نمیشه؟
یا اینکه توی بازی نمیره؟

arven_andomil
02-09-08, 21:36
توی بازی brother in arms: earned in blood روی هدفها نشانه نمیده در صورتی که توی cod روی هدفها یه نشونه میداد که به راحتی قابل تشخیص بودن. توی بازی brother in arms تنظیمات خاصی رو باید انجام تا روی هدفها اون نشونه رو بده یا نه؟؟

Quick
02-09-08, 22:30
البته من BIA : EIB رو بازی نکردم ولی بعضی بازی های شوتینگ مثل Medal of Honor کلا نشونه ندارن و این به جزابیت بازی اضافه میکنه....

شایدم بتونید توی آپشن فعالش کنید.

ساجد
03-09-08, 16:23
سلام کامپیوتر من در هنگام اجرای بازی بستکبال ان بی ا لایو صفر هشت و بازی جی تی ای پنج وهشت اخطار dont sendمیده وباید از بازی خارج شوم لطفا راهنمایی بفر مایید. با تشکر:whistle:

H3SAM
10-09-08, 21:36
Assassin's Creed رو کسی تموم کرده؟آخرش این علامتها که کف زمین میبینی چیه ؟Free Run نداره؟نمیشه بدون معموریت توی شهر چرخید ؟

H3SAM
10-09-08, 21:37
سلام کامپیوتر من در هنگام اجرای بازی بستکبال ان بی ا لایو صفر هشت و بازی جی تی ای پنج وهشت اخطار dont sendمیده وباید از بازی خارج شوم لطفا راهنمایی بفر مایید. با تشکر:whistle:
عزیزم این مشکل رو توی تاپیک " حل مشکل در نصب و اجرای بازیها (Only the registered members can see the link)"مطرح بفرمایید اینجا مشکلات در مراحل و تمام کردن بازی رو مطرح کنید.

D J V A H I D
19-09-08, 10:55
با سلام . آقا من توی این بازی u r empty این قسمتش گیر کرم.از کدوم قسمت باید خارج بشم ؟ کسی بلده ؟گیر کردم :1. (27):

Quick
19-09-08, 15:53
با سلام . آقا من توی این بازی u r empty این قسمتش گیر کرم.از کدوم قسمت باید خارج بشم ؟ کسی بلده ؟گیر کردم :1. (27):

اسمی از مرحله میتونی بگی؟

D J V A H I D
19-09-08, 17:01
اسمی از مرحله میتونی بگی؟

آره اسم مرحله TRAM هستش :cool:

Game
20-09-08, 10:12
سلام من توی بازیه Gears Of War اون قسمتی که باید RAAM رو بکشیم گیر کردم این پرنده ها که دورشن نه می زارن ما فرار کنیم نه می زارن بکشیمشون اونم همش میاد نزدیکمون من چیکار کنم

لطفآ کمک

Quick
20-09-08, 11:10
آره اسم مرحله TRAM هستش :cool:

الان میگم

سلام من توی بازیه Gears Of War اون قسمتی که باید RAAM رو بکشیم گیر کردم این پرنده ها که دورشن نه می زارن ما فرار کنیم نه می زارن بکشیمشون اونم همش میاد نزدیکمون من چیکار کنم

لطفآ کمک

ببین میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟
اونجایی هستی که ماشین دارین یا هنوز به ماشین نرسیدی؟
منظورت کدوم Raam هست؟

arven_andomil
20-09-08, 11:16
Assassin's Creed رو کسی تموم کرده؟آخرش این علامتها که کف زمین میبینی چیه ؟Free Run نداره؟نمیشه بدون معموریت توی شهر چرخید ؟

اون علامتها معلوم نمیشه.اخه این یه سه گانه هست که تو قسمتهای بعدی داستان کاملتر میشه.
میتونی همینجوری بچرخی ولی اخه میخوای چه کار کنی؟؟؟تو شهر که خبری نیست:cool:

D J V A H I D
20-09-08, 11:18
ببین میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟
اونجایی هستی که ماشین دارین یا هنوز به ماشین نرسیدی؟
منظورت کدوم Raam هست؟

اونجا که سربازا دستگیرم میکنن . با مشت و لگد میرم پیش رئیسشون. بعد رئیسه یه تفنگ و یه نامه میده . بعد خودش میمیره . من از اون بالا میرم پایین همه رو میکشم.بعد راهی نیست که از اونجا خارج بشم.

نه هنوز به ماشین نرسیدم !!!

Quick
20-09-08, 11:28
اونجا که سربازا دستگیرم میکنن . با مشت و لگد میرم پیش رئیسشون. بعد رئیسه یه تفنگ و یه نامه میده . بعد خودش میمیره . من از اون بالا میرم پایین همه رو میکشم.بعد راهی نیست که از اونجا خارج بشم.

وحید جان اشتباه شد من میخواستم پایینی رو جواب بدم.

دارم ویدئو میبینم الان بهت میگم چیکار کنی.

Quick
20-09-08, 11:31

وحید جان پشت این آهنیا یه سربازه که باید بکشیش بعد یه ماشین میاد در رو خورد میکنه ..... بعد میتونی رد بشی...

D J V A H I D
20-09-08, 11:40
وحید جان پشت این آهنیا یه سربازه که باید بکشیش بعد یه ماشین میاد در رو خورد میکنه ..... بعد میتونی رد بشی...

به خدا من از ریز تا درشت رو کشتم.میلی به میلی هم رفتم. دیگه هیچ بنی بشری نمونده اینجه ولی در باز نشد که نشد. :cry: :1. (12): :surprised:

Quick
20-09-08, 11:53
مگه میشه؟!

آخه ببین :

ببین این یارو میگیره همه جا رو میبنده به رگبار به وسط در هم تیر میزنه بعدش این ماشینه میاد...

D J V A H I D
20-09-08, 12:11
مگه میشه؟!

آخه ببین :

ببین این یارو میگیره همه جا رو میبنده به رگبار به وسط در هم تیر میزنه بعدش این ماشینه میاد...

مرسی از این که وقت گذاشتی این عکسا رو آپلود کردی... ولی من تمام این کارارو انجام دادم ولی در باز نشد .بنظر شما مشکل از کجاست :1. (2):؟ (ضمنا من از کد تقلب هم استفاده نمیکنم ) :give_rose:

Quick
20-09-08, 12:14
والا نمیدونم...

ببین این ویدئو (Only the registered members can see the link) رو سعی کن ببینی...

ببینی چه کاری انجام ندادی...

D J V A H I D
20-09-08, 12:30
والا نمیدونم...

ببین این ویدئو (Only the registered members can see the link) رو سعی کن ببینی...

ببینی چه کاری انجام ندادی...

page load eror اینم نشون نمیده !

Quick
20-09-08, 12:39
page load eror اینم نشون نمیده !

مشکل از فیلتر شکنته....

D J V A H I D
20-09-08, 13:05
مشکل از فیلتر شکنته....

آقا میلاد حل شد . دستت درد نکنه :great:... فقط باید اون آدم پشت میله ها رو از راه دور میکشتم:1. (27):.اگه از نزدیک میکشتم اون کامیونه نمیومد داخل. بازم بابت همه چیز مرسی :love::11()::1. (21)::1. (10)::merci:

Game
20-09-08, 13:45
ًًQuick اونجا رو می گم که تو ی قطاریم باید دیتا ها رو به Lightmass بمب برسینیم اونجا رو می گم RAAM رو چجوری بکشم در مر حله ی POLE HORSE :merci::merci::merci::merci::merci::1. (21):

Quick
20-09-08, 14:24
ًًQuick اونجا رو می گم که تو ی قطاریم باید دیتا ها رو به Lightmass بمب برسینیم اونجا رو می گم RAAM رو چجوری بکشم در مر حله ی POLE HORSE :merci::merci::merci::merci::merci::1. (21):
آها
تبریک میگم الان در مرحله ی آخر هستی :1. (38):

تو Pale Horse الان متوجه شدم منظورت از RAAM چیه :1. (38):

ببین اول تا میتونی برو جلو بعد Cover بگیر ... خیلی نزدیکش باش ولی نه اینکه دیگه بری تو شکمش ( جلو که میری دو تا سنگر کوجیک کنار هم هست برو کنار سمت راستیه پناه بگیر) .... بعد با کمان یه تیر بهش بزن و ببندش با اسلحت به رگبار.... وقتی خفاشا دورشو گرفتن میاد بالاسر سنگرت تیر میزنه منتظر باش یه مقدار که تیر زد یه نارنجک بنداز بقل پاش .... بعد خفاشا ولش میکنن باز ببند به رگبار این کار رو انقدر تکرار کن که نارنجکات تموم بشه.... نارنجکات که تموم بشن با کمان به بقلش تیر بزن ( به خودش نزن به دم پاش که منفجر بشه و خفاشا بپرن ) و باز شروع کن به رگبار ... دیگه قاعدتا باید بمیره....

Game
20-09-08, 16:10
مرسی تموم شد بازی فقط با تیر کمون کشتمش تو YOUTUBE هم یارو با تیر کمون کشتش ولی بحثش تو اینجاس که برای به دست اوردن تیر کمون باید از اول مرحله Train میرفتم تا تیر کمون ور دارم به هر حال مرسی

arven_andomil
20-09-08, 22:33
سلام.من تو بازی Gears of War رسیدم به یه عنکبوت گنده.تونستم بزنمش و ببرمش عقب اما حالا هنوز زندس و به هیچ جاش تیر اثر نمیکنه.چه کارش کنم؟؟؟؟

Quick
20-09-08, 22:47
سلام.من رسیدم به یه عنکبوت گنده.تونستم بزنمش و ببرمش عقب اما حالا هنوز زندس و به هیچ جاش تیر اثر نمیکنه.چه کارش کنم؟؟؟؟

وقتی گرد میشه ضد ضربه میشه به زیر شکمش تیر بزن.
دو طرف زمین دو تا آبجکت تغییر پذیر هست اونا رو تغییر بده بعد فکر کنم خودش کارش تموم شه....

Ardalan
20-09-08, 23:06
سلام
تو بازی ولفنشتاین
فک کنم مرحله دوم هستم داخل جنگل همون مرحله که باید با مخفی کاری بری داخل
من الان داخل کمپ رفتم وقتی به یکی از نگهبانا شلیک میکنم میزنه mission Failed اگر هم برم جلوشون که آژیر به صدا در میاد
باید یه کاری با راکت یه همچین چیزی بکنم

Ardalan
21-09-08, 22:35
سلام
تو بازی ولفنشتاین
فک کنم مرحله دوم هستم داخل جنگل همون مرحله که باید با مخفی کاری بری داخل
من الان داخل کمپ رفتم وقتی به یکی از نگهبانا شلیک میکنم میزنه mission Failed اگر هم برم جلوشون که آژیر به صدا در میاد
باید یه کاری با راکت یه همچین چیزی بکنم
دوستان کسی نبود کمک کنه ؟:1. (38):

D J V A H I D
21-09-08, 22:43
بازم سلام.من دوباره تو این بازی you are empty اینجاش گیر کردم.کسی میدونه از کجا باید در بریم ؟

D J V A H I D
22-09-08, 11:43
بازم سلام.من دوباره تو این بازی you are empty اینجاش گیر کردم.کسی میدونه از کجا باید در بریم ؟

دوستان پرتوان.برسید به داد این ناتوان :1. (38):

Quick
22-09-08, 11:55
ای وحید ناتوان میرسم به دادت منٍ پرتوان :1. (38): (شوخی)
نام مرحله رو بگو

D J V A H I D
22-09-08, 12:10
ای وحید ناتوان میرسم به دادت منٍ پرتوان :1. (38): (شوخی)
نام مرحله رو بگو

خیلی مخلصم میلاد جون . نام مرحله opera هست.Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Quick
22-09-08, 14:11
آقا وقتی رفتی رو صحنه اون غول بیابونی نصفه رو کشتی برو از دست چپ (مبنا رو عکس اولی که گذاشتی قرار بده) بعد همینطوری برو از پشت صحنه تا میرسی به یه در بعد یه اتیشیه میاد اتیشت میزنه برو توش یه مقدار بری میرسی به آسانسور بعد دکمش رو درشه بزن برو...

msdcorp.ir
22-09-08, 16:46
من تو کرایسیس داخل کشتی شدم کامپیوتر تو کشتی رو لود کردم ولی موندم دیگه باید چه کرد

D J V A H I D
22-09-08, 18:30
آقا وقتی رفتی رو صحنه اون غول بیابونی نصفه رو کشتی برو از دست چپ (مبنا رو عکس اولی که گذاشتی قرار بده) بعد همینطوری برو از پشت صحنه تا میرسی به یه در بعد یه اتیشیه میاد اتیشت میزنه برو توش یه مقدار بری میرسی به آسانسور بعد دکمش رو درشه بزن برو...

دستت درد نکنه میلاد عزیز.مشکلم حل شدOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link). ظاهرا به جز شما کسی نیست که مشکل بازیها رو بتونه حل کنه !!! توش موندم اگه شما یه روز خدایی ناکرده یه روزاز این فروم رفتی ... کی میخواد در این زمینه به مشکلات بچه ها رسیدگی کنه Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)!!! THANKS A LOT Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Quick
22-09-08, 18:48
من تو کرایسیس داخل کشتی شدم کامپیوتر تو کشتی رو لود کردم ولی موندم دیگه باید چه کرد

لطفا اطلاعات بیشتر بده عکس بگیر....

دستت درد نکنه میلاد عزیز.مشکلم حل شدOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link). ظاهرا به جز شما کسی نیست که مشکل بازیها رو بتونه حل کنه !!! توش موندم اگه شما یه روز خدایی ناکرده یه روزاز این فروم رفتی ... کی میخواد در این زمینه به مشکلات بچه ها رسیدگی کنه Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)!!! THANKS A LOT Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

من ارادتمند شما هم هستم...بازم مشکلی بود در خدمتیم. فقط ذکر نام مرحله فراموش نشه.

arven_andomil
27-09-08, 11:29
من توی Kane & Lynch Dead Men اونجا که با یه دختره تو چاله هستم گیر کردم.یه مرده هست همش تیر میزنه منم نمیتونم از گودال بیام بیرون فقطم یه بیل دستم.اون دختره هم یه دفعه میمیره!!!!!!!!!!!چه کارش باید بکنم؟؟؟اخه تفنگم ندارم:1. (27):

pooyi_khafan
27-09-08, 12:16
من توی Kane & Lynch Dead Men اونجا که با یه دختره تو چاله هستم گیر کردم.یه مرده هست همش تیر میزنه منم نمیتونم از گودال بیام بیرون فقطم یه بیل دستم.اون دختره هم یه دفعه میمیره!!!!!!!!!!!چه کارش باید بکنم؟؟؟اخه تفنگم ندارم:1. (27):

از چاله بیا بیرون یارو رو با بیل بزن بکش. بپر بیرون از چاله . دقیقا یادم نیست.

arven_andomil
27-09-08, 12:31

اخه چه جوری؟؟؟؟هر کاری که فکرش و میکردم کردم.اصلا نشد.گفتم شاید با بیل بزنه که اونم فایده نکرد.اصلا بیل رو تکون نمیده:gasp:

Labyrinth
27-09-08, 13:05
من توی کریسیس وارهد موندم یک قسمتش هست با افرادت میری یکجا یک در رو باز میکنی و وارد یک چیزی مثل فرودگاه میشی اونجا هرچی گشنم راحی پیدا نکردم البته این رو بگم ربوت که اول در هست رو کشتم همون اول

دوستان کمک کنید خواهشا :give_rose:

Labyrinth
27-09-08, 13:09
اخه چه جوری؟؟؟؟هر کاری که فکرش و میکردم کردم.اصلا نشد.گفتم شاید با بیل بزنه که اونم فایده نکرد.اصلا بیل رو تکون نمیده:gasp:

شاید باید با اون بیل جایی رو بکنی !! البته من بازی نکردم ولی این به ذهنم آمد گفتم بگم :wink:

pooyi_khafan
27-09-08, 13:15

نگاه کن اینطور که یادمه اینطوری بود :
یارو اول زنت رو می کشت بعد تو می موندی با دختره بعدش می خواست فکر کنم دختره رو بکشه باید یه کاری می کردی که با بیل بزنه اونو بکشه و بقیه قضایا....

Quick
27-09-08, 16:26
من توی کریسیس وارهد موندم یک قسمتش هست با افرادت میری یکجا یک در رو باز میکنی و وارد یک چیزی مثل فرودگاه میشی اونجا هرچی گشنم راحی پیدا نکردم البته این رو بگم ربوت که اول در هست رو کشتم همون اول

دوستان کمک کنید خواهشا :give_rose:

میتونی اسم مرحله رو بگی؟

شاید باید با اون بیل جایی رو بکنی !! البته من بازی نکردم ولی این به ذهنم آمد گفتم بگم :wink:

نگاه کن اینطور که یادمه اینطوری بود :
یارو اول زنت رو می کشت بعد تو می موندی با دختره بعدش می خواست فکر کنم دختره رو بکشه باید یه کاری می کردی که با بیل بزنه اونو بکشه و بقیه قضایا....

شما هم یه عکس بگیر بذتر آخه یادم رفته ولی تا جایی که یادمه یه کامیون میومد و اینا و بعد باید کامیون رو میزدین...

yasharr
01-10-08, 12:31
Generals Zero Hour سرور رو نمیشناسه eroor میده
من چیکار کنم
تو گیم نت ؟

D J V A H I D
04-10-08, 17:32
من تو کرایسیس اینجا چطوری باید برم تو کشتی ؟ کمک پلیز ! :give_rose:

D J V A H I D
06-10-08, 09:26
این مرحله بالایی رو رد کردم.حالا اینجا گم شدم :

HELP ME

AMOO hosein
13-10-08, 22:15
سلام خسته نباشید توی بازی assassins creed گیر کردم توی ورودی اورشلیم از بازی میاد بیرون
و اگر هم یکم از این کارای باحالی که میکنه یادم بدین ممنون عمو حسین:lol:

Quick
13-10-08, 22:34
من تو کرایسیس اینجا چطوری باید برم تو کشتی ؟ کمک پلیز ! :give_rose:

این مرحله بالایی رو رد کردم.حالا اینجا گم شدم :

HELP ME

حاج وحید اسم مرحله رو بگو لطفا!

سلام خسته نباشید توی بازی assassins creed گیر کردم توی ورودی اورشلیم از بازی میاد بیرون
و اگر هم یکم از این کارای باحالی که میکنه یادم بدین ممنون عمو حسین:lol:

ارروری نمیده؟
ویستا 64 داری؟
شاید هم مشکل از سیدی بازی باشه.

کارای جالبش رو فکر کنم باید به خودتون یاد بده دیگه مثلا Counter Attack و این چیزا که وقتی یارو داره حمله میکنه سریع باید دکمه ی کانتر اتک رو بزنید تا با یه حرکت قشنگ دخل طرف رو بیاره!

D J V A H I D
13-10-08, 23:02
سلام میلاد جون خسته نباشی.!!! من اونو تموم کردم . الان آخرای وارهد هستم !!! :1. (38):

AMOO hosein
14-10-08, 09:32
والا ارور خاصی نمیده یه ارور میده که فلان فایلو نمیتونه اجرا کنه و روی کامپیوتر 18 از دوستامم دونت سند میده
دقیقا" ورودیه اورشلیم، :cry:
اگه زحمتی نباشه میتونی سیو هاشو واسم بزاری ممنون:11():
دیگه ازاین کارای خفن نمیکنه؟

Quick
14-10-08, 14:54
والا ارور خاصی نمیده یه ارور میده که فلان فایلو نمیتونه اجرا کنه و روی کامپیوتر 18 از دوستامم دونت سند میده
دقیقا" ورودیه اورشلیم، :cry:
اگه زحمتی نباشه میتونی سیو هاشو واسم بزاری ممنون:11():
دیگه ازاین کارای خفن نمیکنه؟

Assassin's Creed UNLOCKER (Only the registered members can see the link%27s%20Creed%20UN LOCKER)
ASSASSIN'S CREED SAVE GAME (103KB (Only the registered members can see the link)) (Only the registered members can see the link)

والا من روی پیسی بازی مکردم ولی خودش به مرور زمان بهت اسلحه میده و کار جدید یادت میده!

Zombie1404
24-10-08, 11:42
فقط كافيه سرتو بندازي پايين از كشتي خارج بشي بعدم خودتو به خشكي برسوني حالا فقط كافيه با دوربين مبارك يه گريد ناقابل بدي تا بروبچز ناو جنگي رو بفرستن رو هوا.به همين راحتي ...!!:yes:

Zombie1404
24-10-08, 12:48
سلام. دربازي كرايسيس-مرحله (ASCENSION)-قسمت دومي جايي كه نومد بايد به عنوان خلبان جت (vtol)براي دفاع از جتهاي ديگه به محل مشخص شده بره .اگر از كنار محدوده ي كروي سفيد رنگ عبور كنم سقوط ميكنم-ساير مسيرها هم كه با كوه بسته شده-پس از چه راهي بايد برم. لطفا راهنمايي كنيد.:1. (28):

slim.ali
16-12-08, 14:17
سلام

من تو بازي شاهزاده ايراني 3 اينجا كه با اين غول ميجنگم از رو سكو ميپرم روش ضربه ي اول رو ميزنم ولي بعدش نميتونم كاري كنم...:1. (28):

خواهشا يكي راهنمایی كنه...:11():

Musketeer™ Pro
16-12-08, 14:29
اون لحظه که کند میشه تصویر و خنجر فکر کنم آبی میشه، باید دگمه رو بزنی، کاملا مشخصه

D J V A H I D
16-12-08, 14:33
سلام. دربازي كرايسيس-مرحله (ASCENSION)-قسمت دومي جايي كه نومد بايد به عنوان خلبان جت (vtol)براي دفاع از جتهاي ديگه به محل مشخص شده بره .اگر از كنار محدوده ي كروي سفيد رنگ عبور كنم سقوط ميكنم-ساير مسيرها هم كه با كوه بسته شده-پس از چه راهي بايد برم. لطفا راهنمايي كنيد.:1. (28):

راهنمای بازی کرایسیس(Crysis) قسمت هشتم وآخر (Only the registered members can see the link)

در آغاز مرحله بگم که اگه تا حالا تفنگ Gauss Rifle رو برنداشتیدبرش دارید که در کشتن این موجودات جدید خیلی کمک میکنه.
در این قسمت باید به همراه بقیه از ساختمان محافظت کنید پس از اینکه همه رو کشتید به سمت ماشین خودتون برید و نقش مسلسل چی رو باید بازی کنید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

وقتی ماشین شما از حرکت ایستاد از آن پیاده شوید و به محل معین شده که محل فرود هواپیمای شماست برسید. یک ضد هوایی آنجا وجود دارد از آن استفاده کنید ولی مواظب میزان خرابی آن در هر لحظه باشید. پس از مبارزه ای سخت هواپیمای شما فرود می آید. و هلنا و پرافیت با آن پرواز میکنند.

شما باید به سمت مقصد بعدی حرکت کنید در آنجا هم یک ضد هوایی موجود است از آن استفاده کنید و هنگامی که محل پاکسازی شد هواپیما شخصی شما فرود می آید و شما کنترل آن را بدست می گیرید به یاد داشته باشید که با space بلند میشود.

در راه خود به سمت هدف با تعدادی از اسکاتها مواجه میشوید زیاد سر به سر آنها نگذارید و نقاط زرد را دنبال کنید تا به نقطه سبز برسید و در آنجا فرود بیایید.
خب حالا به مرحله کشتی و مرحله آخر میرسیم ابتدا باید به Armory بروید فلشها را برای رسیدن به آنجا دنبال کنید. وقتی پرافیت رفت سر جای اوبیشینید اینجا را به یاد داشته باشید زیرا بعدا باید از همینجا tac gun را بردارید. سپس به bridge بروید.
توضیح دقیق مراحل بعد بسیار سخت است پس من فقط جاهایی رو توضیح میدم که فکر میکنم به مشکل میخورید.
هدف را دنبال کنید سر راه خود هر چه اسلحه و مهمات پیدا میکنید بردارید مخصوصا تفنگ Gauss Rifle را در ضمن به یک سری در نیمه باز و نیمه شکسته که برخورد کردید با قرار گرفتن در حالت strentgh و مشتت زدن به آنها باز میشوند.
در یک قسمت یه هدفی که باید برسید در واقع در زیر کشتی است و نه روی آن چون به آنجا که میرسید اتفاقی نمی افتد برای رسیدن به این نقطه باید از یک نقطه کنار عرشه کشتی به یک قسمت زیر کشتی بپرید و از آنجا وارد شوید دوستان شما نیز آنجا هستند آسانسوری آنجا هست که با آن به پایین میروید.
پس از ازکار انداختن و کشیدن اهرم یک در باز میشود و از آنجا وارد میشوید در اتاق باید در حالت پرش بلند به بالی دیوار و هدف بعدی بروید. و از آسانسور استفاده کنید.
هنگامی که به اتاق راکتور رسیدید دکمه قرمز رنگ را فشار دهید. تا از کار بیافتد پس از دمو شما باید وارد اتاف راکتور بشوید و چهار میله راکتور را پایین ببرید.

در مراحل بعد کار خاصی ندارید هدف را دنبال کنید تا به tac gun برسید و سپس به عرشه بروید.
در اینجا با یک غول عنکبوت مانند مواجه هستید پس از آنکه هلنا اعلام کرد که او را ضعیف کرده است و شما هم همه اسکاتهای پرنده را کشتید با موشک انداز هنگامی که دهانش را باز میکند به داخل دهانش شلیک کنید تا زمین گیر بشود.
توجه تعداد زیادی فکر میکنند که این غول اصلی است و باید از tac gun در اینجا استفاده کنند در صورتی که اینطور نیست.
حالا غول اصلی خودش را نشان میدهد بهترین راه برای نابودی آن اینست که حالت نامریی شدن خود را فعال کنید جهت مواجه با اسکاتهای پرنده جایی که بتوانید غول را هم هدف بگیرید پنهان شوید با دوربین دوچشمی خود با دکمه B فعال میشود به آن نگاه کنید چهار نقطه میبینید که ابتدا باید با موشک انداز آنها را بزنید. لازم نیست تا با اسکاتها زیاد درگیر شوید پس از انهدام آن نقاط هلنا با هواپیما می آید و با اشعه سپر قسمت چپ غول را از بین میبرد در این موقع از tac gun استفاده کنید صبر کنید تا پر شود و سپس شلیک کنید در مورد قسمت راست هم همین کار را بکیند و منتظر بمانید تا غول دهانش را باز کنید بار اول سریع میبندد ولی برای بار دوم صبر کنید و سپس شلیک کنید و به سمت محل فرود هواپیمای خودی بروید و با پرش بلند سوار شوید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سلام

من تو بازي شاهزاده ايراني 3 اينجا كه با اين غول ميجنگم از رو سكو ميپرم روش ضربه ي اول رو ميزنم ولي بعدش نميتونم كاري كنم...:1. (28):

خواهشا يكي راهنمایی كنه...:11():

براي غول بزرگه اول بايد دور ميدان بچرخيد تا دو جا كه سكو داره و مي شه ازش بالا رفت رو پيدا كنيد. بعد از بالا رفتن از هر كدوم متوجه مي شيد كه روي يك سكوي بلندتري هستيد كه روبروي غوله. بعد بايد تصوير از اطراف مثل صداي قلب چشمك بزنه(كه اين همون حالته اسپيد كيل هستش) حالا اگه PS2دارين دكمه ي مثلث رو بزنيد و اگه هم PC دارين دكمه ي وسطي موس (Middle Key) يا همون دكمه ي ويل موس رو بزنيد( اگر هم موستون ويل نداره دكمه ي E رو بزنيد).
حالا بايد منتظر بمونيد تا تصوير سياه و سفيد بشه و خنجر پرنس آبي. هر وقت خنجر آبي شد دكمه ي مربع(يا Left-Click موس) رو بزنيد. دقت كنيد كه نه بايد زوتر و نه بايد دير تر بزنيد چون در هر دو صورت غول شما رو پرت مي كنه. براي هر سكو بايد اين كار رو سه بار انجام بديد كه در مجموع مي شه 6 بار تا هر دو تا چشم غول كور بشه. بعد از اين دو بار بايد با خنجر و شمشيرتون(اگه داشتين) به پايين پاهاي غول حمله بيارين(مثل ضربه زدن معمولي)تا جون غول كم بشه. آخراي جونش يكي از پاهاش رو بلند مي كنه كه بلا فاصله بايد به پاي ديگش حمله كنين. بعد غول مي افته و به صورت اتوماتيك وارد يه اسپيد كيل ديگه مي شين كه بايد به صورت دقيق وقتي خنجر پرنس آبي مي شه دكمه ي مربع ياLeft-Click موس رو بزنيد. كه اين كار رو هم بايد سه بار انجام بديد. بعد از اين غول مي ميره و مي تونيد دموي زيباي بعدش رو ببينيد.:give_rose:

slim.ali
16-12-08, 14:54
سلام واقعا مرصي....
من خودم از رو سكو ضربه ي اول رو ميزنم فقط به بازوش ميخره بعد واي ميسته رو شونش اونجا ديگه نميدونم چيكار كنم سريع ور ميداره ميكوبدم زمين اونجشو نميدونم چيكار كنم بازم خيلي ممنون

slim.ali
16-12-08, 15:36
ببين عزيز اين كارايي كه گفتي قبلا كرده بودم، وقتي از رو سكو ميپرم بايد اول راست كليك رو بزنم تا صفحه سياه سفيد شه و خنجر آبي شه بعد چپ كليك و ميزنم (به موقع) بهش يه ضربه ميزنه ولي به كتفش ميزنه بعد پرنس ميره واي ميسته رو كتفش بعد منم هيچ كاري نميتونم بكنم تا اينكه غوله منو ميزنه زمين از جونشم كم نميشه.....:1. (28):

Musketeer™ Pro
16-12-08, 17:27
ببین، این قضیه که باید کلیک بموقع بزنی، از هر سکو که میپری سه بار تکرار میشه. یعنی اول یدونه میزنی تو چشمش، بعد میری وای می ایستی رو کتفش، بازم همینجوری یه لحظه صحنه آهسته میشه، اون لحظه باید بزنی. بعد یبار دیگه هم همینجوری میشه...مجموعا شش بار برای کشتن این غول. یعنی از روی هر سکو که بپری سه بار اینجوری میشه که باید به موقع بزنی.

slim.ali
17-12-08, 10:31
خوب مشكل من اينجاست كه وقتي بعد از ضربه ي اول ميره واي ميسته رو كتفش اونجا ديگه صحنه آهسته يا سياه سفيد نميشه همينجوري واي ميسته رو شونش (يا از دستش آويزون ميشه) تا اينكه منو ور ميداره از روش ميزنه زمين

Musketeer™ Pro
17-12-08, 13:09
ببین اصلا نمیشه!! وقتی میره رو کتفش من دقیق یادم نیست چیکار میکنه، ولی صد در صد یه افکت خنجر زدن داره. یه لحظه هم مشخص هست که باید بزنی... راه دیگه ای نداره.

شاید دگمه ای رو میزنی اون وسط. وقتی اون حالتی هستی، هیچ دگمه ای نباید بزنی بجز هون کلیک که باید دقیقا سر وقت بزنی

Surpriser
17-12-08, 16:15
سلام بچه ها.من تو Crysis اونجا هست که دورتادور کوهستانه و 2 تا فضاپیما میان که یکیش رو هواست و یکیش هم رو زمینه و وقتی سوار میشم هرچی 1 رو میزنم نمیره رو صندلی راننده.واسه همین تو شک افتادم که آیا اصلا باید فضاپیما سوار شم؟اسکرین شات هم هرچی میگیرم سیاه نشون میده!

slim.ali
19-12-08, 12:14
آقا فكر كنم بازي اينجاش ايراد پيدا كرده چون اصلا وقتي رو كتفش واي ميسته ديگه صحنه speed kill نميشه!!!!!!!!!!!! از وقتي كه ميپرم روش فقط يه بار ميشه زدش......
كسي ميتونه save game بعد از مرحله ي arena تو بازي prince of persia 3 رو برام بزاره؟:1. (21):

slim.ali
22-12-08, 09:49
سلام،
تونستم... بالاخره تونستم اين غول بد تركيب رو بكشم:1. (5): يه اشتباهي ميكردم به خاطر همون صحنه ديگه speed kill نميشد توضيحات شما دوست عزيز هم خيلي به دردم خورد مخصوصا وقتي به پاهاش بايد حمله ميكردم ......:1. (38):
خيلي خيلي ممنونم ازت.:11():

Computex
23-12-08, 15:20
سلام دوستان من در بازی FAR CRY 2 همون اولاش گیر کردم!!! اونجایی که یه GPS بهم می ده و اون جی پی اس یک چراغ چشمک زن داره و باید به یه سمتی حرکت کنیم. حالا من نمی دونم باید به کجا برم؟!! لطفا من رو راهنمایی کنید!

arven_andomil
26-01-09, 21:56
من میخوام FALL OUT 3 رو شروع کنم،اما.....

اصلا نمیتونم تکون بخورم.
اولش یه دکتر بود که رفت بعد من جنسیت بچه رو انتخاب کردم بعدش یه مرده ایستهده.منم فقط وقتی دکمه E رو میزنم بچه گریه میکنه!!!!!چه کار باید بکنم؟؟؟

arven_andomil
26-01-09, 22:24
توی بازی dead space:

من اولین اسلحه رو گرفتم ولی همش در حالت اماده شلیک.واسه همین نمیتونم بدوم یا سیو کنم چه کار کنم؟؟؟؟

Hamid65
26-01-09, 23:01
توی بازی dead space:

من اولین اسلحه رو گرفتم ولی همش در حالت اماده شلیک.واسه همین نمیتونم بدوم یا سیو کنم چه کار کنم؟؟؟؟

پروين خانم فعال و غير فعال كردن اسلحه با Caps lock.امتحان كنين احتمالا مشكلتون حل ميشه.

Extreme
27-01-09, 21:15
سلام دوستان من در بازی FAR CRY 2 همون اولاش گیر کردم!!! اونجایی که یه GPS بهم می ده و اون جی پی اس یک چراغ چشمک زن داره و باید به یه سمتی حرکت کنیم. حالا من نمی دونم باید به کجا برم؟!! لطفا من رو راهنمایی کنید!

ببین اون چراغ رو که میبینی یعنی در نزدیکی تو یه کیف هست که توش الماس هست . هر چی اون چراغ بیشتر چشمک بزنه یعنی به کیف نزدیکتر شدی . کیف الماس توی گاراجی هست که یک ماشین جیپ توشه . بقیشو خودت پیدا کن :1. (38): . :11():

arven_andomil
28-01-09, 10:20
من میخوام FALL OUT 3 رو شروع کنم،اما.....

اصلا نمیتونم تکون بخورم.
اولش یه دکتر بود که رفت بعد من جنسیت بچه رو انتخاب کردم بعدش یه مرده ایستهده.منم فقط وقتی دکمه E رو میزنم بچه گریه میکنه!!!!!چه کار باید بکنم؟؟؟

کسی نیست جواب اینو بدونه؟؟؟؟؟
یا اگه ایراد از بازی هست یکی از دوستان زحمت بکشه و یه مقدار بازی رو ببره جلو و برام سیو کنه و اونو بزاره واسم.محل سیو رو هم بگه!!!
ممنون میشم.

blackdevil
28-01-09, 18:47
:1. (28):Only the registered members can see the linkمن تو بازی کرایسس تو مرحله core گیر کردم. اصلاّ معلوم نیست آدم چیکار باید بکنه، چون تو قسمت ماموریت هیچی نمی نویسه.:wink:Only the registered members can see the link

blackdevil
28-01-09, 19:07
اگه میشه برای مرحله core یه راهنما بذارین. به یه اتاق بزرگ رسیدم که چند موجود عجیب توش هست نمیدونم چی کار کنم.

blackdevil
28-01-09, 19:23
البته کرایسس 2 رو تموم کردم. اگه راهنمایی خواستین بگین.:1. (5):

blackdevil
29-01-09, 13:43
کسی نبود!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه خود سیو مرحله بعد از Core یا لینکش رو هم بذارین راضیم.:1. (26):

D J V A H I D
29-01-09, 15:53
کسی نبود!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه خود سیو مرحله بعد از Core یا لینکش رو هم بذارین راضیم.:1. (26):

شما برو اینجا ... راهنمای کل مراحل رو همراه با عکس گذاشته !!!

arven_andomil
16-02-09, 09:29
توی فارکرای ...من قرصامو از اون مرده گرفتم...حالا چه کار باید کنم؟؟کجا برم؟؟؟جایی رو نقشه مشخص نیست اخه...

112328
02-03-09, 23:13
سلام
اگه میتونین به من کمک کنین
من در بازی کرایسیس دچار مشکل شدم
من وارد مرحلی ای شدم که میریم داخل کشتی و یه دکمه رو میزنم بعد یه پیغام روی صفحه مانیتور میاد که عکس یه جنگنده رو نشون میده که زیرش یه انفجار رخ داده بعد به نقطه سبز که میرم هیچ اتفاقی رخ نمیده
واقعاً کلافه شدم اگه لطف کنید به من کمک کنید

D J V A H I D
03-03-09, 09:11
سلام
اگه میتونین به من کمک کنین
من در بازی کرایسیس دچار مشکل شدم
من وارد مرحلی ای شدم که میریم داخل کشتی و یه دکمه رو میزنم بعد یه پیغام روی صفحه مانیتور میاد که عکس یه جنگنده رو نشون میده که زیرش یه انفجار رخ داده بعد به نقطه سبز که میرم هیچ اتفاقی رخ نمیده
واقعاً کلافه شدم اگه لطف کنید به من کمک کنید

راهنمای کل مراحل به فارسی همراه با عکس (Only the registered members can see the link):1. (10):

MmahdiB
09-03-09, 22:06
به قول بازاری ها سلام خوبی
اقا من تو gta iv تازه واردم.
تو اولین مرحله ای که بهت یاد میده چطوری از قطار شهری استفاده کنی گیر کردم.
همونی که اون سیبیل قیصریه میگه برو برام از اون دو تا که دارن ماشینشون رو تمیز میکنن
پول بگیر یا یه کار دیگه بکن.

یه کمکی میکنین؟

ماشینشون رو که می دزدم و میبرم جایی که مشخص کرده در گاراژی باز نمیشه که توش بزارم.

D J V A H I D
09-03-09, 22:11
به قول بازاری ها سلام خوبی
اقا من تو gta iv تازه واردم.
تو اولین مرحله ای که بهت یاد میده چطوری از قطار شهری استفاده کنی گیر کردم.
همونی که اون سیبیل قیصریه میگه برو برام از اون دو تا که دارن ماشینشون رو تمیز میکنن
پول بگیر یا یه کار دیگه بکن.

یه کمکی میکنین؟

ماشینشون رو که می دزدم و میبرم جایی که مشخص کرده در گاراژی باز نمیشه که توش بزارم.

تو gta iv همچین چیزی نداریم... مطمئنی ؟! :1. (27):

MmahdiB
09-03-09, 22:46
بابا بعد 5 یا 6 مرحله که رد میکنیم .کنار خونمون یه کافه هست که اون یارو کچل قیصریه میگه بیا اینجا و بعد دمو نشون میده که 5 تا ادم کنار میز خرید ایستادن و میخندن اون قیصریه هم از پشتشون
در میاد و میگه بیا بریم بعد که تو تو کوچه دارن راه میرن قیصریه هی به همه تنه میزنه و حرف بد بد مزنه بعد میرن زیر پل یا یه همچین جایی تو ماشین بعد قیصریه چه جیزی (.....)بو میکنه و حال میکنه
بعد بهت ماموریتتو توضیح میده بعد میگی با کودیم ماشین برم و میگه با قطار هوایی برو و....
اگه هنوز نفهمیدی بگو بقیش هم بگم شاید مارو از تو این خوماری در بیاری.

MmahdiB
10-03-09, 18:09
کسی جواب ما رو نمیده؟

MmahdiB
11-03-09, 14:27
اقا تو این مرحله من باید چی کار کنم
فکر کنم که کار های دستور عمل رو انجام دادم ولی در گاراژ واز نمیشه که ماشین رو توش بزارم.و مرحله تموم شه.
Mission 3: Clean Getaway

You are to steal a silver Blista as compensation for some unpaid debts. You’ll have to ride the nearby subway train to reach the location where the car is parked. Make your way to station, get up to the station platform and wait for the train to arrive. Enter the train when it arrives. When the train reaches its destination, start towards the blue marker on your radar. The owner is currently with the car, so you’ll have to knock him out to make a quick getaway. You can perform a stun punch to drop an unsuspecting enemy instantly. To perform a stun punch, without a weapon drawn, lock-on to a target and approach them. When the target reticule changes, press the punch button to knock out the target.
TrainOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Stun Punch
When the owner has been taken care of, get in the Blista and start towards the lockup in Hove Beach. Vlad is not happy to hear that the car is covered with dirt, so you’ll have to take it to the car wash in Beechwood City first. Once that’s done, drive the car to the lockup to complete the mission.
CarwashOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Lockup

abbasg4
29-03-09, 14:50
منم تو این مرحله گیر کردم از دوستان خواهش میکنم اگه کسی این مرحله رو رد کرده کمک بکنه لطفا

Quick
29-03-09, 16:27
اگه به ماشین آسیب رسیده باشه باید بری کارواش در غیر این صورت یه راست برو به lockup
وقتی توی کاواش هستی باید به Vlad زنگ بزنی...
فکر کنم البته...

abbasg4
30-03-09, 14:18
سلام به Vald هم زنگ زدم ولی بازم مشکلم حل نشد دوستان لطفا کمکم بکنید

milad73
03-04-09, 13:11
ببخشید شاید به این سوال من بخندید
توی gta iv اوجایی که باید ماشین پلیس رو بدزدی ... باید توی کامپیوتر پلیس چی بنویسی؟
ممنون.

Quick
03-04-09, 14:13
ببخشید شاید به این سوال من بخندید
توی gta iv اوجایی که باید ماشین پلیس رو بدزدی ... باید توی کامپیوتر پلیس چی بنویسی؟
ممنون.

باید دنبال یکی بگردی توی منو جایی که حرف هات با دیگران رو میبینی برو ببین اسم رو نوشته ادم نیست اسمارو....

arven_andomil
08-04-09, 17:02
بچه ها اوا این بازیPenumbra Overture گیر کردم. بعد از اینکه اون دسته توی برفا رو شکستم و رفتم پائین و اون طبقه های فلزی رو انداختم پشتش یه راه هست که با چوب بسته شده. ... بعدش باید چیکار کنم؟؟

Quick
08-04-09, 21:28
بچه ها اوا این بازیPenumbra Overture گیر کردم. بعد از اینکه اون دسته توی برفا رو شکستم و رفتم پائین و اون طبقه های فلزی رو انداختم پشتش یه راه هست که با چوب بسته شده. ... بعدش باید چیکار کنم؟؟

دوستان ببینید خود من اصولا وقتی جواب میدم لزوما بازی رو بازی نکردم و فقط زمانی میتونم جواب بدم که اسم مرحله رو بگید اگه جایی ننوشته باشه تابلو ترین چیزی که توی اون مرحله هست رو نام ببرید...

شما هم همینطور دوست عزیز
ممنون
میلاد

arven_andomil
08-04-09, 23:48
دوستان ببینید خود من اصولا وقتی جواب میدم لزوما بازی رو بازی نکردم و فقط زمانی میتونم جواب بدم که اسم مرحله رو بگید اگه جایی ننوشته باشه تابلو ترین چیزی که توی اون مرحله هست رو نام ببرید...

شما هم همینطور دوست عزیز
ممنون
میلاد

چشم رئیس:love:
به این اسم save شده underground entrance
بعد از اینکه اون دسته توی برفا رو شکستم و رفتم پائین واز در سمت چپ داخل شدم و بعدش اون طبقه فلزی رو انداختم پشتش یه راه هست که با چوب بسته شده...

Quick
10-04-09, 10:24
اون رو میتونی با یه چکش که پشتت توی قفسه هست بشکنی البته به نظر میرسه همینی باشه که شما گفتی چون این Walkthrough زبونش انگلیسی نبود...

amirpcp30
11-04-09, 17:46
ببخشید من در این بازی هر کار می کنم موش ها کشته نمی شوند و از من امتیاز کم می کند .
چگونه باید موش ها را کشت ؟

Armin-N
11-04-09, 17:53
شما درخواستتون رو توی این تاپیک باید بگید:

هر جا توی هر بازی ای موندید اینجا مطرح کنید! (Only the registered members can see the link)

G E N E R A L ™
11-04-09, 19:21
ببخشید من در این بازی هر کار می کنم موش ها کشته نمی شوند و از من امتیاز کم می کند .

سلام

من دقیقا یادم نیست تو کدوم بخش هست ولی میدونم هرچی هست عکس یه چوب بلند هست که روش یه عقاب نشسته اون عقاب ها (یا هرچی دیگه ) اون موش ها رو میگیرن.

amirpcp30
11-04-09, 21:43
یک مشکل در جنگهای صلیبی

amirpcp30
11-04-09, 21:45
ممنون یکی از این چوب ها است من هم می گذارم اما هیچ اتفاقی نمی افتد.

G E N E R A L ™
12-04-09, 14:56
ممنون یکی از این چوب ها است من هم می گذارم اما هیچ اتفاقی نمی افتد.

باید زیاد بزاری اونها خیلی مسخره هستن یکی نمیتونه برای یه منطقه کافی باشه من یادم هست تو یک منطقه کوچیک 10 تا میزاشتم تازه بازم کم میاوردم .:1. (38):

majiek
19-04-09, 15:46
با سلام
یه مرحلیه تو کریسیس وارهد هست که میری و باید به اون سمت از کشتی بری نه درها باز می شن و نه راهی برای رفتن به اون طرف کشتی هست ... توی همون مرحله که باید کولونل لی رو متوقف کنی اگر یادتون باشه ... راه رفتن به اون سمت کشتی رو بگین ... اسم مرحله تقریبا Frozen هست ... باتشکر

اردبیلی
16-05-09, 17:08
با سلام من عضو جدید {اردبیلی} هستم در بازی کرایسیس1 در مرحله ای که مانند زیر دریا است و خلع دارد چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

D J V A H I D
16-05-09, 23:27
با سلام من عضو جدید {اردبیلی} هستم در بازی کرایسیس1 در مرحله ای که مانند زیر دریا است و خلع دارد چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

شما اصلا نیازی به رفتن زیر آب نداری ... باید از لبه ساحل بپری داخل کشتی ... که راهنمای کامل مراحل در یکی از صفحات اولین همین تاپیک گذاشته شده ...
راستی:
ورود شما رو به جمع بروبچ PCNETWORK خیر مقدم عرض میکنم و امیدوارم که ساعات و لحظات خوبی رو در این فروم سپری کنید ... :love::give_rose:

amirpcp30
22-05-09, 16:10
ما هم توی بازی کرایسیس گیر کردم.
چند عکس گذاشتم من این جا ها فقط دور خودم می چرخم باید چکار کنم؟

amirpcp30
22-05-09, 23:07
راستی اسم این مرحله core است.
اگه کسی سیو مرحله ی بعد را بزاره ممنون میشم.

amirpcp30
23-05-09, 14:00
ممنونم از این که جواب من را نمی دهید.:1. (28):

D J V A H I D
23-05-09, 15:10
راستی اسم این مرحله core است.
اگه کسی سیو مرحله ی بعد را بزاره ممنون میشم.

سلام امیرجان ... خوبی ؟ چه خبر ؟ ببین عزیزم ... دقیقا نمیدونم ... صفحه سه یا چهار همین تاپیک لینک یه سایت هست که آموزش کامل مراحل کرایسیس 1 و 2 رو به طور کامل و تصویری گذاشته ...و از اونجا که این مرحله پیچ در پیچ هست ... پیشنهاد میکنم به همون راهنما مراجعه کنی .!!! والله من این بازی رو 7-8 ماه پیش تموم کردم ... وگرنه سیوش رو میذاشتم واست ... :yes:
طبق همون راهنما پیش برو ... ایشالله که از این مرحله رد میشی !!! :give_rose:

amirpcp30
23-05-09, 22:04
سلام
دستت درد نکنه.
لااقل یکی جواب ما رو داد.

hamedjahanbakhsh
26-07-09, 19:25
سلام دوستان

من در این بازی جایی که قطار یه موجود رو حمل میکنه هستم و بعد میرسه آخره مسیر و هدف یه کانتینر هست که داخلش یه موجوده (علامت سبر در نقشه) . حالا باید این کانتینر رو چیکار کرد. من هر چی بهش زدم باز نشد؟

دوستان خواهشا کمک کنید.

roben
26-07-09, 20:58
اون موقع که بازیش کردم منم دو سه بار گیر کردم اما اون کانتینر نباید باز شه (همین یادم مونده)
اما زیادم بد نیست گیر کنی بعضی وقتا چون اگه گیر نکنی مراحل بازی خیلی کمه 1 ساعته تمومه

Don_Corleone
26-07-09, 21:18
هدف باز کردنش نیست. باید ازش مواظبت کنین. تا اینکه تو آخر مسیر .....
نمیگم تا جذابیتش از دست نره

Saeed-Milan
27-07-09, 23:46
دوستان عزیز بحثی رو که مطرح می کنم می دونم ربطی به این تاپیک نداره ولی ندونستم کجا مطرح کنم لطفا ببخشید....
کسی از دوستان می دونه که بعد از شماره 3 انیموشا نسخه جدیدی اومد یا نه یا میاد یا نمیاد ممنون:love:

hamedjahanbakhsh
28-07-09, 10:19
سلام دوستان

من در این بازی جایی که قطار یه موجود رو حمل میکنه هستم و بعد میرسه آخره مسیر و هدف یه کانتینر هست که داخلش یه موجوده (علامت سبر در نقشه) . حالا باید این کانتینر رو چیکار کرد. من هر چی بهش زدم باز نشد؟

دوستان خواهشا کمک کنید.

D J V A H I D
28-07-09, 21:40
سلام دوستان

دوستان خواهشا کمک کنید.

در کدام بازی ؟! :1. (27)::1. (27)::1. (27):

Saeed-Milan
28-07-09, 21:51
دوستان عزیز بحثی رو که مطرح می کنم می دونم ربطی به این تاپیک نداره ولی ندونستم کجا مطرح کنم لطفا ببخشید....
کسی از دوستان می دونه که بعد از شماره 3 انیموشا نسخه جدیدی اومد یا نه یا میاد یا نمیاد ممنون:love:

بابا یکی ما رو تحویل بگیره:lol: من از این بازی خیلی خوشم اومد فقط بگید اومیدوار باشم یا نه

tamimi
29-07-09, 08:46
بابا یکی ما رو تحویل بگیره:lol: من از این بازی خیلی خوشم اومد فقط بگید اومیدوار باشم یا نه
منم مثل شما دنبالشم ولی فکر نکنم ورژن جدیدش
بیاد چون تو هیچ سایتی ازش خبری نیست.:cry:

mamalmojeh
20-08-09, 23:06
سلام من تو یجایه این بازی گیر کردم یه ناو هواپیما برهست که باید ازوسط یه راه پیدا کرد کمک کنید دوستان

arven_andomil
20-08-09, 23:40
سلام...منتوی بازی half-life 2 episode twoاینجا گیر کردم...از اون بالا اومدم پایین...حالا میخوام اسانسورو بفرستم واسه همون که مثل غورباغه هست و یه چشم داره و از خودش اشعه دروکنه...اما اسانسور کار نمیکنه...این دستگیره رو هم که میکشم زودی بر میگرده سر جاش و درگیر نمیشه....چه کارش باید کنم؟؟؟

Quick
20-08-09, 23:47
سلام من تو یجایه این بازی گیر کردم یه ناو هواپیما برهست که باید ازوسط یه راه پیدا کرد کمک کنید دوستان

خوش اومدی. :party:
کدوم بازی عزیز؟:1. (38):

سلام...منتوی بازی half-life 2 episode twoاینجا گیر کردم...از اون بالا اومدم پایین...حالا میخوام اسانسورو بفرستم واسه همون که مثل غورباغه هست و یه چشم داره و از خودش اشعه دروکنه...اما اسانسور کار نمیکنه...این دستگیره رو هم که میکشم زودی بر میگرده سر جاش و درگیر نمیشه....چه کارش باید کنم؟؟؟

اسم مرحله و اسم اون یارو قورباغه هه :دی

Trance
20-08-09, 23:54
یه جای همون دور ور یه قطعه هست که باید با همون اسحله بیاری وصل کنی به اسانسور.(فکرکنم پشت سرت باشه.)

اگه اشتباه نکنم

H-will
21-08-09, 16:36
ما هم توی بازی کرایسیس گیر کردم.
چند عکس گذاشتم من این جا ها فقط دور خودم می چرخم باید چکار کنم؟

سلام
تمام کردن این مرحله بخاطر پیچ در پیچ بودن تا حدی سخته.
یادم نمیاد کجای مرحله هستی
-شما مسیرهای روشنتر را دنبال کن
-بعد از نیمه های مرحله دریچه ای (مشخصه) هست که باز میشه
-سه تا بازو هست که کپسول دارن، می دونی که باید چکار کرد
-

H-will
21-08-09, 16:42

منظور شما اگه CRYSIS باشه، همانطور که قبلا گفته شد، باید از درب ناو وارد بشی و راه پله ها رو ادامه بدی تا زیر ناو بری.

arven_andomil
23-08-09, 12:34
سلام.توب یازی half-life 2 episode two اینجا باید چه کار کنم؟؟؟Only the registered members can see the link

Trance
23-08-09, 13:46
باید بری بالای پل از روی پل رد شی.(احتمالا تا اونجای که یادم هست با ماشین باید بپری اونور پل)

arven_andomil
23-08-09, 15:06
رفتم...
هلی کوپتر رو چه کارش کنم؟؟؟پدرم و در اورد...

Trance
23-08-09, 16:21
ازدر های هلی کوپتر رو (با اسحله ای که اجسام رو میگره)بردار و پرت کن طرف هلی کوپتر.(بمب های که می ندازه)

arven_andomil
23-08-09, 20:47
ازدر های هلی کوپتر رو (با اسحله ای که اجسام رو میگره)بردار و پرت کن طرف هلی کوپتر.(بمب های که می ندازه)

اقا یه جای کار ایراد داره....اصلا بمب پرت نمیکنه فقط تیر میزنه...اینم عکسش...

Trance
23-08-09, 21:35
موقعی که فرار میکنی جلوی راهت ازدر پرت نمی کنه؟شاید جلوتر بری ازدر پیدا کنی. (یکم به جلو فرار کن )

arven_andomil
23-08-09, 21:41
موقعی که فرار میکنی جلوی راهت ازدر پرت نمی کنه؟شاید جلوتر بری ازدر پیدا کنی. (یکم به جلو فرار کن )
ولی همه جا بسته هست...یعنی با درخت سد کردن همه جا رو...حالا بازم امتحان میکنم...:love:

arven_andomil
24-08-09, 10:50
اقا درست شد...شما درست میگفتین...ممنون...:love:

D J V A H I D
27-08-09, 22:44
با سلام خدمت دوستان بازی خور !!! راهنمای بازی Dreamfall ... قسمت سومش رو میخوام ... :give_rose:

Quick
03-09-09, 12:29
با سلام خدمت دوستان بازی خور !!! راهنمای بازی Dreamfall ... قسمت سومش رو میخوام ... :give_rose:

سلام وحید جان
فارسی یا انگلیسی؟ :1. (38):

D J V A H I D
03-09-09, 22:59
سلام وحید جان
فارسی یا انگلیسی؟ :1. (38):

مرسی عزیزم ... دیگه نمیخوام ... دیر رسیدی ... ته دیگش هم خوردیم ... بازم ممنون :give_rose: تمومش کردیم !!!:1. (38):

Nico Belic
18-09-09, 13:23
سلام دوستان.من نسخه PC این بازی بسیار زیبارو دیروز تهیه کردم و تا درصد 18% بازی رو رفتم. جایی که با اون غول بزرگ Scarecrew دوباره مواجه میشیم. اونقدر رفتم جلو تا جایی که Scarecrew میزنه با دستش دیوارو خراب میکنه بعد از تو زمین یه مشت اسکلت میزنه بیرون. بعد از کشتن اونها میرم جلو بعد از دیوار کوتاه میرم بالا بعدش میرشم یه یه دیوار بلند میرسم که کنارش سه تا پنجره و دو تا مجسمه و بغلشم دو تا چرخ دنده رو میبینیم. دیگه اینجا نمیدونم چیکار باید بکنم. تا حالا بیشتر از دوسه ساعت از وقتم رو سر همین تیکه حروم کردم. من فکر میکنم بازی تو این تیکه باگ داره. از دوستانی که این بازی رو انجام دادن خواهش میکنم کمکم کنند. آخه بازیش واقعا جذابه. دست استدیوی Remedey واقعا درد نکنه.:cry::1. (28)::11():

Quick
18-09-09, 13:55
آقا اگه اسم مرحله ی بازی رو بگی من شاید بتونم کمک کنم . . . + پستتون رو منتقل کردم اینجا . . .

Nico Belic
18-09-09, 15:06
مرحله Arkham Mansion همونجایی که بتمن اول بچه میشه بعد با غوله مواجه میشی. در ادامه ی نجات دکتر یانگ.

D J V A H I D
19-09-09, 23:50
راهنماي تصويري Saints Raw 2 رو ميخواستم !!! :give_rose:

modernwarfare2
21-09-09, 02:20
سلام.
من تازه عضو شدم.
من در مرحله 12 بازی SAS گیر کردم.
همین وارد مرحله میشه بازی گیر میکنه.
اگه میشه سیو این بازی رو بزارین تا شاید از مرحله بعدش گیر نکنه.
خیلی ممنون میشم

arven_andomil
23-09-09, 10:01
سلام...
کسی از دوستان هست که dlcهای بازی fallout 3 رو بازی کرده باشه؟؟؟یه عالمه سوال دارم...:great:

N0m@d
25-10-09, 10:34
دوستان کسی Operation Flashpoint Dragon Rising رو بازی کرده؟

کاراکتر تا تیر میخوره خون ریزی می کنه می میره،باید چیکار کنم؟:1~@$S (8):

saeid33
25-10-09, 15:54
سلام من تو بازی Weelman گیر کردم یه مرحله هست که به یک مرده بمب وصله و داخل ماشین نشسته و من باید سوار ماشین بشم از چنگ پلیسها فرار میکنم و بعداون مردهای که بهش بمب وصله اینگلیسی حرف میزنه میگه کجا برو دیگه من نمیفهمم چی میگه اگه وقت هم تلف کنم بمب میترکه و من میبازم خواهش میکنم من را کمک کنید؟

Saeed-Milan
03-11-09, 21:52
دوستان من در بازی ولفن اشتاین 2 اونجایی که یک سرباز کنار یک ستون بلند که یه چیزی مثل ساعقه بهش میزنه و خود سرباز در پشت یک سپر قرار داره و چند تا ستون دیگه دورش میچرخن گیر کردم(چی شد خودم نفهمیدم:1~@$S (8):) هرچی می کنم نه اون سرباز میمیره نه ستون ها نابود میشن کسی اینجا رو رد کرده ممنونم میشم کمک کنید:lol:

Curtis
03-11-09, 22:00
بالای سرت رو نگاه کن چیزی در به شکل دایروی هست که در حال چرخش روی هر تیکه از این جسم کروی دایره هایی هست که فکر کنم نانجی باشه باید به اون دایره ها تیر اندازی کنی تا اون جسم از بین بره و بتونی اون فرد رو از بین ببری یعنی با این کار اون محافظ دور اون سربازرو از بین میبری.

Saeed-Milan
04-11-09, 11:47
بالای سرت رو نگاه کن چیزی در به شکل دایروی هست که در حال چرخش روی هر تیکه از این جسم کروی دایره هایی هست که فکر کنم نانجی باشه باید به اون دایره ها تیر اندازی کنی تا اون جسم از بین بره و بتونی اون فرد رو از بین ببری یعنی با این کار اون محافظ دور اون سربازرو از بین میبری.

دوست من به هرکدو از اونا 100 بازوکا زدم آخ نگفتن آلیاژش خیلی قویه :1. (27):راه دیگه ایی نداری:Love-PCN~!:

Curtis
04-11-09, 12:24
مگه منظورتون اون قسمتی نیست که یه سرباز که فکر کنم عینکی تویه یه محوطه از کلیسا هست که بعد از ورود به اون محوطه در بسته میشه و اون سربازه میاد که دارای حفاظ هست و در مرکز اون محوطه یه دستگاهی قرار داره که یه جسم کروی بالاش میچرخه ودور و ور شما هم پر از مهمات هست.
اگر این جایی که گفتم هستید باید به دقت و سریع به اون دایره ها که روی جسم کروی هست تیر اندازی کنید تا اون حفاظ دور سرباز خنثی بشه.

Saeed-Milan
04-11-09, 16:02
مگه منظورتون اون قسمتی نیست که یه سرباز که فکر کنم عینکی تویه یه محوطه از کلیسا هست که بعد از ورود به اون محوطه در بسته میشه و اون سربازه میاد که دارای حفاظ هست و در مرکز اون محوطه یه دستگاهی قرار داره که یه جسم کروی بالاش میچرخه ودور و ور شما هم پر از مهمات هست.
اگر این جایی که گفتم هستید باید به دقت و سریع به اون دایره ها که روی جسم کروی هست تیر اندازی کنید تا اون حفاظ دور سرباز خنثی بشه.

نه دوست من اون جایی که بعد از مرحله که به اون بالونها بزرگ وارد میشی و یکی از اونها رو داغون میکنی رو میگم.
بعد از اون هم از یکی از اون آینه ها که داخلشون سبز هست رد میشی و وارد یه جایی میشی که در اون هم یک دیگه از اون آینه ها وجود داره و بعد از رد شدن از اون میرسی به اون سرباز که دوتا اسلحه بزرگ داره یادت اومد

دوستان کسی این بازی رو تا آخر نرفته به ما یه کمکی کنه. (ولفن اشتاین 2)

softkadeh
04-11-09, 16:57
سلام

من توی بازی prototype اون قسمتی که اولین بار سوار هلیکوپتر میشه و میره به 3 تا دستگاه میرسه گیر کردم . نمیدونم با اون 3 تا چیکار کنم .

mahmoodm2
09-12-09, 11:28
کمک در بازی BATMAN
من تو 24 درصد گیر کردم اون مرحله که دختر دلقکه 2 تا سربازو با طناب روی ابی که بهش برق وصله اویزان کرده.2 تا کنتور هست اولی با دستگاه مربوطه منفجر میکنی بعد تایمر بکار می افته حالا که میخوای کنتور دومی رو منفجر کنی بعد از چند ثانیه برق میگیرت و میمیری.حالا باید چکار کنم؟؟؟؟؟:1. (22):

MasterLCD
09-12-09, 14:37
من neverhoodo تو مرحله موش و پنيرش موندم:ِ:whistle:
كممكككككككككككككككك:lol:

koorosh kabir
10-12-09, 00:34
مرحله 1 arma 2 چطور رد کنم اونجا که علامت میده کنار اون راداره

rezarad
25-12-09, 00:14
سلام. من توی کرایسیس مرحله ششم core گیر کردم(دوتا چک پوینت میرسم و به یه سوراخ میرم ولی تهش بسته است یه شیشه است که نمیشه ازش رد شد)یه راه حلی نشون بدید.

D J V A H I D
25-12-09, 00:26
سلام. من توی کرایسیس مرحله ششم core گیر کردم(دوتا چک پوینت میرسم و به یه سوراخ میرم ولی تهش بسته است یه شیشه است که نمیشه ازش رد شد)یه راه حلی نشون بدید.

:yes: > در اینجا (Only the registered members can see the link) <:yes:

mahmoodm2
27-12-09, 11:58
کمک در بازی Prototype
من در اوایل بازی گیر کردم اونجایی که یه هلی کوپتر هست که جلوم ایستاده و یه ماشین رو رو دستم گرفتم هر کاری میکنم از جاش تکون نمیخوره.عکسشو براتون گذاشتم.

molana
13-03-10, 09:49
بعد که تغییر حالت داد 4 دست و پا رفت نباید زیاد باهاش روبه رو بشی صبر کن می ره بالای سقف بعد می خواد بپره روت جا خالی که بدی می افته زمین اونوقت باید بزنی چند دفعه تکرار بشه می میره راستش بخوای منم اینجا اعصابم خیلی خورد شد

آقا خیلی مخلصیم !
مشکلم حل شد !
اسکارلت رو کشتم و کلید رو گرفتم بعد رفتم کلیسا و در زیر زمین رو هم باز کردم و بعد از پایین اون چاقو رو گرفتم ولی حالا دیگه نمی دونم باید چیکار کنم چون میگه شهر رو بگرد و من هم چیز خاص دیگه ای پیدا نمی کنم !
ضمنا ً در خونم هم سیم خارداری شده اونا رو باید چیکار کنم !؟

ramtin_D
13-03-10, 14:25
اقا یکی که کرایسس وارهد رو تموم کرده به من بگه توی اون قسمتهای اول که وارد جزیره میشه و همه رو میکشه یه تانک هست که توی جاده هی میره هی میاد پدر منو در اورده چه جوری از بیتنش ببریم ؟ با ماشین هم که فرار میکنم ظرف 10 ثانیه منهدم میشم.
قضیه شو یکی حل کنه خواهشا
( در ضمن این کچله چه قابلیتهایی داره وقتی که کلید V رو فشار میدم انگار حالی به حالی میشه غیب میشه و یه سری گزینه ها و پارامترهای دیگه که مثل دویدن و اینها داره یکی توضیح بده ببینیم اصلا داستانش چیه من دیدم بنچمارکهاش زیاده رفتم خریدمش و الان هم خوشم اومده از کال 6 قشنگتره کال 6 خیلی ترسناکه حالگیره خدایی.
مرسی و متشکر

PUMAOC
13-03-10, 15:30
بله:love:

شما باید دنبال RPG بگردین برای منهدم کردن تانک ها..... که زیادم هست.... تو اتاق دو هم کف ساختمون اول نزدیک دریا به تعداد وجود داره..... داخل یه خونه ی کوچک نزدیک دریا هم وجود داره....

باید دقت کنی یه تانک که ترکید سریع بری یه RPG دیگه برداری بری سراغ دومی :whistle: بین کله تانک و بدنش بزن با 2 تا می ترکه....:whistle:

این یارو یه لباس تنش هست که همه کاری می کنه... سرعت - قدرت - نامرئی شدن - و ضد گلوله.... که معمولا سرعت و ضد گلولش به کار می آد... چون هوش مصنوعی بازی نسخه ی اول کمی ضعیفه و اگه نا مرئی بشی سریع لو می ری:wink:

PUMAOC
13-03-10, 15:33
راستی یادم نبود با مین هم می تونی منهدمش کنی.... باید فرز باشی....

تانک رو که تر------دی یه دستگاه فرستندس اونم که تر------دی دیگه تمومه ... :lol:.

ramtin_D
13-03-10, 18:06
سلام
دوتا مین کف اتاق فرستنده هستش که جفتشو میندازم سر راه تانک ولی اتفاق خاصی نمیفته مثل دمپایی از رویش رد میشه و هیچیش نمیشه . فقط میگه دامب ! وهیچ . ار پی جی کجاست میتونی راهنمایی کنی با ار پی جی راحت ترم.

green day
13-11-10, 14:17
سلام

دوستان من بازی assassin's creed 2 رو تازه شروع کردم ، یه جایی گیر کردم .

اونجا که میره پیش لئوناردو و اون نیزره رو بهش میده .

قدم به قدم تصویرم میزارم که یادتون بیاد و بتونید راهنماییم کنید .

بعدش دمو تمام میشه و میگه برای انتخاب سلاح جدید کلید Q رو بزنم

دقیقا بعد از این کار ، دیگه تصویر هیچ تغییری نمیکنه !!!!

تمام کلید ها کار میکنن ولی تصویر همینجوری میمونه ! چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟

nima_hl
13-11-10, 14:20
سلام

دوستان من بازی assassin's creed 2 رو تازه شروع کردم ، یه جایی گیر کردم .

اونجا که میره پیش لئوناردو و اون نیزره رو بهش میده .

قدم به قدم تصویرم میزارم که یادتون بیاد و بتونید راهنماییم کنید .

بعدش دمو تمام میشه و میگه برای انتخاب سلاح جدید کلید Q رو بزنم

دقیقا بعد از این کار ، دیگه تصویر هیچ تغییری نمیکنه !!!!

تمام کلید ها کار میکنن ولی تصویر همینجوری میمونه ! چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟

اگر درست یادم مونده باشه باید کلید اسکرول وسط موس رو بزنید

green day
13-11-10, 14:53
اگر درست یادم مونده باشه باید کلید اسکرول وسط موس رو بزنید

نیما جان نشد :1. (29):

green day
13-11-10, 14:56
اهان فهمیدم

کلید 2 رو زدم اسلحه رو انتخاب کرد :1. (5):

مرسی :great: :give_rose:

ask_ask
15-04-11, 16:09
سلام
من در بازی crysis warhead داخل ناو گیر کردم و وارد یک اتاقی شدم که چند نفر اونجا بودند و بعد از کشتن اونها نمیدونم چکار کنم چون هیچ دری باز نیست و نمیدونم چطوری باید درها رو باز کنم

mohammad2671
25-07-11, 12:01
تو مرحله frozen paradise گیر کردم.همه رو کشتم تانک هم منفجر کردم.حالا باید چیکار کنم؟

mohammad2671
25-07-11, 12:02
تو مرحله frozen paradise گیر کردم.همه رو کشتم تانک هم منفجر کردم.حالا باید چیکار کنم؟ اینایی که گفتم تو کرایسیس1 هستش.

sajjad.2014
02-12-14, 21:23
دوستان گیمر راهنمایی کنید تو بازی Ryse Son of Rome مرحله 7 .77%
اونجا که میره زره درست میکنه وبعدش میره تو اون گودی برای چی هرچی میکشی تموم نمیشه چیکار کنم

مهدی بهادرفر
02-12-14, 23:11
دوستان گیمر راهنمایی کنید تو بازی Ryse Son of Rome مرحله 7 .77%
اونجا که میره زره درست میکنه وبعدش میره تو اون گودی برای چی هرچی میکشی تموم نمیشه چیکار کنم

لول چند؟؟؟

اگه منظورت اونجاست که گلادیاتور میشه باید سربازهایی که روشون علامت هست رو اول بزنی بعد یه علامت بالا سرشون میاد که کلید E رو بزن.

sajjad.2014
09-12-14, 19:21
تو بازی مافیا 2 dlc joes مرحله bomb under seat چجوری رد کنم

Mahyar.sfi
23-04-15, 17:04
با سلام خدمت دوستان

توی GTA V بعد از مرحله ای که پسر سفید پوسته رو از تو قایق نجات میدی مرحله ای نمیاد برام فقط یه علامت سوال (strangers and freak) تو نقشه هست رو به روی خونه ی سیاه پوسته نمیدونم باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

amigames
24-04-15, 09:54
با سلام خدمت دوستان

توی GTA V بعد از مرحله ای که پسر سفید پوسته رو از تو قایق نجات میدی مرحله ای نمیاد برام فقط یه علامت سوال (strangers and freak) تو نقشه هست رو به روی خونه ی سیاه پوسته نمیدونم باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

فایلی که تو تاپیک حل مشکل (Only the registered members can see the link) گذاشتم مشکلت رو حل می کنه.

JiMmY.j
24-04-15, 13:30
سلام بر amigames عزیز. یه سوال در مورد بازی MGS داشتم ممنون میشم جواب بدید.
می خواستم ببینم تاریخ دقیق عرضه بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain کی هست؟ الان تاریخ های متفاوتی توی سایت ها نوشته شده.
یه سوال دیگه هم داشتم که برای اینکه داستان این بازی رو بشه فهمید باید از نسخه های قبلی کدوم رو بازی کرده باشیم؟ چون من هیچکدوم از بازی های قبلی رو نداشتم.
ممنون.:11():

Mahyar.sfi
24-04-15, 14:31
فایلی که تو تاپیک حل مشکل (Only the registered members can see the link) گذاشتم مشکلت رو حل می کنه.

بالاخره با این اینترنت ذغالی دانلودش کردم
فایل dlc.rpf رو هم تو فولدر UPDATE هم تو ROOT آدرسی که نصب شده کپی کردم ولی هر دوباره مشکل سرجاشه
جای دیگه ای باید کپی کنم؟؟
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
------------------------------------------------
مشکل برطرف شد باید تو آدرس Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks کپی میکردم

ممنون دوست عزیز

amigames
25-04-15, 11:49
سلام بر amigames عزیز. یه سوال در مورد بازی MGS داشتم ممنون میشم جواب بدید.
می خواستم ببینم تاریخ دقیق عرضه بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain کی هست؟ الان تاریخ های متفاوتی توی سایت ها نوشته شده.
یه سوال دیگه هم داشتم که برای اینکه داستان این بازی رو بشه فهمید باید از نسخه های قبلی کدوم رو بازی کرده باشیم؟ چون من هیچکدوم از بازی های قبلی رو نداشتم.
ممنون.:11():

سلام عزیز.
Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای کنسول های PS4,PS3,X360,X1 در تاریخ 1 سپتامبر 2015 (10 شهریور) و برای PC تاریخ 15 سپتامبر 2015 (24 شهریور) عرضه میشه. برای اینکه داستان بازی رو متوجه بشی داخل Metal Gear Solid V: Ground Zeroes کمی توضیحات هست. ترتیب بازی های مرتبط بر اساس تاریخ داستان به شرح زیر هست:

1964 – Snake Eater (Only the registered members can see the link)
1970 – Portable Ops (Only the registered members can see the link)
1974 – Peace Walker (Only the registered members can see the link)
1975 – Ground Zeroes (Only the registered members can see the link)
1984 – The Phantom Pain (Only the registered members can see the link)
1995 – Metal Gear (Only the registered members can see the link)
1999 – Solid Snake (Only the registered members can see the link)
2005 – Metal Gear Solid (Only the registered members can see the link)
2007/09 – Sons of Liberty (Only the registered members can see the link)
2014 – Guns of the Patriots (Only the registered members can see the link)
2018 – Rising: Revengeance

Snake ای که در Metal Gear Solid V روش تمرکز شده سرمنشا سایر Snake هایی هست که در داستان های دیگه دیده میشه و در بازی های Snake Eater, Portable Ops, Peace Walker و Ground Zeroes و The Phantom Pain نقش قهرمان رو داره. Peace Walker رو بازی کنی ایده کلی دستت میاد و اگه کنسول نداشته باشی با شبیه ساز میتونی روی PC بازی کنی. (مسلما بهترین کار انجام همه نسخه ها هست تا متوجه همه جزئیات بشی اما خب...در ضمن اگه بخوای همه ی بازی های سری رو انجام بدی بهتر هست به ترتیی که عرضه شده اند بازی رو انجام بدی نه ترتیب تاریخ داستان).

maysamsina
13-07-15, 20:02
سلام دوستان چطور میشه ماشینهای قفل شده رودر Need For Speed Rivals باز کرد ؟؟؟
کسی بلده چیکار باید کرد ؟

maysamsina
15-07-15, 12:19
سلام دوستان چطور میشه ماشینهای قفل شده رودر Need For Speed Rivals باز کرد ؟؟؟
کسی بلده چیکار باید کرد ؟

Mehrdad.A 88
23-08-15, 10:37
دوستان کمک
تو battlefield hardline قیمت 8 گیر کردم یک باگ ناجور داره
اون تیکه ای که تو زندانی یارو میاد از تو در رد میشه بعد میزنه مارو میکشه
کسی این قسمت رو رد کرده ؟

david-ebi
26-10-15, 01:32
دوستان من در بازی کرایسیس۳ و در مرحله welcome to the jungle اونجایی که باید با اسلحه مخصوص 3 تا توپهای لیزری اون برج رو بزنیم موندم.چون اسلحه مخصوصم تیر نداره و هیچ جوره هم نمی تونم پرش کنم.کسی می دونه چطوری باید این اسلحه رو پر کنم؟

david-ebi
26-10-15, 15:52
دوستان من در بازی کرایسیس۳ و در مرحله welcome to the jungle اونجایی که باید با اسلحه مخصوص 3 تا توپهای لیزری اون برج رو بزنیم موندم.چون اسلحه مخصوصم تیر نداره و هیچ جوره هم نمی تونم پرش کنم.کسی می دونه چطوری باید این اسلحه رو پر کنم؟
با تشکر از کمک دوستان.:Love-ssa~! (1):راه حل مشکل رو پیدا کردم که کلیپش رو براتون میزارم.شاید به درد کس دیگه ای که مثل من هنوز تو گیم آماتوره بخوره.

لینک دانلود (Only the registered members can see the link .html)

حجم:17.3 مگابایت

پسوورد:shahrsakhtafzar.com

amigames
27-10-15, 20:54
خدارو شکر مشکلت حل شد. متاسفانه چندتا پست اخیر این تاپیک از چشمم جاموندند اما اگه هنوز دوستان مشکل دارن اعلام کنن درخدمتم.

salpc
27-10-15, 22:39
دوستان کمک
تو battlefield hardline قیمت 8 گیر کردم یک باگ ناجور داره
اون تیکه ای که تو زندانی یارو میاد از تو در رد میشه بعد میزنه مارو میکشه
کسی این قسمت رو رد کرده ؟

درود
از کرک فیکس استفاده کنید.

amigames
28-10-15, 08:03
بله مشکل MICPET جان به احتمال با کرک حل شه (لینک دانلود (Only the registered members can see the link) منبع bia2game.com) یا اینکه کنسول رو باز کنند (به احتمال با دکمه زیر ESC یا همون دکمه مدک) و gametime.maxvariablefps 3 رو تایپ کنند (بازی کند میشه) بعد از اینکه از زندان خارج شدید کنسول رو باز کنند و gametime.maxvariablefps 200 رو تایپ کنید (سرعت بازی عادی میشه). مشکل Maysamsina عزیز هم با سیو آماده حل میشه (لینک دانلود (Only the registered members can see the link)). به احتمال با کسب امتیاز یا ارتقا درجه در Racer Faction Career میشه ماشین هارو آزاد کرد که اگه فقط در حالت مولتی پلیر ممکن باشه می تونن از سیو آماده بجاش استفاده کنن . خودم این دو تا بازی رو انجام ندادم واسه همون شاید برخی از توضیحاتم یکم نامفهوم باشه.

همچنین بخاطر اینکه تاریخ پست های این دو عزیز قدیمی بود گفتم به احتمال جواب مشکل هاشونو تا الان پیدا کردن و برای همین توی پست قبلی پیگیرش نشدم.

Mehrdad.A 88
28-10-15, 11:26
من همون موقع با کد
gametime.maxvariablefps 3 مشکل رو حل کردم
ممنون

salpc
16-05-16, 15:04
درود
تو بازی Adam Venture اینجا رو چه طور رد کنم؟(هر جوری ی رفتم ولی نشد.)

mohammad533
22-01-18, 15:48
سلااام
من مرحله dameged gooods رو با trevor رفتم ماشین رو پیدا کردم بعد رفتم خونه trevor ک مامانش نبود بعد شخصیت بازی عوض شد حالا مایکل رو آورده هیچ ماموریتی باز نمیکنه یه لباس فروشب رو نقشه مشخصه....
هرچی میرم لباس میخرم فایده نداره
چی کارکنم؟؟؟