PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نیامدن تصویر مانیتور

crycod
07-06-11, 12:46
دوستان یه مشکل جدید برام پیش اومده . وقتی کامپیوتر رو بعد چند ساعت روشن می کنم ، مانیتور تصویر نمیده و سیاهه با وجود این که چراغش سبزه . مانیتور من ال جی است . البته وقتی دکمه پاور مانیتور رو چند بار ( حدود 30 یا 40 بار ) روشن یا خاموش می کنم ، تصویر میاد . به نظر شما مشکل از چیه ؟

mehrdad_ab
07-06-11, 14:06
دوستان یه مشکل جدید برام پیش اومده . وقتی کامپیوتر رو بعد چند ساعت روشن می کنم ، مانیتور تصویر نمیده و سیاهه با وجود این که چراغش سبزه . مانیتور من ال جی است . البته وقتی دکمه پاور مانیتور رو چند بار ( حدود 30 یا 40 بار ) روشن یا خاموش می کنم ، تصویر میاد . به نظر شما مشکل از چیه ؟
سلام
مشکل از سخت افزار کامپیوترون هستش
اگر توی اینکار مهارت لازم رو دارین ، بفرمائین تا قدم به قدم پیش بریم ، شاید تونستیم با حل مسائل جزئی مشکل رو حل کنیم.

پ.ن :
1- موقع راه اندازی سیستم اسپیکر داخلی کیس صدای بیب رو میده ؟
2-فراموش کردم بگم که شما بیان کردین دکمه مانیتور !
پس در درجه اول با یه مانیتور دیگه چک کنید.

javadshahvand
07-06-11, 16:21
سیستم رو با یک پاور دیگه تست کن

crycod
07-06-11, 18:17
اگه میشه یکی بگه مشکل از مانیتوره یا سخت افزار های کیس ؟!

mehrdad_ab
07-06-11, 18:31
اگه میشه یکی بگه مشکل از مانیتوره یا سخت افزار های کیس ؟!
لطفاً به پست 2# توجه کنید.

javadshahvand
07-06-11, 18:35
مشکلت سخت افزاری هست ربطی به مانیتور نداره

crycod
11-06-11, 13:54
راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم و اونم اینه که این مشکل وقتی پیش میاد که کامپیوتر بعد از خارج شدن کامل برق دوباره روشن میشه یعنی من برق مانیتور و پاور کیسم تو محافظ است و وقتی دکمه خاموش محافظ رو میزنم یعنی برق به طور کامل قطع میشه ، بعد که دوباره روشن می کنم این مشکل پیش میاد .

mehrdad_ab
12-06-11, 19:34
راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم و اونم اینه که این مشکل وقتی پیش میاد که کامپیوتر بعد از خارج شدن کامل برق دوباره روشن میشه یعنی من برق مانیتور و پاور کیسم تو محافظ است و وقتی دکمه خاموش محافظ رو میزنم یعنی برق به طور کامل قطع میشه ، بعد که دوباره روشن می کنم این مشکل پیش میاد .
مواردی که گفتم رو چک کردین ؟

crycod
13-06-11, 11:13
مواردی که گفتم رو چک کردین ؟
کیس صدای بیب رو میده ولی با یه مانیتور دیگه چک نکردم .

mehrdad_ab
13-06-11, 15:11
کیس صدای بیب رو میده ولی با یه مانیتور دیگه چک نکردم .
تک بوق بیب دال بر سالم بودن قطعات اصلی سیستم هستش
ضمن اینکه شما ببیان کردید :

. البته وقتی دکمه پاور مانیتور رو چند بار ( حدود 30 یا 40 بار ) روشن یا خاموش می کنم ، تصویر میاد حتماً با یه مانیتور دیگه بررسی کنید و نتیجه رو هم اعلام بفرمائین.
شاد باشید.

crycod
24-06-11, 17:09
تک بوق بیب دال بر سالم بودن قطعات اصلی سیستم هستش
حتماً با یه مانیتور دیگه بررسی کنید و نتیجه رو هم اعلام بفرمائین.
شاد باشید.

مرسی . درست شد . اشکال از برد تغذیه برق مانیتور بود که تعمیرش کردم .