PDA

مشاهده نسخه کامل : برنامه های نوشته شده در visual studio را چطور در کامپیوترهای دیگر اجرا کنم

hae
06-06-11, 22:18
سلام
برنامه های نوشته شده در visual studio را چطور در کامپیوترهای دیگر اجرا کنم می دونم که باید net framework. بایستی نصب باشه ولی آیا راه دیگه ای هست به نظرم منطقی نمیاد که برای یک برنامه یک دو مگابایتی، net framework. را با حجم 50 مگا نصب کنیم.

jafari_m_118
14-06-11, 23:38
سلام
اگه برنامه شما دیتا بیس نداره کافی وارد پوشه bin بشی و کلیه فایلها و فایل exe موجود در این پوشه رو در کامپیوتر دیگر کپی و اجرا کنی.

germ
15-06-11, 14:02
سلام
برنامه های نوشته شده در visual studio را چطور در کامپیوترهای دیگر اجرا کنم می دونم که باید net framework. بایستی نصب باشه ولی آیا راه دیگه ای هست به نظرم منطقی نمیاد که برای یک برنامه یک دو مگابایتی، net framework. را با حجم 50 مگا نصب کنیم.

شما برای برنامتون از فریم ورک استفاده کردین پس هر باید روی هر کامپیوتری که اجرا میشود فریم ورک نصب باشد. دات نت هم مثل جاوا است.
در غیر این صورت میتونید به صورت native بنویسید و یا اینکه از فریم ورکهای مثل Qt استفاده کنید که میتونید روی هر کامپیوتر(با همان سیستم عامل) اجرا کنید.

ravegoat
21-06-11, 17:57
سلام

بنده با صحبت هاي دوستون germ موافقم.

شما در صورتي كه از كتابخانه هاي .Net استفاده مي كنيد حتما" بايد چهارچوب مربوطه براي اجراي صحيح برنامه فراهم كنيد گرچه شايد برنامه ي شما به تمامي فايل هاي چهارچوب نياز نداشته باشه و اين اصل مستقل از حجم برنامه هست.
در صورتي كه تمايل داريد تا فايل هاي مورد نياز براي اجراي نرم افزار تون رو تشخيص بديد مي تونيد از نرم افزار مثل Dependency Walker استفاده كنيد كه البته كمي وقت گير هستش و در نهايت اين فايل ها رو با برنامه ي اصلي پك كنيد كه در اين صورت ديگه نصب .net framework نيازي نداريد.
به علاوه مي تونيد به تاپيك خداحافظ دات نت فريم ورك در همين بخش انجمن هم مراجعه كنيد.

موفق باشيد
آرمين