PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در ویندوز 7 لطفا کمک کنید

prince-moin
04-06-11, 16:20
سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده که 2 3 روزه وقت و اعصابمو گرفته و نمیدونم چه طوری حلش کنم لطفا کمک کنید ...

من ویندوز xp داشتم و بعد مدتی ویندوز 7 نصب کردم .... اسپیکرم اون موقع درست بود و من راحت میتونستم صدا رو روی 4 باند یا 2 باند تنظیم کنم
ولی از وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم 2 باند از توش صدا نمیاد و اصلا درایور کارت صدا رو سیستم نصب نمیشه .... بعضی ها گفتم برو درایور جدید نصب کن
منم رفتم با توجه به مادربوردم که ASUS M4N72-E هست یکی 2 تا درایور گرفتم ولی هر کدومو نصب کردم کلا صدای سیستمو خراب کردن و مجبور شدم
پاکشون کنم تا صدا (با 2تا باند ) 2باره برگرده ... چند بارم از رو مادر بورد صدا رو نصب کردم ولی وقتی کلیک میکنم روش هیچ عکسالعملی نشون نمیده (همین کارت صدا تو xp راحت اجرا میشد )
الان من چی کار کنم صدا از 4 باند اجرا بشه و چه درایوری باید بریزم تو سیستم ؟؟ مادربوردم با ویندوز 7 ناسازگاری داره ؟

ممنون میشم مشکلمو حل کنین

prince-moin
04-06-11, 18:10
بچه های pc net work لطفا کمک کنین ...

hapalii
04-06-11, 19:08
سلام

طبیعی که کارت صدا درست کار نکنه احتمال خیلی زیاد هم مشکل از درایور کاش می گفتید که درایور های رو از کجا دانلود کردید به هر حال از لینک زیر که برای خود ایسوس و مدل مادربرد شما است اول نوع ویندوز خودتون رو انتخاب کنید و بعد از اون درایور صدا رو دانلود کنید ( البته اگر قبلا از همین صفحه دانلود نکرده باشید )

Only the registered members can see the link