PDA

مشاهده نسخه کامل : help - تغییر ناگهانی حجم خالی درایو C

abayboy
01-06-11, 20:58
با سلام
دوستان یه مشکل عجیب برای سیستمم پیش اومده اینکه حجم خالی درایو c حدود 12گیگ بود 5و6 ساعت بعد سیستمو روشن کردم دیدم همش 3 گیگ خالی داره؟؟؟؟

designme
02-06-11, 13:09
با سلام
دوستان یه مشکل عجیب برای سیستمم پیش اومده اینکه حجم خالی درایو c حدود 12گیگ بود 5و6 ساعت بعد سیستمو روشن کردم دیدم همش 3 گیگ خالی داره؟؟؟؟

سلام دوست عزیز احتمالا با نرم افزارهایی مثل فتوشاب و ... رو حجم بالا کارکردی تمپ یوزرت پرشده، که در این صورت میتونی تو ویندوز xp به آدرس زیر بری و محتواش رو پاک کنی:
C:\Documents and Settings\YourUser\Local Settings\Temp
و توی ویندوز 7:
C:\Users\YourUser\AppData\Local\Temp
به YourUser تو آدرس بالا دقت کن

mehrdad_ab
02-06-11, 15:56
سلام دوست عزیز احتمالا با نرم افزارهایی مثل فتوشاب و ... رو حجم بالا کارکردی تمپ یوزرت پرشده، که در این صورت میتونی تو ویندوز xp به آدرس زیر بری و محتواش رو پاک کنی:
C:\Documents and Settings\YourUser\Local Settings\Temp
و توی ویندوز 7:
C:\users\YourUser\Local Settings\Temp
به YourUser تو آدرس بالا دقت کن

:give_rose: ممنون
مسیر رو توی ویندو سون به این شکل تکمیلتر کنیم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mehrdad_ab
02-06-11, 16:00
با سلام

سیستم restore رو هم دیلت کنید .
ببینید مثلاً با برنامه رایت ، ایمیجی توی مای داکیومنت نگرفتین که مونده باشه ( دیلت نشده باشه )

Extreme
02-06-11, 16:33
از ناد 32 نسخه 5 استفاده میکنید ؟ ورژن اولیش یه همچین باگی داره !

PUMAOC
02-06-11, 21:39
تو ویستا یادمه ویندوز رو سلیپ که می گزاشتم 20 گیگ یه هم جا می گرفت. شاید از اون باشه.

designme
03-06-11, 16:30
:give_rose: ممنون
مسیر رو توی ویندو سون به این شکل تکمیلتر کنیم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

حق با شماست، حواسم نبود آدرس رو اشتباهی تایپ کردم(آدرس تصحیح شد)
عموما مشکل تمپ رو ویندوز XP زیاد رخ میده چرا که بعد از ایجاد فایل های تمپ خیلی پیش میاد که سیستم عامل فایل های ایجاد شده رو پاک نمیکنه
من که عموما روی سیستم عالم xp مسیر تمپ سیستم و یوزر ها رو بعد از نصب تغییر میدم به یه درایو آزاد، این کار باعث میشه موقع کارکردن با نرم افزار هایی به مانند فوتوشاب روحجم بالا مشکلی از باب ظرفیت درایو پیش نیاد و مسیر سرراست تری مواقع لزوم به حذف دستی داشته باشه