PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید دوربین

shytoank
30-05-11, 21:24
سلام دوستان.من یه سوالی در مورد دوربین ها داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید من زیاد از دوربین سر در نمی یارم.
من می خوام یه دوربین دیجیتال بگیرم البته قیمتش زیاد مهم نیست در حد 1 تومن هم بود عیب نداره.من واسه عکس برداری از حشرات این دوربین رو می خوام بخرم پس به دوربینی نیاز دارم که بتونم از حشراتی که فاصله اونا از من دوره و من نمی تونم بهشون نزدیک بشم حالا به دلیل دور بودن اونا و عدم دسترسی من به اونا یا اینکه فرار می کنند مثل زنبور های شکارگر عنکبوت ها که نمیشه از فاصله 2، 3 متری بهشون نزدیک شد فرار می کنند و یا حشراتی که درون شاخ و برگ های انبوه درختان قرار دارند.
و دوم این که عکس های گرفته شده کیفیت خوبی داشته باشند و بشه حداکثر جزئیات رو توشون دید جزئیاتی که با چشم به سختی میشه دید البته تحقیق کردم گفتن اگه از لنز ماکرو استفاده کنی حله ولی نمی دونم قضیه این لنزا چیه؟حداقل و حداکثر فاصله نمونه تا ما چقدر باید باشه؟!و بهترین لنز واسه من چیه البته قیمت لنز رو جدا از دوربین در نظر بگیرید.
در ضمن بعضی وقت ها نیاز دارم از تخم حشرات عکس بگیرم و این تخم ها خیلی ریزن و با چشم به زحمت دیده میشن و هر کاری کردم که با دوربین های معمولی دیجیتال ازشون عکس بگیرم نتونستم تار می افتن و دوربین نمی تونه رو اونا فوکوس کنه.و اگه بتونه با نور کم تصاویری با کیفیت بالا بگیره عالی میشه.

با تشکر