PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید هارد جهت رید

ttvtt
21-05-11, 01:39
دوستان من دوتا هارد 500سیگیت سری7200.12 با سریال418as داشتم که بعد دوسال که به صورت رید صفر کار کرد شدیدا به صدا افتاد و مجبور به ارسال به گارانتی شدم
حال میخوام دوتا هارد دیگه بگیرم اولویت هام هم اینه که 1-سرعت بالا 2-صدای کم
حالا به نظر شما چی خوب هست به غیر از وسترن
همون سیگیت رو بگیرم یا سامسونگ سریf3 مدل 502hj یا چیز دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید

mehrdad_ab
21-05-11, 12:22
دوستان من دوتا هارد 500سیگیت سری7200.12 با سریال418as داشتم که بعد دوسال که به صورت رید صفر کار کرد شدیدا به صدا افتاد و مجبور به ارسال به گارانتی شدم
حال میخوام دوتا هارد دیگه بگیرم اولویت هام هم اینه که 1-سرعت بالا 2-صدای کم
حالا به نظر شما چی خوب هست به غیر از وسترن
همون سیگیت رو بگیرم یا سامسونگ سریf3 مدل 502hj یا چیز دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
همونطو که خودتون هم در جریان هستید هاردهای وسترن ، در درجه اول هستند ، حالا که تمایلی به خرید از این برند رو ندارید ، پیشنهاد من همون سیگیت Barracuda 12 هستش و بعد سامسونگ سری f3

ttvtt
21-05-11, 15:19
دوست عزیز بنده بازار رو زیر و رو کردم وسترن بلک 500گیر نمیاد منم دوتا 500 میخوام(خودتون هم میدونید هارد های 1ترا نویز بیشتری دارن) فقط یه جا گیر اوردم که قیمت فضایی داد واصلا بهصرفه نبود خریدش
من از این لحاظ از سیگیت میترسم چون اصطحلاکش بالا بوده دوساله پدرش درامد شانس اوردم تو گارانتی بود هنوز با سامسونگ کار نکردم میخواستمبدونم نویز واصطحلاک سامسونگ کمتر هست؟/

mehrdad_ab
21-05-11, 16:20
اصلاح شد...

mehrdad_ab
21-05-11, 16:21
دوست عزیز بنده بازار رو زیر و رو کردم وسترن بلک 500گیر نمیاد منم دوتا 500 میخوام(خودتون هم میدونید هارد های 1ترا نویز بیشتری دارن) فقط یه جا گیر اوردم که قیمت فضایی داد واصلا بهصرفه نبود خریدش
من از این لحاظ از سیگیت میترسم چون اصطحلاکش بالا بوده دوساله پدرش درامد شانس اوردم تو گارانتی بود هنوز با سامسونگ کار نکردم میخواستمبدونم نویز واصطحلاک سامسونگ کمتر هست؟/

من که چندین ساله با سیگیت کار می کنم و راضی هستم
الانم یک ترابایتش رو روی سیستم اصلیم دارم و کاملاً هم راضی هستم بدون هیچ نویزی ( که فکر کنم این مونده به شانس )
500 وسترن بلک خیلی خیلی کم پیدا میشه
شما اگه یک ترابایت وسترن بلک رو تهیه کنید از همه لحاظ راحت خواهین بود
پ.ن در مورد سری f3 سامسونگ تجربه ی استفاده نداشتم .
دوستان و اساتید لطفاً راهنمائی کنن.
( تنها هاردی که از سامسونگ خریدم یه 160 هستش که الان دوساله بخوبی داره کار میکنه و نسبت به مکستورهای هم رده ی خودش به خوبی برابری میکنه)

mehdinet
22-05-11, 16:12
من سامسونگ 1 ترابایت f3 دارم از لحاظ سرعت حرف نداره از سیگیت که خیلی بهتره ولی خیلی صدا میخوره

ttvtt
23-05-11, 08:22
صدا میخوره؟ یعنی چی صدا میخوره؟

ttvtt
23-05-11, 08:23
حالا که خوبه ما هرچی میخوایم هم قیمتش میره بالا هم تو بازار نایاب میشه نه سامسونگ F3 تو بازار هست نه سیگیت 418

mehdinet
25-05-11, 00:58
صدا میخوره؟ یعنی چی صدا میخوره؟
موقع دانلود صدای هندونه قاچ کردن میده البته تو روز صداش مشخص نمیشه شب که همه جا ساکته مشخص تره

ttvtt
28-05-11, 10:04
دوستان یک سوال 3 عدد هارد رو میشه باهم رید صفر کرد