PDA

مشاهده نسخه کامل : چند سوال درباره TOWER 120 EXTREME

green day
12-05-11, 07:36
با سلام

دوستان من قصد تهیه کولر TOWER 120 EXTREME رو دارم ، چند تا سوال داشتم .

کیسم از این کیس های معمولی هستش میخواستم مطمئن بشم که توی کیس من جا میشه و اینکه خوده کولر به هیتسینگ کنار محل نصب CPU نمیخوره و راحت روی برد نصب میشه ؟

نصبش راحته ؟

و سوال اخر هم این هست که این کولر کم صداست یا نه ؟

چند تصویر از داخل کیس :

Only the registered members can see the link

با تشکر :11():

nima_hl
12-05-11, 15:17
با سلام

دوستان من قصد تهیه کولر TOWER 120 EXTREME رو دارم ، چند تا سوال داشتم .

کیسم از این کیس های معمولی هستش میخواستم مطمئن بشم که توی کیس من جا میشه و اینکه خوده کولر به هیتسینگ کنار محل نصب CPU نمیخوره و راحت روی برد نصب میشه ؟

نصبش راحته ؟

و سوال اخر هم این هست که این کولر کم صداست یا نه ؟

چند تصویر از داخل کیس :

با تشکر :11():

سلام

ارتفاع این فن حدود 15 سانتیمتره

شما یک خطکش روی مادربرد قرار بدین و فاصله را با درب کیس ببینید ( این فاصله باید بالای 16 سانتیمتر باشد تا مشکلی برای نصب نداشته باشید )

نصبش هم آنچنان سخت نیست و میتونید از روی راهنما انجام بدین ولی باید مادربرد را از درون کیس خارج کنید

در مورد صدا هم با ولوم میتونید سرعت را تنظیم کنید

green day
12-05-11, 18:55
سلام

ارتفاع این فن حدود 15 سانتیمتره

شما یک خطکش روی مادربرد قرار بدین و فاصله را با درب کیس ببینید ( این فاصله باید بالای 16 سانتیمتر باشد تا مشکلی برای نصب نداشته باشید )

نصبش هم آنچنان سخت نیست و میتونید از روی راهنما انجام بدین ولی باید مادربرد را از درون کیس خارج کنید

در مورد صدا هم با ولوم میتونید سرعت را تنظیم کنید

سلام نیما جان

خوبی ؟ چند وقتی نبودی !!!!!! :love:

ممنون از راهنماییت

نیما جان عرض کیس رو اندازه گرفتم حدودا 18 سانت هست ولی خوب از این کیس های معمولی هستش پاور بالا نصب میشه و هیتسینگ مادر برد هم یه ذره ارتفاعش زیاده ! اونا مشکل ایجاد نمیکنن ؟ به پاور نمیخوره ؟

به این تاپیک (Only the registered members can see the link)هم سر بزنی ممنون میشم ، منتظر جوابت بودم :give_rose::give_rose::give_rose:

nima_hl
13-05-11, 00:06
سلام نیما جان

خوبی ؟ چند وقتی نبودی !!!!!! :love:

ممنون از راهنماییت

نیما جان عرض کیس رو اندازه گرفتم حدودا 18 سانت هست ولی خوب از این کیس های معمولی هستش پاور بالا نصب میشه و هیتسینگ مادر برد هم یه ذره ارتفاعش زیاده ! اونا مشکل ایجاد نمیکنن ؟ به پاور نمیخوره ؟

به این تاپیک (Only the registered members can see the link)هم سر بزنی ممنون میشم ، منتظر جوابت بودم :give_rose::give_rose::give_rose:

سلام

ممنون عزیز خوبم . چند وقت که نبودم مریض بودم

توی عکسهائی که گذاشتی بنظر میاد عرض کیست کمه برای همین عرض کردم با خطکش اندازه بزنی ، خط کش را عمود روی لبه مادربرد قرار بده و از بالای کیس نگاه کن اگر نتونستی عدد 16 را ببینی احتمالا مشکلی نخواهی داشت

چون عرض هیتسینک زیاد نیست بعید میدونم به هیتسینک مادبرد گیر کنه ولی برای احتیاط اگر بتونی سیستم یا مادربرد را ببری جائی که میخواهی خرید کنی و به شرط نصب بدون مشکل خرید کنی بهتره

green day
14-05-11, 21:38
سلام

دوستان من امروز چند جا تماس گرفتم متاسفانه TOWER120 پیدا نکردم ! ظاهرا کسی موجود نداره !!!

اگه ممکنه چند مدل کولر سایلنت دیگه بهم معرفی کنید .

با تشکر

YASER_JAB
11-10-11, 15:00
سلام من این مدل رو میخواستم روی کیس
X3
بزارم داشت به مشکل میخورد چه برسه به کیس شما نخر

ببین اگه بخوره هم خیلی نزدیک به فن در کیست میشه

در کل خیلی کنده هست و کلی فضای کیستو میگیره

بی خیال شو!!!!!!!!!!!!!!!