PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کارت کپچر

dr-mrt
11-05-11, 12:52
سلام به همه دوستان
من قصد خرید یک کارت کپچر دارم ولی از این وسیله اطلاعاتی که برای خرید به دردم بخوره ندارم . فقط برای ضبط تصاویر از تلویزیون و *م*ا*ه*و*... استفاده میکنم .
رنج قیمت رو هم نمیدونم تو چه محدوده ای هست ولی تا 60 70 تومان حساب کنید.
فقط خیلی عجله ای هست لطفا کمک کنید.
ممنون

hapalii
11-05-11, 13:49
سلام

جای شما بودن به جای کارت کپچر یه گیرنده دیجتال ایکس ویژن می گرفتم هم دیگه کانال های تلوزیون رو صاف و بصورت دیجیتال با کیفیت خوب می بینید و هم این که به راحتی از طریق درگاه usb که داره برنامه های که دوست دارید روضبط می کنید تازه امکانات دیگه ای هم داره برای ضبط از ماه واره هم که دیگه الان 90 % رسیور ها خودشون پورت usb با قابلیت ضبط رو فلش دارند فقط بعضی از مدلها از فرمت قابل پخش تو پخش کننده های دیگه هم پشتیبانی می کنند ولی بعضی فرمت مخصوص پخش خودشون رو دارند .
یه راه دیگه هم اینه که کانال های ایرانی رو هم از طریق ماهواره بگیرید . یعنی اگر شما دییش و سایر ملزومات دارید کافی فقط رسیور عوض کنید ( البته اگر قابلیت ضبط نداشت ) و یه دیش اضافه کنید

dr-mrt
11-05-11, 15:49
با توجه به اینکه صحبت کردن در این باره توی انجمن ممنوعه بهتره خیلی اسمشو نیاریم که تاپیک حذف نکنن .
اگه برات امکان داره توی پیام خصوصی جواب بده.

رسی*ور من هم این قابلیت روداره اما فقط توسط خودش پخش میشه که این یکم عذاب اوره وبرای پخش توی سیستم باید یکی یکی اونها رو تبدیل کنم به یک فرمت دیگه.
این دستگاه که گفتی این امکان رو داره که با یک کابل ورودی بهش تصویر بدیم و اون تصویر رو روی فلش ضبط کنه ؟