PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید یک مودم جدید

Danial_Hiv
11-05-11, 11:02
سلام
ما با سیتسم خونه یک مودم معمولی adsl داشتیم و کار میکردیم
چند وقت پیش یک لپ تاپ گرفتیم . الان نیاز هست با اون هم کانکت بشم به اینترنت.
الان باید چه نوع مودمی بخرم؟
یعنی باید مودم وایرلس بخرم بعد بزارم جای مودم فعلی پیش کیس خونه.
بعد هر وقت خواستم مثلا با لپ تاپ بمر مودم وایرلس رو روشن کنم و از روی لپ تاپ مودم رو پیدا کنم و به اینترنت وصل بشوم؟
و اگر از سیستم خونه خواستم وصل بشم با همین وایرلس وصل میشم که کابلش وصل هست به کیس خونه درسته؟
اگر بله چه نوع مودمی وایرلسی باید بخرم؟ بروم هر مودم وایرلسی که به پولم خورد بخرم؟ نوع خاصب نباید باشه با توه به کارم؟
ممنون از شما

D J V A H I D
11-05-11, 12:18
بله شما میتونید باخط ADSL ی که دارید ... یک مودم وایرلس بخرید ... و با لب تاپ ها و گوشی هایی که وایرلس دارند متصل بشید ...

مودم های وایرلس هم مدل های مختلفی داره ... من خودم یه مودم سری G مارک TP link گرفتم تا 2 طبقه و داخل حیاط جوابگوهست ...

اگه میخواهید برد بیشتری داشته باشه فکر میکنم باید سری N بگیری ...

البته من زیاد توی مدلاش و سیستمش وارد نیستم ... ولی میتونی با قیمت 38 یا 40 یه مودم وایرلس سری G بگیری و راحت استفاده کنی ... این مودم خودش دارای Access Point هم هست ...

D J V A H I D
11-05-11, 12:19
ضمنا میتونی PC رو هم با لن وصل کنی ... اگر نه میتونی یه کارت وایرلس رو دستگات نصب کنی ...

Danial_Hiv
11-05-11, 13:00
ضمنا میتونی PC رو هم با لن وصل کنی ... اگر نه میتونی یه کارت وایرلس رو دستگات نصب کنی ...
آره با کابل وصل میکنم به کیس خونه و اون ور هم که با لپ تاپ پیدا میکنم وایرلس رو
بعد پورت خروجی اینها فرق نداره دیگه؟ که چند تا باشه اینها؟
میشه مدل دقیق مال خودتون رو بدید . من هم همین حدود میخوام پول بدم tplink هم مودم قبلی ام هست که جواب داده و خوبه.

D J V A H I D
11-05-11, 13:18
آره با کابل وصل میکنم به کیس خونه و اون ور هم که با لپ تاپ پیدا میکنم وایرلس رو
بعد پورت خروجی اینها فرق نداره دیگه؟ که چند تا باشه اینها؟
میشه مدل دقیق مال خودتون رو بدید . من هم همین حدود میخوام پول بدم tplink هم مودم قبلی ام هست که جواب داده و خوبه.

بله مشکلی نخواهید داشت ... مدل مودم من w8901G هست ...

mohamadi151
25-09-11, 10:11
سلام
من یه مودم 2730 دی لینک نو دارم
میخوام بفروشم
توضیحات بیشتر رو اینجا (Only the registered members can see the link) دادم