PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد نرم افزار Face Recognition برای لپ تاپ HP 4520s

mahan1299
08-05-11, 09:31
با سلام

لپ تاپ های HP سری های i5 کنار وب کمشون این گزینه رو نوشتند( Face Recognition ) به نظر میاد برای تشخص چهره هست و گروه نرم افزارهای امنیتی ولی من چند بار این نرم افزار رو نصب کردم ولی باز مشکل استفاده از اون رو دارم انگار که نصب نشده و حتی توی Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features هم خبری از اون نیست از دوستان عزیز درخواست راهنمایی دارم
ممنون

Pami
09-05-11, 22:12
برنامه ای که نصب میکنید اسمش چی هست ؟

mahan1299
10-05-11, 09:28
برنامه ای که نصب میکنید اسمش چی هست ؟

Face Recognition for HP ProtectTools

mahan1299
14-05-11, 08:34
مثل اینکه کسی با این نرم افزار کار نکرده

دلسردمون کردید

Pami
14-05-11, 11:48
خب باید کسی لپ تاپ HP با این قابلیت رو داشته باشه و برای شما تست کنه ، همینطوری نمیشه نظری داد .
باز پیشنهاد میکنم این PDF رو ببینید ، ظاهرا این قابلیت باید توسط برنامه واسط فعال بشه :

Only the registered members can see the link

Ali67
29-05-11, 15:54
[QUOTE=mahan1299;224120]با سلام

لپ تاپ های HP سری های i5 کنار وب کمشون این گزینه رو نوشتند( Face Recognition ) به نظر میاد برای تشخص چهره هست و گروه نرم افزارهای امنیتی ولی من چند بار این نرم افزار رو نصب کردم ولی باز مشکل استفاده از اون رو دارم انگار که نصب نشده و حتی توی Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features هم خبری از اون نیست از دوستان عزیز درخواست راهنمایی دارم
ممنون.
با سلام
بعد از نصب درایورface recognition باید نرم افزارHP ProtectTools Security Manager نصب کنی وبعد بری داخلش چهرتو بهش معرفی کنی به یه مقدار دقت نیازهست بعد از این لپ تاب شما فقط باچهره شما باز میشه