PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمائی برای خرید دی وی دی رایتر

brother 2
06-05-11, 17:58
سلام
من یک دی وی دی رایتر پایونیر داشتم که بعد از 3 سال خراب شده و هچی پخش و رایت نمی کنه یک دی وی رایتر سونی هم داشتم که بعد از 2 سال خراب شده و هیچی پخش و رایت نمی کنه
الان دیگه نمی دونم چه دی وی دی رایتری بخرم که بعد از یکی دو سال خراب نشه
بنظرتون پلکستور خوبه یا اونم بعد از دو سال خراب می شه ؟

با تشکر

Confocius
06-05-11, 21:17
اگه سونی بگیری باید خوب کار کنه خودم که دارم 2 ساله فعلا داره عالی کار میکنه (خیلی هم ازش استفاده کرد ) . احتمالا اون سونی قبلیت که بعد دوسال خراب شده یا اصل نبوده (با گارانتی رهجو اگه بگیری مطمئن باش که اصله ) یا اینکه با دستگاه رایتر دیجیتال اشتباه گرفته بودیش

Pami
07-05-11, 01:11
وقتی تمام قطعات داخلی رو از لنز و موتور تا شیلد دور رایتر رو چین میزنه و کیفیت ها یکی هست ، زیاد نباید فرقی کنه
قیمت هاشون هم اکثرا به زیر 30 تومن رسیده

hapalii
07-05-11, 14:59
اگر یه رایتر 2 سال کار کنه که خیلی خوبه من همین الان 2 -3 تاش دارم که یکیش از روز اول کار نکرد و گارانتی هم قبول نکرد یه سامسونگ هم هست که سر جمع 2 ماه هم کار نکرد.

به نظر من یه چیز معمولی مثل لایتون بگیرید بهتر از پلکستور های 50 -60 هزار تومانی یه رایتر 25000 تومانی اگر 2 سال کار کنه و فرضا 500 تا هم رایت کنه عمر مفیدش همینه هزینه رایت هر دی وی دی برای شما 50 تومان در میاد نهایتا .

adel_ala1
29-07-11, 16:50
من هم همین چند روز پیش رایترم خراب شد حالا هم بین سونی و لایتون شک دارم که کدومشو بگیرم به نظر شما کدوم بهتره
رایتر قبلی که داشتم لایتون بود حالا میترسم که اگه دوباره لایتون بگیرم بازم مشکل داشته باشه

لطفا کمک کنید

mehrdad_ab
29-07-11, 18:06
من هم همین چند روز پیش رایترم خراب شد حالا هم بین سونی و لایتون شک دارم که کدومشو بگیرم به نظر شما کدوم بهتره
رایتر قبلی که داشتم لایتون بود حالا میترسم که اگه دوباره لایتون بگیرم بازم مشکل داشته باشه

لطفا کمک کنید
لایتون نسبتاً بد نیست .
من الان رایترهایی که میبندم همه لایتون هستند ، یکسال گارانتی سازگار ارقام داره که اگر مشکلی براش پیش بیاد گارانتی چاره سازه .
اواسط کمی اپتیک ضعیف عمل می کرد . الان بیشتر مشکلش مربوط به دربش هست که در بین بیشتر رایترها رایجه ، که اونهم به راحتی قابل حله ( البته اگرگارانتیش تموم شده باشه )