PDA

مشاهده نسخه کامل : یک مشکل در اجرا کردن Cd درون Cd/rom ها !!! ...

CENTRALPC
08-05-07, 17:50
دوستان سلام
بنده وقتی CD نصب درایور کارت گرافیک 6200 را درون درایو قرار میدهم قبلا اتوران داش و میشد از طریق کلیک راست و انتخاب گزینه OPEN درایو مربوطه را باز کرد ولی در حال حاضر هرکاری میکنم این CD باز نمیشه برای یکی دیگر از CD های بنده نیز چنین اتفاقی افتاد یادم نیست CD چی بود ولی این رو میدونم که تنها مشکل فقط این CD نیستویندوز را نیز عوض کردم ولی نشد و همچنان همون پیغام رو میداد از CD مربوطه Image گرفتم با نرم افزار NEROو وقتی خواستم آن را با درایو مجازی باز کنم باز هم همین پیغام رو میداد یک CD ازش رایت کردم ولی باز هم همین پیغام رو میداد دیگه نمیدونم چکار کنم که از شر این پیغام راحت بشوم منتظر راهنمایی های خوب و ارزنده شما عزیزان هستم. همچنین شما میتوانی این پیغام مزاحم را در زیر مشاهده نمایید:
=====
Only the registered members can see the link
=====
با تشکر دوستدار شما

KING
08-05-07, 18:41
سلام عزيزم من يه راه ميگم امتحان كن البته اين تجربه خود بنده هست براي هارد بنده هم اين اتفاق افتاده بود
شما كافيه جا برق و كابل ID سي دي رام در بيار و كابل ديگه بهش وصل كن درست ميشه
براي من هميشه اين اتفاق ميوفته اينجوري درستش ميكنم
البته اين روش غير علمي بود ولي امتحانش مجانيه Only the registered members can see the link

M A H R A D
08-05-07, 20:15
دوست عزیزم یه بار درایو مورد نظر رو از Device Manager میتونید Uninstall کنید و بعدش یه بار سیستم رو ریستارت کنید و بعد ریستارت ، Add new Hardware روبزنی ( اگه نشناخته بود درایو رو)

امتحانش ضرر نداره

CENTRALPC
08-05-07, 20:39
همه این کارا رو کردم فقط با سی دی رام مشکل که نداره با سی دی رایتر و دی وی دی رایتر هم مشکل داره حتی با درایو مجازی هم این پیغام رو میده

Trance
08-05-07, 22:09
اگه همه کار ها رو کردی نشده برو توی بایوس ببین مشکلی نیست.یعنی قسمت تنظیمات بوت گذاشتن اول ودوم وسوم یا اصلا توی بایوس معرفی شدن.اگه مشکل حل شد که هیچ وگرنه احتمال ویروس یا کابل برق سی دی رام یا جامپر ویا مشکل برای خود قطعات پیش امده. بازهم مدیران سایت شما رو بهتر راهنمایی می کنن

CENTRALPC
09-05-07, 07:15
بایوس هم مشكلی نیست همه رو مشتاسه ویروس هم نیست كابل برق و جامپر هم مشكلی ندارد چك كردم

MOHGOLD
09-05-07, 13:56
بایوس هم مشكلی نیست همه رو مشتاسه ویروس هم نیست كابل برق و جامپر هم مشكلی ندارد چك كردم

سلام
دوست عزیز بایوس مادربرد رو به شکل دیفالت در بیار (Set To Deafualt )
( یعنی به شکل پیشفرض کارخانه ای در بیار )
ضمنا ویندوزتون رو دباره نصب کن و بقیه قضایا و تنظیمات IDE ها به صورت پیشفرض باشه
موفق باشید

M A H R A D
09-05-07, 14:06
جامپرها درست نصب شده اند؟

Shahryar
09-05-07, 14:28
یک سوالی این ها Ide هستن یا Sata چراکه شما سه تا دارید و سوال بعدی برای این سه تا از چند تا کابل Ide استفاده میکنید ( اگه میشه کلا درایو هاتون که Ide استفاده میکنند را با کابل هاشون بگید ...

قربانت شهریار

CENTRALPC
10-05-07, 06:52
جامپرها درست نصب شده اند و تنظیمات مادربرد هم به شکل پیش فرض است در مورد کابل های Ide هم باید بگوییم سی دی رام و سی دی رایتر با یک کابل دو سر به مادر برد وصل شده اند هارد و دی وی دی رایتر نیز با هم به مادربرد وصل شده اند و همچنین اون آخری هم درایو مجازی Nero هستش.
همچنین این ها Sata هستند.