PDA

مشاهده نسخه کامل : یکسری مشکلات برای انتقال تصویر به تلویزیون!!!... .

CENTRALPC
08-05-07, 17:49
دوستان سلام
بنده با کارت گرافیک Geforce Fx 5500 Agp تصویر رو توانستم روی تلویزیون انتقال بدهم صدا را هم همینطور فقط مشکلی که آلان وجود دارد این است که تصویر هر 15 ثانیه یک بار لرزش می افتد و تصویر خیلی بد میشود و بعضی وقت ها نیز اندازه تصویر از تلویزیون کوچکتر میشود و یا اینکه تصویر از بالا برش میخورد و کوچک می شود و بنده نام کانال را نمیتوانم مشاهده کنم و در این هنگام تصویر در پایین صفحه حدود 8 سانتیمتری سیاه است . ولی این قضایا بهد از 20 الی 30 ثانیه درست میشود و دوباره این روند هی ادامه دارد . به نظر شما اشکال از کجاست ؟
با تشکر منتظر راهنمایی های شما عزیزان هستم

M A H R A D
08-05-07, 20:33
دوستان سلام
بنده با کارت گرافیک Geforce Fx 5500 Agp تصویر رو توانستم روی تلویزیون انتقال بدهم صدا را هم همینطور فقط مشکلی که آلان وجود دارد این است که تصویر هر 15 ثانیه یک بار لرزش می افتد و تصویر خیلی بد میشود و بعضی وقت ها نیز اندازه تصویر از تلویزیون کوچکتر میشود و یا اینکه تصویر از بالا برش میخورد و کوچک می شود و بنده نام کانال را نمیتوانم مشاهده کنم و در این هنگام تصویر در پایین صفحه حدود 8 سانتیمتری سیاه است . ولی این قضایا بهد از 20 الی 30 ثانیه درست میشود و دوباره این روند هی ادامه دارد . به نظر شما اشکال از کجاست ؟
با تشکر منتظر راهنمایی های شما عزیزان هستم
از 5500 بیشتر از این نمیشه انتظار داشت ...

اون هم با برد A&G که معلوم نیست توی زیرزمین خونه کی مونتاژ کردن !

درایور رو آپدیت کن شاید یه امیدی باشه ...

CENTRALPC
08-05-07, 20:38
ممنون و با تشکر

WORYA_SH
08-05-07, 20:47
از درایور جدید استفاده کن مشکلت تا یه حدی بر طرف میشه .

Mehdi_Full
08-05-07, 22:16
ببینم چرا تصویری كه از كارت گرافیك به تلویزیون منتقل میشه از نظر سایز همیشه كوچكتر هست و مثل خود مانیتور نیست ؟ اگه خودتون امتحان كرده باشین كاملا متوجه منظورم میشین
آیا رزولوشنها در این دو نمایشگر تفاوت داره ؟ و راه حل این مشكل چجوری برطرف میشه ؟
البته گرافیك من Xfx 7100gs 256-512 هست
ممنون میشم اگه كامل توضیح بدین

CENTRALPC
09-05-07, 07:17
Worya_sh جان درایور جدیدش رو گرفتم وقتی سیستم میاد بالا مسخوهی بروی توی قسمت تنظیمات همش میگه درایور را دوباره نصب كنید این رو با دراور دیگری هم تست كردم باز هم همینطوری هست

M A H R A D
09-05-07, 14:16
ببینم چرا تصویری كه از كارت گرافیك به تلویزیون منتقل میشه از نظر سایز همیشه كوچكتر هست و مثل خود مانیتور نیست ؟ اگه خودتون امتحان كرده باشین كاملا متوجه منظورم میشین
آیا رزولوشنها در این دو نمایشگر تفاوت داره ؟ و راه حل این مشكل چجوری برطرف میشه ؟
البته گرافیك من Xfx 7100gs 256-512 هست
ممنون میشم اگه كامل توضیح بدین
چون رزولوشن در تلویزیونها 320x240 هست ولی در مانیتورهای من و شما میتونه متفاوت باشه ...

البته اینی که میخوام الان بگم نمیدونم عملیه یا نه ، ولی امتحانش ضرر نداره :

موقعی که گرافیک رو به تلوزیون وصل کردید رزولوشن رو از طریق همون Display Properties روی مقادیر کمتر

البته بازم میگم نمیدونم درست بشه یا نه ... خودم امتحانش نکرده ام.

سپاس

X Ray
09-05-07, 18:02
مهدی جان راست می گه من سیستمم رو با كارم گرافیك وصل كردم به تلویزیون هم تصویرش كوچیك بود و هم كیفیت نداشت...با 7800 Gt !!!بعد با خروجی مانیتور )pc( وصل كردم به تلویزیون هم سایزش معمولی شد و هم خیلیییییییییی كیفیت داشت...اگه تلویریون ورودی Pc داشته باشه خیلی توپ می شه...

CENTRALPC
10-05-07, 06:44
همه توجه كنند
بنده ایندفعه یك سی دی کارتون و فیلم رو گذاشتم و دیدم که هیچ مشکلی نداره اصلا لرزشی وجود ندارد پس M A H R A D جان شما که علت را گردن برد می آنداختید این میتونه براتون یک تجربه محسوب شود.
بنده وقتی میخواهم برنامه های ماهواره را با کارت دی وی بی روی تلویزیون انتقال دهم لرزش بوجود میآید.
پس میتونه مربوط به چیز دیگری باشد چون اگر لرزش موجود باشد باید روی سی دی فیلم هم باشد.
با تشکر

Mehdi_Full
10-05-07, 12:51
مهدی جان راست می گه من سیستمم رو با كارم گرافیك وصل كردم به تلویزیون هم تصویرش كوچیك بود و هم كیفیت نداشت...با 7800 Gt !!!بعد با خروجی مانیتور )pc( وصل كردم به تلویزیون هم سایزش معمولی شد و هم خیلیییییییییی كیفیت داشت...اگه تلویریون ورودی Pc داشته باشه خیلی توپ می شه...

بهنام جان منظورت از خروجی مانیتور چیه ؟
من مانیتورم ال سی دی سری سپید فام ال جی هست

M A H R A D
11-05-07, 11:25
پس M A H R A D جان شما که علت را گردن برد می آنداختید این میتونه براتون یک تجربه محسوب شود.

بله حتماً Only the registered members can see the link

Hooshi
09-06-07, 14:26
بهنام جان منظورت از خروجی مانیتور چیه ؟
من مانیتورم ال سی دی سری سپید فام ال جی هست

تلويزيون جديدا مثلا تلويزيون LCD ورودي مانيتور را هم دارند !
خب منظور ايشون هم همين پرت مانيتوره!:1. (27):