PDA

مشاهده نسخه کامل : تبدیل فایل اجرایی به سورس آن

daria_
02-05-11, 13:39
سلام :give_rose: ... من کمک لازم دارم.
من یه سری عکس داشتم که یه بنده خدایی اومده عکسام رو به فایل اجرایی exe تبدیل کرده (نمی دونم چطوری و با چه نرم افزاری؟!:1. (27):) حالا می خوام عکسام رو از این حالت در بیارم ، باید چه کار کنم؟ می خوام عکس هام رو به صورت تک تک داشته باشم و بتونم روشون تغییر بدم .
خواهش می کنم اگر کسی می دونه و می تونه زودتر راهنماییم کنه:1. (29):

daria_
04-05-11, 12:37
هیچ کس نیست کمکم کنه ؟! please ! کمممممممممممممممممممممممم ممک

mehrdad_ab
05-05-11, 12:01
هیچ کس نیست کمکم کنه ؟! please ! کمممممممممممممممممممممممم ممک

سلام
احتمالاً این دوستتون پسوند فایل ها رو عوض نکرده ؟
شما پسوند یکشون رو از exe به JPEG تغییر بدین ببینین تفاوتی می کنه ؟

ravegoat
14-05-11, 20:40
سلام :give_rose: ... من کمک لازم دارم.
من یه سری عکس داشتم که یه بنده خدایی اومده عکسام رو به فایل اجرایی exe تبدیل کرده (نمی دونم چطوری و با چه نرم افزاری؟!:1. (27):) حالا می خوام عکسام رو از این حالت در بیارم ، باید چه کار کنم؟ می خوام عکس هام رو به صورت تک تک داشته باشم و بتونم روشون تغییر بدم .
خواهش می کنم اگر کسی می دونه و می تونه زودتر راهنماییم کنه:1. (29):

با سلام!

دوست گرامي عضويتتون رو در PCN تبريك مي گم! به علاوه بابت تاخير در پاسخ هم عذر مي خوام...

يكي از راه حل هايي كه به ذهنم مي رسه هموني هست كه دوست عزيزمون در پست #3 بهش اشاره كرد.

اما اگه اين عكس ها با نرم افزاري تبديل به فايل اجرايي شدند كه باعث ميشه عكس ها به عنوان resource در فايل exe قرار بگيرند، شايد بشه با نرم افزاري مثل ResHacker يا با يه نرم افزار مشابه اين منابع عكس رو از فايل اجرايي استخراج كرد.
در صورتي هم كه اين عكس ها به صورت باينري در قسمتي از فايل هاي exe قرار گرفته باشند و البته كد نشده باشند، ميشه با نرم افزار WinHex كد باينري عكس رو استخراج كرد كه البته دردسر هم داره.

موفق باشيد
آرمين

daria_
22-05-11, 14:16
سلام
احتمالاً این دوستتون پسوند فایل ها رو عوض نکرده ؟
شما پسوند یکشون رو از exe به JPEG تغییر بدین ببینین تفاوتی می کنه ؟

نه ، آخه 30 تا عکس بود ، که همشون شدن یکی !!!! وقتی روی اون یکی کلیک می کنم پشت سر هم اون 30تا عکس رو نشون می ده (مثل یه فایل اجرایی) ، اگر هم وسطش یک کلیک بکنم خارج میشه !!! و باید دوباره از اول عکس ها رو ببینم !!!

daria_
22-05-11, 14:19
با سلام!

دوست گرامي عضويتتون رو در PCN تبريك مي گم! به علاوه بابت تاخير در پاسخ هم عذر مي خوام...

يكي از راه حل هايي كه به ذهنم مي رسه هموني هست كه دوست عزيزمون در پست #3 بهش اشاره كرد.

اما اگه اين عكس ها با نرم افزاري تبديل به فايل اجرايي شدند كه باعث ميشه عكس ها به عنوان resource در فايل exe قرار بگيرند، شايد بشه با نرم افزاري مثل ResHacker يا با يه نرم افزار مشابه اين منابع عكس رو از فايل اجرايي استخراج كرد.
در صورتي هم كه اين عكس ها به صورت باينري در قسمتي از فايل هاي exe قرار گرفته باشند و البته كد نشده باشند، ميشه با نرم افزار WinHex كد باينري عكس رو استخراج كرد كه البته دردسر هم داره.

موفق باشيد
آرمين

ممنونم ، خواهش می کنم ، فکر می کردم دیگه کسی جوابم رو نمیده !
با rechacher امتحان کردم ، سورس فایل رو نشناخت با ویژوال بیسیک هم امتحان کردم ، بازم سورس فایل رو نشناخت ، الان میرم با winhex امتحان کنم ، بهتون خبر می دم ... حالا اگر کد شده باشن دیگه نمیشه کاری کرد؟

ravegoat
23-05-11, 07:05
ممنونم ، خواهش می کنم ، فکر می کردم دیگه کسی جوابم رو نمیده !
با rechacher امتحان کردم ، سورس فایل رو نشناخت با ویژوال بیسیک هم امتحان کردم ، بازم سورس فایل رو نشناخت ، الان میرم با winhex امتحان کنم ، بهتون خبر می دم ... حالا اگر کد شده باشن دیگه نمیشه کاری کرد؟

كد شدن در اين نوع نرم افزار ها به صورت دوطرفه هستش؛ دقيقا" مثل Codec صدا و تصوير و بعيد مي دونم كه عكس ها با كليدي رمز نگاري شده باشن. در نتيجه اگه عكس ها كد هم شده باشن، باز امكانش هست كه بشه به عكس ها دسترسي پيدا كرد.
اگه اسم نرم افزاري رو هم كه با اون عكس ها رو تبديل به EXE كرديد بفرماييد شايد دوستان و بنده بتونيم بهتر شما رو راهنمايي كنيم.

با سپاس
آرمين