PDA

مشاهده نسخه کامل : pc من تصویر نمی دهد

MR TASH
01-05-11, 09:35
دوستان مشکلی داشتم که خیلی وقت است من را رنج می دهد.

دیروز سیستم را باز کردم و تمام وسایل سخت افزاری مادربرد را جدا سازی کردم و تمیز کردم و تمام کارهای ایمنی را نیز رعایت کردم و بار اول نیست که این کار را می کنم و هر بار که این کار را انجام می دهم همان مشکل برای من تکرار می شود یعنی وقتی که سیستم را بعد از پاک سازی روشن می کنم هیچ تصویری به من نمی دهد در صورتی که تمام اجزای سخت افزاری کامپیوتر در حال کار کردن است. و باید دو باره سیستم را جدا سازی کنم و یا اینکه سی پی یو را خارج کنم و دوباره جا بزنم تا مگر اینکه تصویر دهد. اما من از این مشکلات سخت افزاری سیستمم خسته شدم میخواستم ببینیم دوستان تجربه ای در این مورد دارند یا نه تا کمکی به من بکند چون این بار من هر چقدر با سخت افزار سیستم بازی می کنم دیگر از تصویر خبری نیست دیشب تا صبح فقط من سی پی یو را خارج کردم و وارد کردم رم ها رو جا به جا کردم و گرافیک هامو تعویض کردم هت سینک سی پی بو رو شل و سفت بسیتم اما مشکل حل نشد که نشد. اخرش من نفهمیدم مشکل از کجاست.

Over_Cracker
02-05-11, 03:25
سلام محمد جان.
اسپیکر بیزر هیچ عکس العملی نداره؟

شما باید یک کارت دیباگر روی اسلات PCI قرار بدید تا با تحلیل کد بایوس مربوطه، ببینیم فرایند بوت سیستم در چه مرحله ای متوقف میشه.

مشخصات سیستمتون رو هم بفرمایید... سوکت پردازنده کثیف نشده که عایق بشه؟

MR TASH
03-05-11, 10:37
مشخصات سیستمتون رو هم بفرمایید... سوکت پردازنده کثیف نشده که عایق بشه؟
شما واقعا استادی چرا کثیف شده بود. اما یک مشکلی که من برای مادربردم با بی احتیاطی به وجود اوردم این بود که چندتا از پین های محل قرار گیری را کج کردم که با سوزن و یک زره بین خیلی قدرت مند نشستم همشون رو صاف کردم بعد امتحان کردم دیدم نه تصویر نمی ده بعد دوباره بازش کردم و پین هارو با سوزن کشیدم بالا منظور تمام پین های بود که کج کرده بود 5 تا پین رو کج کردم بعد سیستم بالا اومد. اما فکر میکنم دیگه باید مادربرد رو بندازم تو اشغالی کسی مادربرد من رو نمی خواد

vahidzamanzadeh
29-05-11, 13:57
سلام عزیز تو یه بارهم چیپست کابل دیتای هارد رو که از هارد میاد به شاخه بغلی وصل کن یا اینکه با دقت ببین پاور رو درست بستی یا نه دیگه هیچوقت به پاور دست نزن به احتمال زیاد اشکال از کابل دیتای هارده امتحان کن ببین چی میشه حتما به ماهم بگو