PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک لپ تاپ خاص

ENASAP
30-04-11, 17:59
برای یک فروشگاه لپ تاپی نیاز داریم که مشتری ها بتونند خودشون از طریق این لپ تاپ یکسری کاتالوگها و قیمت و ... کالاها رو ببینند و بعد سفارش بدهند. در ضمن لازمه که مانیتور دستگاه لمسی یا به اصطلاح Touch-pad باشه تا نیازی به استفاده از ماوس و کی برد نباشه. (یک چیزی شیبه کیوسک های بانکی)

- باید تبلت استفاده کنیم یا گزینه های مناسبتری هم هست؟
- پیشنهاد اساتید و دوستان چی هست؟
- حدود قیمت؟

با سپاس

Confocius
30-04-11, 19:30
معمولا خود فروشنده ها باید یک All in one انتخاب کنن ، چون هم صفحش تاچ هست و هم ... کلا بیشتر به درد فروشنده ها میخوره !
اگه بودجت نسبتا خوب هست به نظر من imac بگیر بسته به نوع کارهای خودت یک مدلش رو انتخاب کن ( هر مدل کانفیگ متفاوتی داره) قیمت هم نسبتا بالاست ، نسبتا به نوع کانفیگ ها از 1.5 هست به بالا .

ENASAP
30-04-11, 20:43
معمولا خود فروشنده ها باید یک All in one انتخاب کنن ، چون هم صفحش تاچ هست و هم ... کلا بیشتر به درد فروشنده ها میخوره !
اگه بودجت نسبتا خوب هست به نظر من imac بگیر بسته به نوع کارهای خودت یک مدلش رو انتخاب کن ( هر مدل کانفیگ متفاوتی داره) قیمت هم نسبتا بالاست ، نسبتا به نوع کانفیگ ها از 1.5 هست به بالا .

ضمن تشکر، سیستم عامل حتما" باید ویندوز باشه چون نرم افزارهاشون تحت ویندوز فقط کار می کنه. imac اگر اشتباه نکنم سیستم عاملش مک هست!
- آیا امکان نصب ویندوز داره؟
- در صورت امکان لینکی از مدل مورد نظرتون بگذارید.

بی صبرانه منتظر نظر سایر اساتید هستم.

Stream
30-04-11, 21:58
نصب ویندوز روی iMac مشکلی نداره ولی صفحه اش تاچ نیست.

HP چندین مدل Touchscreen All-in-one داره، توی بازار هم فکر می کنم پیدا بشه.
Only the registered members can see the link/Home

hapalii
30-04-11, 23:38
اگر اندازه صفحه براتون مهمه که بزرگ باشه که خوب فکر کنم all in one جدید msi خوب باشه اکثرا ویندوز تاچ 7 دارند و قیمتها هم از 1.5 میلیون به بالا اما اگر صفحه 10 اینچی هم جواب کارتون می ده خوب تبلت به صرفه تره هر چند که اکثرا اندروید هستند .

تو این لینک می تونید مدل های مختلف msi رو ببنید از همین سایت هم می تونید قیمتهاش رو ببینید .
Only the registered members can see the link

ENASAP
01-05-11, 01:49
نصب ویندوز روی iMac مشکلی نداره ولی صفحه اش تاچ نیست.

HP چندین مدل Touchscreen All-in-one داره، توی بازار هم فکر می کنم پیدا بشه.
Only the registered members can see the link/Home

مهمترین موضوع داشتن تاچ اسکرین روی مانیتور است! در صورت امکان از برند دل یا برندهای معتبر دیگر چند مدل تبلت بادوام هم معرفی نمایید.

اگر اندازه صفحه براتون مهمه که بزرگ باشه که خوب فکر کنم all in one جدید msi خوب باشه اکثرا ویندوز تاچ 7 دارند و قیمتها هم از 1.5 میلیون به بالا اما اگر صفحه 10 اینچی هم جواب کارتون می ده خوب تبلت به صرفه تره هر چند که اکثرا اندروید هستند .

تو این لینک می تونید مدل های مختلف msi رو ببنید از همین سایت هم می تونید قیمتهاش رو ببینید .
Only the registered members can see the link

تبلت ها از 10 اینج بزرگتر ندارند؟ اگر بخواهیم تبلت بگیریم پیشنهاد شما کدام برند و مدل هست؟

hapalii
01-05-11, 18:00
من که تبلت بزرگ تر از 10 اینچ ندیدم . تو بازار برند های معتبرش اپل و سامسونگ که خوب سیستم عاملش ویندوز نیست یا مک یا اندروید البته برند متفرقه با سیستم عامل ویندوز 7 دیدم اما نمی دونم خوبه یا نه .
فوجیستو زیمنس هم یه سری نوت بوک داره که مانیتور می چرخه و قابلیت تاچ هم داره من یک مدل قدیمیش با ویندوز ایکس پی تاچ یه مدت داشتم مدل های جدیدش هم تو بازار هست واقعا چیز عالی و خوبی بود اما قیمت ندارم و گمان هم نمی کنم زیر 1.5 میلیون باشه .