PDA

مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک، خرید بهترین لپ تاپ برای کار با فتوشاپ

parham252
29-04-11, 12:13
Dio
سلام خدمت تمام عزیزان
دوستان من بودجه ام محدود هستش و در حدود 600000 تومان بیشتر نیست و می خوام یه لپ تاپ برای کار با نرم افزار فتوشاپ بخرم و مانیتورش هم 12 به بالا باشه.
گزینه های زیادی دارم که اگه لازم بشه خدمتتون عرض می کنم اما بعضی از دوستان می گن برای کارای فتوشاپ گرافیک شما باید ATI 1 G باشه حداقل و اگه جزء این باشه کارت راه نمی افته.
حالا می خواستم بدونم نظر دوستان چیه و بهترین لپ تاپ رو بهم معرفی کنن.

با سپاس فراوان از همه

hapalii
29-04-11, 15:45
سلام

فکر نمی کنم فتوشاپ نیاز به گرافیک خیلی قوی داشته باشه البته بستگی به نوع کار شما هم داره جدیدا که من حتی انیمیشن دیدم که با فتوشاپ درست شده بوده اما اگر استفاده معمول از فتوشاپ دارید نیاز به گرافیک قوی نیست در عوض میزان رم و قدرت سی پی یو مهم تره.
در کل من فکر می کنم استفاده از PC برای کار با فتوشاپ خیلی بهتره مانیتور بزرگ تر باعث میشه خیلی راحت تر تو محیط فتوشاپ کار کنید فکر کنم لب تاپ برای کار با فتوشاپ محدودیت های زیادی ایجاد کنه اما در کل اگر ناچار هستید فقط ار لپ تاپ استفاده کنید این مدل فکر کنم بد نباشه البته گرافیک مجزا نداره .

Acer Aspire 5742-382G50Mncc

parham252
29-04-11, 15:59
مرسی از نظرتون
آره من مجبورم فقط با لپ تاپ کار کنم و یه سوال دارم شما به چه دلیل این محصول رو پیشنهد دادین؟یهنی در انتخاب اون چه ویژگی هایی رو در نظر گرفتین؟

hapalii
29-04-11, 23:59
من فقط فاکتور قیمت رو در نظر گرفتم و اینکه cpu بهتری از دوال کور های قدیمی داشته باشه خوب گارانتی اش هم که سازگار ارقام فکر نمی کنم با 600 تومان بشه مثلا مدلی رو انتخاب کرد که i5 باشه یا مثلا 4 گیگ رم داشته باشه اگر شما مدلی رو می شناسید با این شرایط و گارانتی خوب، قطعا انتخاب بهتریه .

Confocius
30-04-11, 10:21
به نظر من بودجت برای خرید یک لپ تاپ برای کار با فتو شاپ کافی نیست ، چون اگه بخوای حرفه ای با فتوشاپ کار کنی حداقل باید 750 پول برای بودجه در نظر بگیری .

parham252
01-05-11, 12:07
سپاس
اما با توجه به بودجه ای که من دارم بهترین پیشنهاد چیه؟حقیقتا سخته برام بخوام بیشتر از این خزینه کنم.
و دیگه اینکه به چه علت شما می فرمایید که باید 750 داشته باشم یعنی اون سیستم چه ویژگی هایی باید داشته باشه به نظر شما؟
مرسی

hapalii
02-05-11, 16:53
سلام

با توجه به بوجه شما فکر کنم اگر بتونید این دستگاه دست دوم رو که تو همین فروم برای فروش گذاشته اند بخرید برد کردید همین که هنوز گارانتی داره می تونه شما رو از سلامت دستگاه مطمئن کنه سلامت ظاهری اون هم که دیگه کار دیدن همین .

Only the registered members can see the link

98percent
06-08-11, 16:24
HP و samsung و acer مدل های خوبی دارن . مثلا این مدل از samsung :
samsung RV511-A04