PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی بحث و تبادل نظر پیرامون پاور Antec Quattro 1200W

Moein
21-04-11, 22:14
خوشحال می شویم دوستانی که بررسی پاور Antec Quattro 1200W را در شهر سخت افزار مطالعه نمودند، نظرات، مشکلات و هرگونه بحث پیرامون این بررسی را در این تاپیک مطرح نمایند.

لینک بررسی در شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link)

موفق و پیروز باشید

brother 2
22-04-11, 11:15
با سلام
اول از زحمات تمام دوستانی که در جهت افزایش اطلاعات ما تلاش می کنند تشکر می کنم .
در مورد تستی که انجام شده باید بگم نقد منصفانه ای صورت گرفته و این جای تشکر داره . در سایت های انگلیسی زبان هم نتایج نزدیک به نتایج بررسی شهر سخت افزار است .
یک خواهش داشتم اگر ممکنه پاور های گرین 1000 بی گولد و 1250 بی گولد رو هم بررسی کنید چون وقتی می خواهیم این پاور ها رو به کسی پیشنهاد بدیم واقعا از عملکرد اون در حالات بالای 75 درصد لود مطلع نیستیم . اخیرا در سایتهای معتبر خارجی من خودم شاهد بودم که پاور های گرون قیمت کولر مستر و او سی زی نتونستن تستها رو پاس کنن به همین علت از نتایج انتک 1200 تعجب نکردم .
اگر امکان داره در لیستی به صورت ماهانه با استفاده از اطلاعات سایت های معتبر خارجی بهترین پاورها و نحوئ تهیه آنها رو جهت هرچه بهتر شدن رقابت در بازار و از رده خارج شدن محصولات با قیمت بالا و کیفیت نچندان مناسب رو اعلام می کردید . من خودم در یکی از سایت ها دیدم که پاور 700 وات سایلنت پرو تست شده توسط آنها از خازنهای 85 درجه که نام شرکت سازننده آن مشخص نبود استفاده شده بود حالا ما باید چقدر پول بابت این پاور به نماینده های دریا کامپیوتر بدیم . انتک با این همه قطعات ژاپنی نتایجش این شد وای به حال کولر مستر .
اینم چند تا لینک که موید درستی نتایج اعلامی شما دوستان محترم هست
با تشکر
همیشه شاد و موفق باشید
Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

saeid pc
22-04-11, 23:27
ممنون خیلی خوب بود.
یه سوال دارم.چرا در پاورها از خازن جامد استفاده نمیکنن؟
بعد قیمته این پاوره چقدره؟