PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي افزايش سرعت اينترنت

X62
19-04-11, 16:49
سلام. دوستان آيا نرم افزاري وجود داره كه سرعت اينترنت ديال آپ رو افزايش بده؟ چيزي مي‌شناسيد كه معتبر باشه و احيانا خودتونم استفاده كرده باشيد؟

X62
19-04-11, 16:53
البته انتظار معجزه هم ندارم.

X62
20-04-11, 19:33
دوستان اگر اين سوال ارزش پاسخ دادن نداره بي‌رو‌درواسي بگيد؟

mehrdad_ab
20-04-11, 21:08
سلام. دوستان آيا نرم افزاري وجود داره كه سرعت اينترنت ديال آپ رو افزايش بده؟ چيزي مي‌شناسيد كه معتبر باشه و احيانا خودتونم استفاده كرده باشيد؟
سلام
دوست عزیز چیزایی که توی اینترنت شنید که با انجامشون سرعت دایال آپ میره بالا ، تبلیغاتی بیشتر نیست ، چرا ؟
چون عملاً سرعت اینترنت به پهنای باند و خطوط ماهواره ای دیجیتال برمیگرده که در سری دایال آپ ، از خطوط آنالوگ استفاده میشه
چند سال پیش نرم افزار Modem buster زیادی اسم درآورده بود ، چند نسخشو من نصب کردم ، اما تفاوتی احساس نکردم ، به هر حال بنا به چیزی که از قبل یادم مونده ، این نرم افزار رو بهتون پیشنهاد میدم.
اما پیشنهاد نهائیم استفاده از مودمهایی که به تازگی ارائه میشن و سرعتی چند برابر دایال آپ دارن و با قیمتی حدود 70 تومن ( چیزی که توی اینترنت دیدم ) به فروش میرسن و با شارژ ماهینه 10 هزار تومن به راحتی ازش استفاده کنید.( البته اگر تهیه Adsl واستون مقدور نباشه )
ولی از هیچی بهتره و کلی هم در هزینه کارت و هزینه قبض مخابرات میصرفه . در ضمن هر جا و هر مکان اینترنت دارین

mohamad70
20-04-11, 21:16
دوست عزیز

اگه می خواید سرعت دانلودتون بهبود داده بشه نرم افزار Internet downlod manager گزینه خیلی خوبیه

در مورد بهبود سرعت در محیط وب نرم افزار مفیدی سراغ ندارم

اما شما از اینترنت Dial Up نباید انتظار دانلود با سرعتی بیش از 7KB/s داشته باشید.

X62
21-04-11, 01:21
مهرداد و محمد عزيز از راهنمايي‌تون خيلي ممنون. اينو براي دانلود نمي‌خوام. براي گشت‌و‌گذار توي اينترنت و لود سريعتر صفحات مي خواستم. اتفاقا شايد تعجب كنيد اما واسه من دانلود منيجر اپرا سريعتر از IDM هستش!چرا نمي‌دونم.
mehrdad_ab جان اگه ميشه در مورد اون مودم‌هايي كه گفتيد مي خوام بيشتر بدونم. جريانش چيه؟ساخت كجاس؟ چه جور عمل مي‌كنه؟ خلاصه يه توضيحي بديد. ممنون

X62
21-04-11, 01:21
مهرداد و محمد عزيز از راهنمايي‌تون خيلي ممنون. اينو براي دانلود نمي‌خوام. براي گشت‌و‌گذار توي اينترنت و لود سريعتر صفحات مي خواستم. اتفاقا شايد تعجب كنيد اما واسه من دانلود منيجر اپرا سريعتر از IDM هستش!چرا نمي‌دونم.
mehrdad_ab جان اگه ميشه در مورد اون مودم‌هايي كه گفتيد مي خوام بيشتر بدونم. جريانش چيه؟ساخت كجاس؟ چه جور عمل مي‌كنه؟ خلاصه يه توضيحي بديد. ممنون

mehrdad_ab
21-04-11, 11:35
سلام
خواهش می کنم
یه نمونه از این مودم ها رو عکسش رو براتو گذاشتم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
لینک یکی از سایت هایی که برای تبلیغ اون رو گذاشتن رو هم براتون پ.خ کردم
روال کارشون هم اینه که مثل یه فلش مموری متصل میشن به کامپیوتر بدون نیاز به هیچ خط تلفنی
فقط با یه سیم کارت
برای نمونه دوست من از سیمکارت همراه اول استفاده میکنه
10 هزار تومن سیمکارت رو شارژ می کنه و بعد یه بسته GPRS میخره
البته برای خرید GPRS هزینه ای نمیده و از همون 10 هزار تومن کسر میشه ( از سایت همراه اول )
بعد اینترنتش به مدت یک ماه با سرعتی چند برابر دایال آپ و دانلود نامحدود برقرار میشه
هیچ محدودیت زمانی و مکانی هم نداره
هرجا که گوشی خط بده ، شما اینترنت دارین
توضیحات کامل رو هم سایت تبلیغاتیش داده
موفق باشین

X62
22-04-11, 01:39
mehrdad_ab جان از پاسخگويي‌تون بازم ممنون.
وسيله جالبيه كه از وجودش خبر نداشتم.