PDA

مشاهده نسخه کامل : کدوم شرکت adsl از همه بهتره؟

shabi
17-04-11, 19:25
من دنباله یه شرکت خوب و با کیفیت برای اینترنت پرسرعت هستم ما در محدوده نارمکیم . میشه راهنماییم کنید از کدوم شرکت راضی بودید؟این قد زیادن گیج شدم :1. (2):

hapalii
18-04-11, 00:09
سلام

تعداد این شرکت ها زیاد نیست و فقط 11 تا است قبلا که همین 11 تا بود اگر الان اضافه تر نشده باشه تازه از همین 11 تا هم بعضی سرویس ADSL نمی دهند یا اگر دارند اونقدر کم و تبلیغات ندارند که من حداقل خبر ندارم شاید هم تو تهران زیاد فعال نیستند . اون چیزی که شما رو گیج کرده نمایندگی های این شرکتها هستند که همه هم به اسم خودشون کار می کنند .
در باره این که کدام این ها خوبه فکر نکنم بشه نظر داد چون علاوه بر کیفیت این شرکتها عوامل دیگه ای مثل مرکز مخابرات تجهیزات انها هم دخیل یعنی شاید سرویس یک شرکت توی یک مرکز مخابرات خوب باشه اما تو مرکز مخابرات دیگه نه .

من خودم صبا نت دارم خوب مثل هر خدمات دیگه ای تو ایران مشکلاتی داره اما بزنم به تخته الان چند ماهی بی مشکل بوده یا بهتر بگم کم مشکل در باره شارژ و دیدن ریز مصرف این چیزها هم فکر کنم سایتش خیلی خوبه قیمتش هم فکر کنم ارزان ترین سرویس رو میده من خودم خیلی راحت از شارژ الکترونیک استفاده می کنم از طریق سیستم بانکی فقط شارژ الان 3 ماهه است و باید 3 ماهه شارژ بشه البته فکر کنم برای مشتری های تازه اینطور نباشه.

تو این لینک هم می تونید اسم این 11 شرکت اصلی رو ببینید و روی هر کدام کلیک کنید و به سایت شرکت برید .

Only the registered members can see the link