PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پرینتر رنگی

designme
13-04-11, 17:55
سلام خسته نباشید
یه پرینتر لیزری میخوام بخرم رنگی + اینکه قابلیت کپی رنگی هم داشته باشه(اسکنر داشته باشه)
بودجم 200 تومنه
اگر میشه راهنمایی بفرمایید

designme
14-04-11, 10:06
? .

hapalii
14-04-11, 16:39
سلام

با 200 هزار تومان فکر نکنم چیزی بشه معرفی کرد شاید جوهر افشان بتونید تهیه کنید در ضمن پرینتر های لیزری رنگی هزینه پرینت رو بالا می برند چون تونر های رنگی معمولا خیلی گرونه کلا پرینتر رنگی لیزری در مقیاس خانگی یا اداری کوچیک من که چیزی ندیدم ارزش خرید داشته باشه اما اگر می تونید از رنگی بودنش صرف نظر کنید من این مدل خودم برای اداره گرفتم HP - LaserJet M1522nf MFP چیز خیلی خوب و کاریی هست البته قیمتش هم حدود 340 تومان مدل های تا 200 تومان هم هست برای کار خانگی خوبه .

designme
14-04-11, 17:24
سلام

با 200 هزار تومان فکر نکنم چیزی بشه معرفی کرد شاید جوهر افشان بتونید تهیه کنید در ضمن پرینتر های لیزری رنگی هزینه پرینت رو بالا می برند چون تونر های رنگی معمولا خیلی گرونه کلا پرینتر رنگی لیزری در مقیاس خانگی یا اداری کوچیک من که چیزی ندیدم ارزش خرید داشته باشه اما اگر می تونید از رنگی بودنش صرف نظر کنید من این مدل خودم برای اداره گرفتم HP - LaserJet M1522nf MFP چیز خیلی خوب و کاریی هست البته قیمتش هم حدود 340 تومان مدل های تا 200 تومان هم هست برای کار خانگی خوبه .
متشکر از پاسختون
برای کارهای خونگی میخوام
رنگی بودنش که مهمه، حالا برای جوهر افشان چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟

hapalii
15-04-11, 16:43
سلام

اگر جوهر افشان بخواهید این مدل فکر کنم خوب باشه CANON PIXMA MP550 قیمتش هم حدود 140 هزار تومان تا جایی که یادمه روش تانک جوهر هم نصب می شد کرد البته اگر شما چاپ زیادی ندارید بهتره درگیر تانک جوهر نشید از کارتریج های قابل شارژ استفاده کنید.