PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای فریز کردن یا کاربرد مشابه

bill geits
11-04-11, 18:36
حقیقتش سیستم خونه رو چن نفر استفاده می کنیم و به علت استفاده چند نفره، اونم به مدت زیاد در روز، در مدت زمان کوتاهی ویندوز معیوب میشه و مجبور میشم عوضش کنم. هربار عوض کردن ویندوز و ریختن درایورها و نرم افزارها زمان زیادی رو ازم می گیره.
دنبال یه راه حلم !
چیزایی در مورد فریزکردن، بک آپ گرفتن از درایورها و پشتیبان گرفتن از ویندوز شنیدم. اما اطلاعات کافی ندارم
دوستان چه پیشنهادی دارن؟
لطفا راهنمایی کنید

designme
11-04-11, 22:13
حقیقتش سیستم خونه رو چن نفر استفاده می کنیم و به علت استفاده چند نفره، اونم به مدت زیاد در روز، در مدت زمان کوتاهی ویندوز معیوب میشه و مجبور میشم عوضش کنم. هربار عوض کردن ویندوز و ریختن درایورها و نرم افزارها زمان زیادی رو ازم می گیره.
دنبال یه راه حلم !
چیزایی در مورد فریزکردن، بک آپ گرفتن از درایورها و پشتیبان گرفتن از ویندوز شنیدم. اما اطلاعات کافی ندارم
دوستان چه پیشنهادی دارن؟
لطفا راهنمایی کنید

نرم افزار Deep Freeze یکی از معروفترین نرم افزار ها تو این زمینست
بعد از نصب سیستم رو فریز میکنه، این کار سبب میشه هرجور تغییر نرم افزاری(نصب/حذف فایل و نرم افزار-ویروسی شدن و...) بعد از یک restart کاملا به حالت اولیه برگرده
دانلود نسخه 6full ، 31MB (Only the registered members can see the link)
دانلود نسخه 7.10,121MB (Only the registered members can see the link oad.com.zip)

لینک راهنما (Only the registered members can see the link)

Soltaan
03-05-11, 14:26
برنامه Deep freeze بیشتر به درد دانشگاه ها و کافی نت ها می خورده این برنامه باعث میشه پس از restart شدن سیستم همه چیز به حالت قبل برگرده
بهترین کار برای سیستم های خانگی استفاده ازنرم افزارهای Backup گیری هست . به نظر من بهترین نرم افزار دراین زمینه Acronis True Imgae هست . پس از نصب نرم افزارها و تمامی درایورها از سیستم پشتیبان تهیه میکنید هر زمان سیستم خراب شد در عرض چند دقیقه به حالت زمانی که Backup گرفتید بر می گردونه

bill geits
12-05-11, 14:00
مرسی
امتحان می کنم و خبرشو می دم