PDA

مشاهده نسخه کامل : کاهش قیمت ماژول های رم آغاز شد !

Shahryar
05-05-07, 16:23
خبر هایی در هفته گذشته از کاهش قیمت ماژول های رم به گوش می رسید که باعث خوشحال شدن بسیاری از خریداران شده بود . این کاهش قیمت از امروز رسما در فروشگاه های الکترونیکی و فروشگاه های محصولات شرکت های بزرگ آغاز شده است .

یکی از دلایل کاهش قیمت ماژول های رم ورود ویستا و کم کم جا افتادن این سیستم عامل به جای ویندوز XP هست چراکه سیستم مورد نیاز ویستا برای خوب اجرا شدن حداقل به 512 مگابایت نیاز دارد و در صورتی که شما برنامه های مختلف و یا بازی هایی روی آن داشته باشید در اجرای آن ها مشکل پیدا خواهید کرد بنابراین شرکت های سازنده قطعات شروع به کاهش قیمت ماژول های خود کردند که باعث فروش بیشتر محصولات رده بالای خود و هم باعث رونق سیستم عامل ویستا می شود . در این کاهش ما شاهد قیمت های استثنایی در مدل ها در بازار هستیم برای مثال ماژول های رم 2 گیگابایت ( دو عدد ماژول 1 گیگابایتی ) از سری DDR2 677 Corsair Value از قیمت بالای خود به 103 یورو کاهش قیمت داده است .

یکی دیگر از محصولات کاهش قیمت یافته رم KingStone HyperX با حافظه 2 گیگابایت ( دو عدد ماژول 1 گیگابایتی ) می باشد که به 145 دلار کاهش قیمت داده است . با وجود اینکه این رم در حالت عادی یک رم DDR2 800 می باشد توانایی پشتیبانی از باس 1066 نیر را به راحتی دارد .

با این کاهش قیمت شما توانایی خرید رم های دو گیگابایتی را که تا چند روز پیش قیمتی حدودا برابر 200 دلار داشتند را با قیمت تقریبا نصف دارید . چنانچه پیش می رود به زودی سیستم عامل ویستا رونق بیشتری خواهد گرفت و سیستم های کاربران ترقی خاصی خواهد کرد .

دوستان عزیز برای دیدن تاثیر ویستا بر این کاهش قیمت اینجا را میتونید ببینید : ( ممنون از دوست عزیز Trance )

Only the registered members can see the link

نویسنده : یک بچه های خوب ! :1. (27):

منبع : شــــــهر سـخــــت افــزار ! (Only the registered members can see the link)

بچه ها سی نمی خواد رم بخره ؟

شاد و پیروز باشید
شهریار

M A H R A D
05-05-07, 19:29
سلام دستت درد نکنه شهریار جان ...

برای مثال ماژول های رم 2 گیگابایت ( دو عدد ماژول 1 گیگابایتی ) از سری DDR2 677 Corsair Value از قیمت بالای خود به 1.3 یورو کاهش قیمت داده است .

چند یورو ؟!! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

KING
05-05-07, 20:26
ايول شانس آوردم نخريدم
من ميخام تو اين چند روزه سيستم بتركونم ميخام احسابي ارتقاش بدم
و از نظرات شما دوستان هم نيز استفاده خواهيم كرد
كم كمش 700 تومان ديگه ميزارم رو اين سيستمم براي ارتقا Only the registered members can see the link

Shahryar
05-05-07, 21:09
مهراد جان اشتباه تایپی بود 103 یورو !

بهنام جان ان اش ال... ! ( البته اگه کسی به حرف ما گوش بده ) ! ( شوخی! )

قربانت شهریار

Emperatour
05-05-07, 21:34
گنج پیدا کردی؟

Shahryar
05-05-07, 21:40
چه کسی بهتر از بهنام میتونه به ما کمک کنه به نظر شما دوستان عزیز ! بهنام جان این سیستم پیشنهادی منه بقیه پولشم بده بیاد که نیازه اساسی ! :D :

CPU Sempron 2.6 795

Main Bord من یکی تو خونه دارم مجانی ماله خودت :D

رم 2*32 SD .

گرافیک آنبرد هست ...

دیگه خیرش را ببینی !

قربانت شهریار

M A H R A D
06-05-07, 14:18
ايول شانس آوردم نخريدم
من ميخام تو اين چند روزه سيستم بتركونم ميخام احسابي ارتقاش بدم
و از نظرات شما دوستان هم نيز استفاده خواهيم كرد
كم كمش 700 تومان ديگه ميزارم رو اين سيستمم براي ارتقا Only the registered members can see the link
پس منتظریم !

کی ایشالله میخوای اقدام کنی ؟ Only the registered members can see the link

Emperatour
06-05-07, 18:04
شهریار من سیسیتم فعلی را بهت بدم به عنوان پیش قسط بقیش هم بعدا بدم قبوله؟ دی:

KING
06-05-07, 19:33
گنج پیدا کردی؟
آره فعلا"‌هيچي نگو تا بفروشمش بعد خريد سيستم Only the registered members can see the link

چه کسی بهتر از بهنام میتونه به ما کمک کنه به نظر شما دوستان عزیز ! بهنام جان این سیستم پیشنهادی منه بقیه پولشم بده بیاد که نیازه اساسی ! :D :

CPU Sempron 2.6 795

Main Bord من یکی تو خونه دارم مجانی ماله خودت :D

رم 2*32 SD .

گرافیک آنبرد هست ...

دیگه خیرش را ببینی !

قربانت شهریار
Only the registered members can see the link منم يه مادربرد گيگا دارم با يه كارت گرافيك 128 پس نيازي به ارتقا نيست Only the registered members can see the link

پس منتظریم !

کی ایشالله میخوای اقدام کنی ؟ Only the registered members can see the link
بدون شوخي تو اين چند روزه ارتقاي خوبي ميدم فقط منتظرم ببينم بازم مياد پائين قيمت قطعات
در ضمن موندم اي ام دي بگيرم يا اينتل Only the registered members can see the link

M A H R A D
07-05-07, 14:53
در ضمن موندم اي ام دي بگيرم يا اينتل

در مورد Cpu ، اگه بودجت واسه این قطعه بالای 200 باشه اینتل خوبه ، پایین 200 ای ام دی خوبه ( البته حدودی هست و نمیشه کاملا دقیق گفت)