PDA

مشاهده نسخه کامل : اسپیکر سوخته

esipatala
27-03-11, 01:21
سلام بروبچ. سال نو مبارک باشه.
dell n5010دارم. یکی از اسپیکراش سوخته. میخام بدونم چقدر خرج داره و اگر ببرم گارانتی مثه روز اول تحویل میدن یا نه؟ از اون مهمتر اطلاعات توشو چه کار کنم؟
با bitlocker درایوارو قفل کنم جواب میده یا میشه دورش زد؟ درایوارو قفل کردم بعد با سی دی بوتیبل آکرونیس امتحان کردم درایورو نشون میداد اما نه حجمشونو نشون میداد نه باز میکرد.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

D J V A H I D
27-03-11, 09:13
سلام بروبچ. سال نو مبارک باشه.
dell n5010دارم. یکی از اسپیکراش سوخته. میخام بدونم چقدر خرج داره و اگر ببرم گارانتی مثه روز اول تحویل میدن یا نه؟ از اون مهمتر اطلاعات توشو چه کار کنم؟
با bitlocker درایوارو قفل کنم جواب میده یا میشه دورش زد؟ درایوارو قفل کردم بعد با سی دی بوتیبل آکرونیس امتحان کردم درایورو نشون میداد اما نه حجمشونو نشون میداد نه باز میکرد.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

سلام دوست عزیز ... سال نو بر شما و خانواده محترم نیز مبارک باشه ...

شما بهتره ببری نمایندگی ... گرچه اینروزها به همون نمایندگیش هم نمیشه اعتماد کرد ولی تنها راهه ... مخصوصا اینکه طرف مقابل آشنا هم باشه ...

واسه اطلاعات داخل هارد هم میتونید از تاپیک زیر اگه که ویندوز ایکس پی دارید درایوهارو به راحتی قفل و مخفی کنید و یا غیر فعال کنید و همینطور واسه برنامه هم رمز عبور بزارید ...

اگه هم که ویندوز 7 دارید بهتره که از برنامه folder guard استفاده کنی ...

Only the registered members can see the link 9%88%D9%86

esipatala
28-03-11, 01:57
ممنونم از راهنماییتون. من یه برگه فاکتور دارم که تو اون نوشته دستگاه تا یکسال شامل گارانتی شرکت ارژنگ(شاید هم اشتباه بگم خوانا نیست) می باشد. لپ تاپو از پاساژ ایران گرفتم و با فروشندش آشنا نیستم. جدا از برنامه ای که شما برای ویندوز7 معرفی کردین می خاستم بدونم با bitlocker خودش کار کردین یا نه؟ و جسارتا استفاده از همون پاسخگو هست یا خیر؟
باز هم ممنون

---------------
راستی وقتی دستگاهو خریدم بعد از چند وقت به پیچهای زیرش نگاه کردمو دیدم به نظر دستخورده میومد. یعنی میتونن به این گیر بدن و بگن خارج از گارانتیه؟
از قیمت تعمیر هم اگر مظنه ای دارید لطف کنید که بی اطلاع نریم.

esipatala
16-04-11, 01:44
دوباره سلام عزیزان.
رفتم از فروشنده سوال پرسیدم چقدر طول میکشه و هزینه چقدر میشه. گفت اگر قطعش باشه 24 ساعت طول میکشه و 45 الی 65 تومن هزینه قطعشه(شرایط گارانتی تعویض قطعات یکسال رایگان بود)
به نظرتون طرف سنگم کرده؟ اصلا ارزششو داره درست کنم؟