PDA

مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال در رابطه با رايانه هاي Pda داشتم !

Neo
05-05-07, 13:51
با سلام
مي خواستم ببينم اين رايانه هاي دستي پورت Usb دارن يا نه ؟ اون وقت قابليت اجراي برنامه هاي رسيور براي آپگريد رو دارن يا نه ؟ كلن برنامه هاي مخصوصي دارن يا نه همين برنامه هم ميشه روشون نصب كرد ؟
راستي اگه يه قيمتي هم از اينا بدين خوشحال ميشم.

با تشكر

Emperatour
05-05-07, 20:35
یو اس بی که دارن. برنامه ماهواره نداره یعنی خیلی بعیده. ویندوزش هم ههمین اکس پی که نیست. نسخه بسیار ساده ای هست و برنامه های خاص خودشو داره اما برنامه هاش از نظر تعدا کمی از ویندوز نداره. قیمت هم کف کفش 350 تومان 1 تومان . البته تو ایران. البته اصلا نباید به قیمت توجه کرد. چون مثلا دستگاه خود من با 624 مگاهرتز سیپیو قیمتش حدود 480 90 هست اما خیلی قویتر از جمین ایمیت هست و گرونی اون دستگاه بخاطر گوشی بودنش هست در حالی که سیپیو 200 مگاهرتز داره

Neo
06-05-07, 01:07
دوست عزيز منظورم از برنامه هيا ماهواره اينه كه اين برنامه هاي آپگريد رسيور ها رو كه از نت ميگيريم ميشه بريزيم توشون بعد بوسيله ي پورت يو اس بي Pda رسيور رو آپگريد كنيم ؟
پورت سراغ دارم كه يه سرش Usb يه سرش Com باشه !
فقط مي خوام بدونم ميشه يا نه ؟ بعدش هم اگه يه چند تا عكس هم بزاري ممنون ميشم و همچنين قيمتش تو تهران هم بدونم چنده ؟!!

Emperatour
06-05-07, 17:49
ماهواره که خیلی بعیده یا حد اقل من ندیدم. قیمت که گه بهت گفتم بالای 350 تومان شروع میشه حدودا تا 1 تومان. شما حداکثر بودجه+ گوشی بودن(فون ادیشن) + دوربین و نیازهاتو مشخص کن

Emperatour
06-05-07, 17:57
چندتا عکس هم میزارم برات.
1. ایمیت جمین که گوشی هم هست و دوربین 2 مگاپیکسل اما سیپیو ضعیف و کندی نسبی با قیمت حدود 500
Only the registered members can see the link
اینم جم که از قدیمی شده و ارزونترین دستگاهاس
اینم اتم O2 که دستگاه متوسط و خوبیه. حدود 600 تومان
اینم دل اکسیم خود من. سالار قدرت و صفحه 4 اینچ و سیپیو 640 مگاهرتر اما فون نیست و دوربین نداره

Neo
07-05-07, 00:56
Emperatour جان ديگه ولش كن ! چون ديگه به درد كار من نمي خوره !
از جوابات و راهنماييات خيلي خيلي ممنونم.

با تشكر

Emperatour
07-05-07, 10:28
خواهش عزیزم. مگه میخاستی بخاطر ماهوارع بخری؟ دی:

Neo
09-05-07, 00:11
آره مي خواستم فقط واسه آپگريد رسيورها بخرم واي خوب ديگه به درد نمي خوره !

Emperatour
09-05-07, 00:13
اقا جای دیگه هم بپرس یوقت فحشمون ندی. مشکل سخت افزاریش رو فکنم با پی دی ایهای یو اس بی هاست قابل حل باشه اما نرم افزارش رو من ندیدم.

Neo
10-05-07, 18:11
دوست عزيز من منظور شما رو از نرم افزار نمي فهمم ولي شما يه كار كن اين برنامه كم حجم زير دانلود كن ! اين يكي از برنامه هايي هست كه مي خوام روش اجرا بشه
Only the registered members can see the link(ver1.9.3).zip

حجمش از 100 كيلو هم كمتره !
شما بگو آيا همچين برنامه اي روش اجرا ميشه !

Emperatour
10-05-07, 19:48
نه عزیز. گفتم که ویندوزش کامل فرق داره و اینطور نیست نسخه x86 فایل رو بتونی روش اجرا کنی