PDA

مشاهده نسخه کامل : جابجایی کیس و ارتباط آن با آسیب دیدن هارد دیسک

Firebirds
20-03-11, 23:35
با سلام

یه مسئله ای توی ذهنم شکل گرفته گفتم بیام از دوستان بپرسم ببینم چقدر درسته یا نه ؟

به نظرتون جا به جایی کیس با ماشین ممکنه به هارد دیسک کیس طی حرکت ( چاله چوله های راحت و دست انداز و ... ) آسیب بزنه و مساله یهو هارد را بزنه مرخص کنه ؟

هارد های من دو 1 ترای وسترن دیجتال بلک

:give_rose:

nima_hl
21-03-11, 01:16
با سلام

یه مسئله ای توی ذهنم شکل گرفته گفتم بیام از دوستان بپرسم ببینم چقدر درسته یا نه ؟

به نظرتون جا به جایی کیس با ماشین ممکنه به هارد دیسک کیس طی حرکت ( چاله چوله های راحت و دست انداز و ... ) آسیب بزنه و مساله یهو هارد را بزنه مرخص کنه ؟

هارد های من دو 1 ترای وسترن دیجتال بلک

:give_rose:

سلام

معمولا تا ضربه شدید نخوره مشکلی پیش نمیاد

اگر نمیخواهید هاردها را از کیس باز کنید کیس را داخل یک پتو بپیچید بعد توی صندوق بگذارید اگر هم داخل کارت میگذارید کارتن را داخل پتو بپیچید

Firebirds
21-03-11, 17:01
ضربه شدید یعنی یه چیزی مثل سقوط از نیم متری ؟
یا همین لرزش های چاله چوله های خیابان های سطح شهر رو هم شاملش میشه ؟

mehrdad_ab
21-03-11, 18:13

ضربه بیشتر از 300 گرم که به هارد وارد بشه براش مشکل سازه ، حالا شما هر جوری که میخواین بهش ضربه :lol:بزنین

bill geits
25-03-11, 22:03
واحد ضربه گرمه مگه ؟

nima_hl
26-03-11, 01:49

هارد ممکنه از 10 سانتیمتری بیافته روی سرامیک و خراب بشه ولی معمولا اگر از 1.5 متری هم روی یک سطح نرم مثل فرش بیافته مشکلی براش پیش نمیاد برای همین عرض کردم کیس یا جعبه کیس را درون پتو بپیچید

البته برای خودم پیش اومده که هارد از دستم در راه پله افتاده و روی چند پله حرکات موزون انجام داده و تا 2 سال بعد هم به راحتی برام کار کرده

و باز هم پیش آمده هارد از چند سانتیمتری روی میز با روکش چرم افتاده و به جهان ملکوتی پیوسته

با همه این تفاصیل شما اگر ناگزیر به جابجا کردن کیس هستید ( یا بودید ) به همان روش که گفتم انتقال بدین به امید خدا مشکلی براش پیش نمیاد

mehrdad_ab
26-03-11, 14:24
واحد ضربه گرمه مگه ؟

Only the registered members can see the link

Source :
Only the registered members can see the link

bill geits
27-03-11, 03:03
عزیز اگه اشتباه نکنم این G در واقع شتاب گرانش زمینه نه گرم

mohamad70
27-03-11, 09:47
از اونجایی که فیزیک 1 رو ترم قبل پاس کردم!! دیدم که ضربه از فرمول زیر به دست میاد : :lol:

I= F.T

F که نیروست با واحد نیتون
T هم مدت زمان اثر کردن نیرو با واحد ثانیه