PDA

مشاهده نسخه کامل : گوشی کارا و مقاوم

Bahador
11-03-11, 22:25
دوستان متخصص میخوام یه گوشی بخرم که یه سری چیزا رو داشته باشه:
- اینترنت وایرلس برای دانشگاه و خونه
- قابلیت نصب نرم افزار های متعدد علی الخصوص دیکشنری های حرفه ای و متعدد
- کیفیت صفحه خوبی داشته باشه
- دوربین خیلی برام مهم نیست
- در صورت امکان مثل n97 کیبورد هم داشته باشه و تا حد ممکن تمام لمسی نباشه (البته خیلی مهم نیست)
- گوشی مقاوم و شیکی باشه

هزینه ای که میخوام کنم حدود 500000 تومانه

D J V A H I D
11-03-11, 22:52
درود ... یه چیز خوب و محکم با امکانات روز و همچنین کشویی صفحه کلید سراغ دارم به نام HTC Desire Z که شدیدا پیشنهاد میکنم ... برررسی رو هم ببین

لینک بررسی تخصصی

Only the registered members can see the link

Bahador
12-03-11, 00:02
خوشم اومد ازش اما انگار برای یه گوشی لمسی زیادی کوچیکه
شصت من پهنه
توی ارسال اس ام اس دچار مشکل نمیشم؟

Bahador
12-03-11, 01:39
درود ... یه چیز خوب و محکم با امکانات روز و همچنین کشویی صفحه کلید سراغ دارم به نام HTC Desire Z که شدیدا پیشنهاد میکنم ... برررسی رو هم ببین

لینک بررسی تخصصی

وحید جان این گوشی یه مشکل بزرگ داره اونم اینه که لولای ضعیفی داره

D J V A H I D
12-03-11, 09:21
یه مدل موتورولا هم هست ... اونم واقعا معرکه هست ... نظرت در رابطه با این چیه ؟ چون که گوشی کیبورد دار کشویی میخوای تا این محدوده قیمت فقط این دو مدل خوبه ... البته یه مدل سامسونگ هم هست ولی مقاوم نیست ...

حالا اینو ببین ...

مشخصات (Only the registered members can see the link)

بررسی تخصصی (Only the registered members can see the link)

ضمنا .. .من خودم ویواز گرفتم ... ببین نقاط ضعفی که توی بررسی تخصصی میبینی زیاد جدی نگیر ... واسه ما نوشته بود صداش خیلی کمه و ... ولی وقتی تو دست گرفتم واقعا واسه من زیاد هم هست ... ببین گوشی رو باید بگیری توی دست باهاش کار کنی ... لمس کنی تا متوجه بشی ...

حالا این موتورولا هم بسیار گوشی پرقدرتیه ... هم از لحاظ نرم افزار و هم سخت افزار و بدنه ...

Bahador
12-03-11, 12:25
یه مدل موتورولا هم هست ... اونم واقعا معرکه هست ... نظرت در رابطه با این چیه ؟ چون که گوشی کیبورد دار کشویی میخوای تا این محدوده قیمت فقط این دو مدل خوبه ... البته یه مدل سامسونگ هم هست ولی مقاوم نیست ...

حالا اینو ببین ...

مشخصات (Only the registered members can see the link)

بررسی تخصصی (Only the registered members can see the link)

ضمنا .. .من خودم ویواز گرفتم ... ببین نقاط ضعفی که توی بررسی تخصصی میبینی زیاد جدی نگیر ... واسه ما نوشته بود صداش خیلی کمه و ... ولی وقتی تو دست گرفتم واقعا واسه من زیاد هم هست ... ببین گوشی رو باید بگیری توی دست باهاش کار کنی ... لمس کنی تا متوجه بشی ...

حالا این موتورولا هم بسیار گوشی پرقدرتیه ... هم از لحاظ نرم افزار و هم سخت افزار و بدنه ...

وحید جان حالا یکم بالا و پایین ترش عیبی نداره.
میخوام پشتیبانی تعمیر خوب داشته باشه

Bahador
13-03-11, 20:48
دوستان دیگه راهنمایی نمیکنن؟