PDA

مشاهده نسخه کامل : laptop asus n53sv full hd

real fc
02-03-11, 17:24
سلام به همگي
دوستان اين مدلو قبل عيد ميخوام بگيرم
چنتا ريويو ازش ديدم خيلي خوب بود بهترين جاش مانيتورش كه فول اچ دي 1080
فقط مشكل اينجاست كه قيمتها خيلي بالا پايينه
هركي يه قيمت ميده
1250000
1390000
1420000
با گارنتيه الماس يا سازگار
ممنون ميشم راهنمكايي كنين
اولا مدل خوبي هست يا نه دوم كدوم گارنتي بهتره؟
ممنون

real fc
05-03-11, 12:09
كسي نيست كمك كنه

Moein
05-03-11, 13:34
دوست عزیز این چه سوالی هست شما راهنمایی می خواهید چی می خواهید

گارانتی الماس گارانتی رسمی تری هست شما می تونید حتی دوبی هم لب تاپ خود رو گارانتی کنید

در مورد قیمتش هم به هر حال شما داری یک لپ تاپ با امکانات خاص می گیرید و فرد کمترین قیمت رو همیشه خریداری می کند دیگه سوال دیگه اش کجا بود رو ......

real fc
05-03-11, 16:29
دوست عزیز این چه سوالی هست شما راهنمایی می خواهید چی می خواهید

گارانتی الماس گارانتی رسمی تری هست شما می تونید حتی دوبی هم لب تاپ خود رو گارانتی کنید

در مورد قیمتش هم به هر حال شما داری یک لپ تاپ با امکانات خاص می گیرید و فرد کمترین قیمت رو همیشه خریداری می کند دیگه سوال دیگه اش کجا بود رو ......

ممنون از راهنماييت
آخه يه ذره شك كردم چرا هركي يه قيمت ميده؟
ترسيدم گفتم شايد قيمتهاي پايين مشكلي داشته باشه
يعني يا گارانتيش مشكل داشته باشه يا خود لپ تاپ
گفتم شايد يا جاي كار ميلنگه كه اين همه تفاوت قيمت وجود داره
مرسي

intel corei7
18-03-11, 12:47
با سلام خدمت عزیزان
من شنیدم این لپ تاپ مشکل داره اونم تو قسمت cpu البته این مشکل رفع شده و asus هم این لپ تاپ ها را با یک لیبل جدید که دیگه این مشکل را ندارند روانه بازار کرده
دقت کنید این لیبل را داشته باشه . برای دیدن این لیبل به این آدرس بروید:Only the registered members can see the link

Over_Cracker
18-03-11, 13:25
سلام دوست عزیز.

CPU هیچ مشکلی نداره و این یک شایعه بی اساس هستش. و مشکلی جزئی که بوده در چیپست و قسمت SATA 2.0

Only the registered members can see the linkاطلاع-رسانی-غلط-quot-عصر-ارتباط-quot-و-تحلیل-فنی-موضوع-از-نگاه-شهر-سخت-افزار?p=221452#post221452 (Only the registered members can see the link )

intel corei7
18-03-11, 23:04
بله من اصلاح می کنم همون طوری که دوست عزیزمون گفتند مشکل در چیپست هستش و در قسمت sata 2.0

9990
20-04-11, 00:29
سلام دوست عزیز.

CPU هیچ مشکلی نداره و این یک شایعه بی اساس هستش. و مشکلی جزئی که بوده در چیپست و قسمت SATA 2.0

Only the registered members can see the linkاطلاع-رسانی-غلط-quot-عصر-ارتباط-quot-و-تحلیل-فنی-موضوع-از-نگاه-شهر-سخت-افزار?p=221452#post221452 (Only the registered members can see the link )

دوست عزیز در مطلبی که شما گذاشتی اول نوشتی که این باگ یه شایعه هست و در نسخه های جدید برطرف شده
بعد نوشتید که فعلاً نخرید و صبر کنید تا مدل جدید asus بیاد!

بالاخره n53sv بخریم یا نه؟!