PDA

مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ با سیستم عامل DOS

for.dummies
22-02-11, 10:39
سلام دوستان
من یک نوت بوک انتخاب کردم و می خوام بگیرم , توی مشخصاتش نوشته سیستم عاملش داس هست . این یعنی چی دقیقا ؟ برای نصب هر سیستم عامل دیگه ای به مشکل بر نمی خورم ؟

98percent
22-02-11, 10:45
ببین کلا برای اینکه تولید کننده های لپ تاپ بتونن با قیمت پایین تری محصول رو بدن به بازار , روش سیستم عامل نمی ذارن و خب پول سیستم عامل اورجینال رو هم نمی گیرن !
خودت می تونی یه سی دی ویندوز بگیری و روی لپ تاپت نصب کنی ! هیچ کاری نداره !

for.dummies
22-02-11, 10:48
نصبش فرقی با نصب ویندوز روی پی سی نداره که ؟

98percent
22-02-11, 10:50
نه مثل همونه !
چی می خوای بخری ؟

for.dummies
22-02-11, 10:52
هنوز دقیق انتخاب نکردم
سامسونگ می خرم
و احتمالا R538
Only the registered members can see the link

javadshahvand
22-02-11, 15:00
هنوز دقیق انتخاب نکردم
سامسونگ می خرم
و احتمالا R538

حالا چرا سامسونگ؟

for.dummies
23-02-11, 10:37
به نظرم نسبت به مشخصاتش قیمت خوبی داره !
من خیلی توی فوروم ها چرخیدم و نهایتا به این نتیجه رسیدم که R538 سامسونگ خوبه !
مدل بهتری رو می تونی پیشنهاد کنی ؟ می خوام تا هفته ی دیگه لپ تاپ بخرم !

javadshahvand
23-02-11, 18:52
لنوو مدل g560 حدود 800 تومان

hapalii
23-02-11, 18:53
من نتونستم مشخصات دقیق مدلی که انتخاب کردید رو ببینم قیمت رو هم که نگفتید اما من برای یکی از اشنا ها هفته پیش بعد از یه کم بالا پایین کردن این مدل انتخاب کردم

سخت افزار خوبی داره ضمن اینکه با توجه با 14 اینچ بودن وزن کمی هم داره اندازه اش کمی کوچیک برای جابجایی زیاد ادم اذیت نمی کنه کلا به شخصه لب تاپ های بالای 14 اینچ زیاد نمی پسندم چون دیگه بالا تر از این معمولا لب تاپ های سنگین می شوند بزرگترین تفاوت یک PC و لب تاپ هم در قدرت جابجایی ان که هر چی بزرگ تر و سنگین تر باشه این حسن کمتر میشه .

اگر مشخصات لب تاپ انتخابی شما همین لینک زیر باشه و قیمتش هم بالا 700 هزار تومان باشه فکر کنم مدلی که معرفی کردم انتخاب خیلی بهتری باشه

javadshahvand
23-02-11, 19:32
من نتونستم مشخصات دقیق مدلی که انتخاب کردید رو ببینم قیمت رو هم که نگفتید اما من برای یکی از اشنا ها هفته پیش بعد از یه کم بالا پایین کردن این مدل انتخاب کردم

سخت افزار خوبی داره ضمن اینکه با توجه با 14 اینچ بودن وزن کمی هم داره اندازه اش کمی کوچیک برای جابجایی زیاد ادم اذیت نمی کنه کلا به شخصه لب تاپ های بالای 14 اینچ زیاد نمی پسندم چون دیگه بالا تر از این معمولا لب تاپ های سنگین می شوند بزرگترین تفاوت یک PC و لب تاپ هم در قدرت جابجایی ان که هر چی بزرگ تر و سنگین تر باشه این حسن کمتر میشه .

اگر مشخصات لب تاپ انتخابی شما همین لینک زیر باشه و قیمتش هم بالا 700 هزار تومان باشه فکر کنم مدلی که معرفی کردم انتخاب خیلی بهتری باشه

این (Only the registered members can see the link) لپ تاپی که انتخاب کردید عالیه منتهی g560 (Only the registered members can see the link) از نظر استحکام بهتر و اینکه گرافیکش واقعی هستش

Pami
24-02-11, 00:55
لپ تاپ در محدوده قیمت 700-800 هزار تومن = Acer Aspire 5742G
فوق العاده با کیفیت و مشخصات عالی
گرافیک Geforce GT540 برای 2-3 سال شما رو راضی نگه میداره