PDA

مشاهده نسخه کامل : مودم d-link مدل 2640u را Firmware زدم دیگه بالا نمیاد.لطفا کمک کنید

shiraz sat
18-02-11, 16:56
سلام
دیروز مودم d-link مدل 2640u را Firmware زدم دیگه بالا نمیاد.لطفا کمک کنید
فقط زمانی که روشن میکنیم چراغ پاور مودم+چراغ اینترنت مودم +چراغ لن شبکه در مودم فعال است.
در سیستم ویندوز,نتورک مودم شناسایی نمیشود که تنظیمات مودم را دوباره انجام بدهیم.
یعنی اینکه آی پی 192.168.1.1 میزنیم هیچ اتفاقی نمی افتد.کسی راهی بلده که مشکل بر طرف بشود؟
اورژانسی

mohamad70
18-02-11, 19:52
سلام
دیروز مودم d-link مدل 2640u را Firmware زدم دیگه بالا نمیاد.لطفا کمک کنید
فقط زمانی که روشن میکنیم چراغ پاور مودم+چراغ اینترنت مودم +چراغ لن شبکه در مودم فعال است.
در سیستم ویندوز,نتورک مودم شناسایی نمیشود که تنظیمات مودم را دوباره انجام بدهیم.
یعنی اینکه آی پی 192.168.1.1 میزنیم هیچ اتفاقی نمی افتد.کسی راهی بلده که مشکل بر طرف بشود؟
اورژانسی

شما احتمالا باید مودمتون رو ریست کنید

پشت مودم دنبال یه دکمه ریز باید بگردین و با سوزن

اون کلید رو فشار بدین تا مودمتون ریست بشه.

5292
به دفترچه مودمتون مراجعه کنید و دنبال کلید ریست بگردید.

majid4310
18-02-11, 20:02
واسه من یه بار همچین مشکلی پیش اومد مودم رو به یه سیستم دیگه وصل کردم کنسولش بالا اومد و کانفیگ شد.

4rooos
22-06-11, 23:35
سلام دوستان
من از خود محابرات ای دی اس ال گرفتم،خودشونم مودم دادن
d-link مدل 2640u

اونی که اومد نصب کنه هر کاری کرد با این مودم وصل بشه نتونست
یه مودم دیگه هم از این مدل امتحان کردیم که بازم نشد!
ولی یه مودم تک پورته
huawei گداشت به اینترنت وصل شد،حالا فعلا دارم از این تک پورته استفاده میکنم،اون دو مودمی هم که امتحان کردیم و وصل نشدن هر دوشون خونه پیش خودمن...طرف گفته میاد نصب میکنه ولی خدا میدونه کی!
من میخوام یکی از اون روتر هارو را بندازم ولی نمیشه،الانم برای اینکه رو بقیه سیستم هامو موبایلم اینترنت داشته باشم ای دی اس ال رو با وایر لس لپ تاپم شیر کردم و همش لپ تاپ بیجارم روشنه....
حالا نمی دونم اون روتر هارو باید اپدیت کنم؟اپه اره ،چجوری؟یه فایل اپدیت گرفتم از سایت دی لینک مال همین مدل ولی وقتی میخوام مودم رو اپدیت کنم نمیشه،از تو صفحه کانفیگ میرم.
تا الان ده بار ریست کردمو کانفیگ کردم،اما نشد
اگه شما نکته ی خاصی رو میدونید لطفا به منم بگید