PDA

مشاهده نسخه کامل : اتصال مودم دلینک به نانو استیشن 2

javad99
16-02-11, 12:54
سلام دوستان من مودم دلینک تک پورت 2500رو وصل کردم به نانو و حالا میخواهم از دلینک اینترنت بره به نانو و نانو بشه اکسس پوینت به صورت وایرلس که کل ساختمان رو پوشش بده ضمنا نمیخواهم مودم وایرلس استفاده کنم چون مودم وایرلس جواب نمیده همه خونه رو

حالا تنظیمان مودم روی PPPoE هست و قشنگ داره الان با pcکار میکنه اما نانو نه سیگنال داره نه اتصال برقرار میشه کانالها رو هم عوض کردم
ضمنا کابلهای استفاده شده کراس هستند
با همین کابل به شبکه وصل شدم و نانو راه اندازی کردم
حالا نوع بستن کابل در نانوباید به چه صورت باشه منظورم مستقیم مثلا نارنجی به نارنجی ووووو
عکس تنظیمات رو میگذارم اساتید راهنمایی کنید

Only the registered members can see the link

javad99
16-02-11, 22:58
aaaaaaaaaaap

javad99
17-02-11, 10:00
یعنی سوال من اینقدر سخته

nima_hl
17-02-11, 11:44
یعنی سوال من اینقدر سخته

برای شبکه لوکال در منزل شما نیاز به آنتن omni دارید و نانو استیشن برای این کار مناسب نیست

به هر حال کابل بندی شما باید به حالت کراس آور از آداپتور به نانو استیشن و به صورت دایرکت از آداپتور به کامپیوتر یا هاب باشه یه گوگل کنید نقشش روی نت فراوان هست

javad99
17-02-11, 14:11
برای شبکه لوکال در منزل شما نیاز به آنتن omni دارید و نانو استیشن برای این کار مناسب نیست

به هر حال کابل بندی شما باید به حالت کراس آور از آداپتور به نانو استیشن و به صورت دایرکت از آداپتور به کامپیوتر یا هاب باشه یه گوگل کنید نقشش روی نت فراوان هست
ممنون
من کارت وایرلس دلینک 510 با انتن امنی 7دیبی دارم
کابلها رو هم به همین شکل زدم

حالامیخواهم نانو رو اکسس پوینت کنم بجای مودم وایرلس استفاده کنم
به وسیله روتر پورت مودم دلینک

امدم یک مودم 4پورت دلینک 2540 اوردم و انهم جواب نمیده اما به وسیله مودم میتونم برم تو ستاپ نانو استیشن حالا چرا وایرلس عمل نمیکنه